18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-05, 9:29 4
Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.
Zgłoś
Avatar
Pierdolsiespierdalajkurwa 2024-04-05, 10:10 10
Typowo pod wymuszenie ubezpieczenia wbiegła.
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-04-05, 10:33 18
Veni_Vidi napisał/a:

Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.



Dlatego ja przez las jadę bez świateł bo mi księżyc oświetla drogę, polecam każdemu
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-05, 11:01
ZiooMall napisał/a:

Dlatego ja przez las jadę bez świateł bo mi księżyc oświetla drogę, polecam każdemu



Niektórzy to nawet grzyby zbierają przy świetle księżyca...
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-04-05, 11:17
On powiedział Suka ? A za chwilę Are you serious . Rusek czy co ?
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-04-05, 11:23 1
Veni_Vidi napisał/a:

Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.



tak to prawda i najlepiej jeszcze kilka razy tak pozmieniać krótkie-długie i to szybko to na bank będzie biegła przed samochodem i spokojonie będzie można ją zderzakiem (najlepiej bullbara zainstalować) trafić

powodzenia sadole i..
nie ma za co
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-04-05, 12:27
RobDeMay napisał/a:

Prawie tak mądra jak slawetny kokot



Kurwa, wijebanyj Daniel.

Pawehan napisał/a:

On powiedział Suka ? A za chwilę Are you serious . Rusek czy co ?



San of de bicz.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-05, 12:44
To nie wygląda na sarnę. To raczej ich rodzimy gatunek.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-04-06, 22:57
Veni_Vidi napisał/a:

Oślepione światłami zwierzęta nie widzą, więc wpieprzają się pod koła. Należy szybko zmienić światła na mijania.



Niektóre zwierzęta, w tym chyba to leśne głupie gówno, mają taki automatyczny mechanizm że uciekają w stronę biegunów magnetycznych. Jak droga idzie prostopadle do biegunów to jest mniej więcej 50/50 że zwierzę zdecyduje uciekać akurat w stronę tego bieguna który akurat zwiększy przyszłoroczną składkę ubezpieczeniową.
Zgłoś