18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Anglia. Londyn. Idzie sobie demonstracja muslimów, a naprzeciw nich staje jeden Anglik i ich opierdala. Film ma smutne przesłanie. Muslimy się trzymają razem i się wspierają, a Anglikowi nikt nie pomógł - jest mniejszością we własnym kraju. Muslimy go zakrzyczeli.

Demonstrowali czlonkowie MDL (Muslim Defence League).
źrodło: liveleak.com/view?i=1da_1370964762
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-11, 19:20 5
Ma szczęście, że go zakrzyczeli, a nie zastrzelili.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-06-11, 19:30 19
BongMan napisał/a:

Ma szczęście, że go zakrzyczeli, a nie zastrzelili.


Bongman, Bongman... jakbyś pierwszy dzień na sadisticu był, a Ty przecież zęby na sucharach zjadłeś - wiadomo jak muslimy to będzie - upierdalanie łba tępym kozikiem, a nie kulturalne odstrzelenie!!!!
Nie rób siary...
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-06-11, 20:29 4
Teraz to Anglicy będą z bombami chodzić w tłum albo z bongmanem to się wysuszy robactwo.
Zgłoś
Avatar
mdma888 2013-06-11, 21:29 7
i znowu Polska będzie musiała ratować skórę Europie jak w 1683 r. Serio, u nas jest jak jest, Tuski i inni, ale kurwa żaden typ w turbanie na głowie nie będzie mi mówił co mam robić. Już nawet Turcy się nie opierdalają i walczą o swoje. To o czymś świadczy.
Zgłoś
Avatar
wikto 2013-06-11, 23:37 14
piwo za "kozoentuzjastów"
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-06-11, 23:59 2
@mdma888 Jakie kurwa SWOJE? Pokurwiło Cię? Oni są na obczyźnie, niech zapierdalają, a nie wyciągają łapy po CUDZE. Tutaj jest sedno.
Zgłoś
Avatar
Valdix 2013-06-12, 0:05 4
Istnieje pewne rozwiązanie kwestii arabskiej. To słowo rozpoczyna się od określenia byłej dziewczyny (żony), a kończy rymując się ze słowem "determinacja".
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-06-12, 0:09 1
Wielki zimny browar dla bohatera nagrania.
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-06-12, 0:10 2
@up kurwominacja? nie ma takiego słowa
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-12, 0:13 1
Toć do kurwy nędzy ile można pisać o jednym i tym samym? Jeszcze parę tygodni temu można było wejść na Sadistica żeby poczytać jakieś suchary, pooglądać filmiki czy obrazki, a teraz tylko bezsensowne pierdolenie o jakichś ciapatych i chuj wie czym jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Czupirek 2013-06-12, 0:21
odpowie mi ktoś czemu zachód otworzył się na muzlimów ? nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
1hehe 2013-06-12, 0:26 10
Ja was tylko kurwa prosze ! : jesli dojdzie do czegos podobnego w Polsce, bedzie jeden z 2 widział cos podobnego to nie wazne czy gość jest menelem księdzem czy wisi ci 50 zł, zatrzymaj samochod, wyjdz z domu zrob cokolwiek pomóż Polak Polakowi bo kurwa kto to gowno zatrzyma jak nie My ? jestesmy pojebanym narodem ale mam nadzieje ze jak bedzie trzeba to damy rade sie zebrac i wyjebac to gowno w kibel !
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-12, 0:31 1
Ciekawe czy pan "samotny w mroku" głosował za wejście na eurokołchozu? (:
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2013-06-12, 0:32
@Up Na pewno tak będzie, zaraza u nas nie ma czego szukać. Myślcie sobie co chcecie, ale jak będą chcieli tak się rozpanoszyć u nas jak we Francji czy UK, i blokować ulice to szybko zawiną turbany i wypierdolą spowrotem skórować wielbłądy, prawdziwi Polacy już się o to postarają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie