18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Hereticus 2015-04-09, 10:36 7
U mnie jakaś stara baba drze mordę na swojego chłopa już od rana.
"Ty nierobie!!", "ty stara kurwo", itp. Jej głos jest przy tym tak obrzydliwie wkurwiający swoim brzmieniem i akcentowanie wyrazów, że czasami rano kurwicy dostaję.
Pocieszam się tym, że to nie ja mam najgorzej .
Zgłoś
Avatar
werther 2015-04-09, 11:48 1
Nade mną stara kurwa tłucze się do 1 w nocy, trzepie wszystkie brudy z balkonu, o północy napuszcza do wanny wody, włazi a potem pierdzi w wodzie. Całymi dniami łazi w drewniakach. I ten jej jebany głos jak się na wszystkich wydziera.
Na szczęście kończę już budować dom...
Zgłoś
Avatar
edge 2015-04-09, 18:49
Wystawia worki ze śmieciami za drzwi i jak idzie wyprowadzić psa na sranie to nie weźmie wora z tym syfem tylko stoi to po 3 dni na klatce i śmierdzi. Jakieś propozycję jak rozwiązać tą kwestię?
Zgłoś
Avatar
chrucik 2015-04-09, 19:24
A ja swojej sąsiadce z dołu robię koncerty w piątki ewentualnie soboty w godzinach 11-19 (maks 2h w sumie bo sam nie mogę dłużej wytrzymać) zestawem audio stereo. Muzyka różnie: metal, D&B czasem klasyka albo filmowa...

A ta baba jest strasznie czepliwa i upierdliwa, nikt z klatki jej nie lubi
Zgłoś
Avatar
hudziel 2015-04-09, 19:56 8
To ja jestem sąsiadem z góry.
Zgłoś
Avatar
smj12 2015-04-09, 20:31
nie mam sasiadsów
Zgłoś
Avatar
0nline 2015-04-09, 21:48 6
U mnie z każdej strony otacza mnie bieda umysłowa. Zapewne że nie siedzą na sadolu

Dzisiaj sąsiad chciał zaszpanować firmowym autem Hujdajem (psedoterenówka) i z parkingu na drogę przez dwa chodniku i spory pas zieleni przejechał. Gość blisko 40 lat. Kurva, niech jeszcze sąsiadka zatańczy na rurze i będzie komplet

Czasami się zastanawiam jak bardzo ze mną jest nie halo - bo przecież większość społeczeństwa nie może być umysłowo upośledzona...
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-04-10, 16:23 1
@0nline: Może, nazywamy to demokracją

(Do napinaczy: It is a prank! It is a prank!)
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-10, 16:38 2
0nline napisał/a:

U mnie z każdej strony otacza mnie bieda umysłowa. Zapewne że nie siedzą na sadolu

Dzisiaj sąsiad chciał zaszpanować firmowym autem Hujdajem (psedoterenówka) i z parkingu na drogę przez dwa chodniku i spory pas zieleni przejechał. Gość blisko 40 lat. Kurva, niech jeszcze sąsiadka zatańczy na rurze i będzie komplet

Czasami się zastanawiam jak bardzo ze mną jest nie halo - bo przecież większość społeczeństwa nie może być umysłowo upośledzona...



Ja znam takich ponad pięćdziesiątkę. Co wciąż chcą komuś zaimponować autem, telewizorem, nową komórką. Już to kurwa nikogo nie obchodzi od wielu lat - a taki dalej swoje. Ale spróbuj z takim palantem porozmawiać na konkretny temat. Wiedza na poziomie przedszkolaka, inteligencja (którą czasem można nadrobić) na poziomie meduzy... A najgorsze jest to, że do takiego pacana i tak to nie dociera.
Zgłoś
Avatar
Svensson93 2015-04-10, 16:58 8
Ehhh.... Każdej wiosny nade mną bawią się wiertarką udarową czy chuj wie czym od samego rana, aż do kurwa burej nocy od 7 do 19 a czasami nawet i później. Aż cały blok kurwa skacze. 2 lata temu kafelki w łazience wymieniali, rok temu okna wstawiali, a w tym roku stukają i pukają chuj wie po co, nie informując sąsiadów o "remontach"... I tak przez okrągły miesiąc. Jak żyć?

Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-10, 17:08 1
Znam ja takich. Bo ja wszystko sam. Jedno skończy to mu się drugie spierdoli. Albo babie się nie podoba. I tak będzie napierdalał do usranej śmierci.

Weź mu zrób jak w "Dzień świra".
Zgłoś
Avatar
padi666 2015-04-10, 17:50
@EDGE
To proste jak kopanie kartofli. W nocy rozsyp jej te śmieci na wycieraczce. I tak do skutku
Zgłoś
Avatar
skarpety_atlety 2015-04-10, 20:45 1
Svensson93 napisał/a:

Ehhh.... Każdej wiosny nade mną bawią się wiertarką udarową czy chuj wie czym od samego rana, aż do kurwa burej nocy od 7 do 19 a czasami nawet i później. Aż cały blok kurwa skacze. 2 lata temu kafelki w łazience wymieniali, rok temu okna wstawiali, a w tym roku stukają i pukają chuj wie po co, nie informując sąsiadów o "remontach"... I tak przez okrągły miesiąc. Jak żyć?

A co Ci synu da ta karteczka z napisem 'remont' mniej będzie Cie wkurwiać napierdalanie wiertarki od 7 do 19?

(oczywiście uważam, że każdy kulturalny człowiek powinien taką informację umieścić) CHUJA to da.

Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-10, 21:16 1
A da tyle, że jak ktoś napierdala nad głową kilka dni - to można po robocie do wieczora się wyluzować u znajomych, rodziny czy co tam chcesz. Wrócić spokojnie przed 22 i się położyć spać.

Naucz się synu pisać mniej więcej po naszemu. Później się bierz za mentorski ton. Taka porada na wieczór.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie