18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
rara 2022-06-16, 10:20
Jakby nie pieseł to grubson miałby szanse choć tym krzesłem azjate rozjebczyć.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-16, 10:57 29
rara napisał/a:

Jakby nie pieseł to grubson miałby szanse choć tym krzesłem azjate rozjebczyć.



nie miał żadnych szans
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-06-16, 13:22 14
Typowa walka grubasa grubo po 30 co myśli że jest mocny bo ochlał się piwskiem z młodszym co najmniej 10 lat szczupłym typem w sile wieku, jakby ten młodszy oprócz walenia cepów coś umiał to mógłby mu bez problemu połamać rękę w pewnym momencie, ale ogólnie widać że odpuszczał i nie chciał zrobić większej krzywy grubemu...
Zgłoś
Avatar
Gitta 2022-06-16, 13:35 1
Czy faceci ci Malibu duzi potrafią się tylko napierdalać?
Walka bardzo zabawna.
Poprawiła humor
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-16, 13:37 1
Tłustą świnie przytłoczyła własna masa sadłowa. Chudy całkiem nieźle obala.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-06-16, 14:38 1
JednorękiBandyta napisał/a:

Typowa walka grubasa grubo po 30 co myśli że jest mocny bo ochlał się piwskiem z młodszym co najmniej 10 lat szczupłym typem w sile wieku..



Heh, no tak Boże Ciało i gimbaza na sadolu

Zgłoś
Avatar
chorym 2022-06-16, 15:40
haha wy tu pierdolicie o walce a mnie najbardziej rozjebal typ z glokiem na koncu
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-06-16, 18:16 1
Najlepsze jak gruby wstaje z pytaniem "i co, chcesz jeszcze wpierdol w rękę moim pyskiem?"
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-06-16, 20:02
Babcia z dziadkiem w tle rządzą.
Pewnie obstawiali że wnusio wygra hehe
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-06-16, 20:33 1
chorym napisał/a:

haha wy tu pierdolicie o walce a mnie najbardziej rozjebal typ z glokiem na koncu



z taserem borowiku
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-16, 21:25 1
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

z taserem borowiku



Zwykły SROMotnik, a nie żaden borowik
Zgłoś
Avatar
Behemot 2022-06-16, 22:59 3
JednorękiBandyta napisał/a:

Typowa walka grubasa grubo po 30 co myśli że jest mocny bo ochlał się piwskiem z młodszym co najmniej 10 lat szczupłym typem w sile wieku, jakby ten młodszy oprócz walenia cepów coś umiał to mógłby mu bez problemu połamać rękę w pewnym momencie, ale ogólnie widać że odpuszczał i nie chciał zrobić większej krzywy grubemu...



Akurat chłop po 30 ma najwięcej siły, potem już łagodnie spada, mówie o anatomii a nie anabolikach i siłkach dla pedałków, druga sprawa nawet gruby umie wykorzystać masę, raz ,że uderzenia w tkankę tłuszczową wytłumiają wartość kinetyczną uderzenia jak żelatyna balistyczna, wyjątkiem jest ryj. Fakt faktem, że ten fatboi chuja umiał i ciosy na ryj go mroczyły, ale pokaż mi suchoklatesa który wytrzymał tyle fang na ryj i nie odpłynął. Suchoklatesy mają złudne wrażenie ,że wszystkie grubasy są wolne, może nie są flaszami, ale jak cie taki złapie to cie złamie w pół jak patyka , zauważ że prawie wszscy strongmani to grubasy.
Zgłoś