18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Wesoły 2011-06-23, 22:23 5
"z tąd"

Ale motyw dobry, w rękę i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2011-06-23, 22:39 1
poprawione
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-23, 23:42 2
To nie polska tylko usa. Tam za takie gówno można dostac kilkaset tysięty w sądzie więc każdy myślący jak wie ,ze są dowody na nagraniu to sprzątnie nawet ustami byle nie musieć poźniej płacić X-set tysięcy dolarów za stry moralne,materialne i inne gówna.

Żydowscy prawnicy mają z czego żyć tam.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-06-24, 0:47
Wygląda jak jakiś senator.
Zgłoś
Avatar
Vangee 2011-06-24, 12:03 3
Nienawidzę jak ludzie srają tymi psami a potem nie sprzątają... Powinni za karę jeść te gówna pupilków, może by się nauczyli.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-24, 15:39
U nas też tak powinno być. Do chama trzeba konkretnie podchodzić, a nie patrzymy (ja również) na coś co nam się nie podoba i milczymy.
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2011-06-24, 15:39 3
Vangee napisał/a:

Nienawidzę jak ludzie srają tymi psami a potem nie sprzątają... Powinni za karę jeść te gówna pupilków, może by się nauczyli.



W USA, Niemczech i innych cywilizowanych krajach ludzie sprzątają gówna po swoich pupilach... Park w USA nie służy jako klop dla psów a jako miejsce wypoczynku dla mieszkańców miasta.

Wszędzie są tam pojemniki na odchody i jeżeli ktoś nie zabierze odchodów po swoim pupilu to ma w plecy dużooo $$$.

To tylko w Polsce jak postawili takie pojemniki to ludzie nie wiedzieli do czego to służy, a potem zaczęli używać jako popielniczek...
Zgłoś
Avatar
kietong 2011-06-24, 16:31 1
@ Velture
Zagalopowałeś się z tą sumą xD
Zgłoś
Avatar
Kaight 2011-06-24, 17:50
Przynajmniej kulturalnie załatwili, pogadali na koniec podziękował, życzył miłego dnia, a u nas w Polsce zaraz by się jeden do drugiego rzucał.
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2011-06-24, 23:50
Cp mu kurwa kupka pod drzewkiem przeszkadzało? Lepiej mu drzewo bedzie rosnąć.
I żeby nie było, nie jestem żaden zielony, miłośnik zwierząt i nie mam psa

______________

"Twarde prawo, chuj nie prawo, od dzieciaka zbaczam z toru
Po tej stronie barykady łamię prawa bez oporu..."
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2011-06-25, 1:20
Have a good day..
Zgłoś
Avatar
Vangee 2011-06-25, 10:49
MyBijaCZ napisał/a:



W USA, Niemczech i innych cywilizowanych krajach ludzie sprzątają gówna po swoich pupilach... Park w USA nie służy jako klop dla psów a jako miejsce wypoczynku dla mieszkańców miasta.

Wszędzie są tam pojemniki na odchody i jeżeli ktoś nie zabierze odchodów po swoim pupilu to ma w plecy dużooo $$$.

To tylko w Polsce jak postawili takie pojemniki to ludzie nie wiedzieli do czego to służy, a potem zaczęli używać jako popielniczek...



No, wiem. :/
Powinna zacząć się jakaś akcja w stylu "karny kutas za chujowe parkowanie", tylko wymierzona w tych, co nie sprzątają po psie czy innym stworzeniu które sra w miejscach publicznych.
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-06-25, 14:57
No nie wiem, czy po złapaniu gówna w gołą rękę można mieć jeszcze "good day"...

______________

Zjedz to.
Zgłoś