18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Sąsiedzkie niesnaski
pytolsky • 2024-05-17, 15:24
Dumny potomek Wielkich Lechitów nie pozwolił jakimś randomowym ukrom rozmawiać w ich plugawym języku na świętej, polskiej ziemi. Władimir Putin jeszcze nie odniósł się do zarzutów o seks analny z Ukraińcami.



Ponoć waleczny rodak wyszedł z tego starcia na tarczy. Dodatkowo, zainteresował się nim Ośrodek Monitorowania Chuja w Dupie. Walka z ukrainizacją Polski jednak nie ustaje.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-05-18, 19:05
Slonkooo napisał/a:

To nie Polak, a ruski śmieć. Niestety sporo takich zjebów.



obyś zdechł pierdolony sługusie banderowskiej upadliny
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-18, 19:18 2
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Złote rady to mi możesz łachu dawać jak będziesz mieć połowę mojego wykształcenia, połowę tego co mam w obwodzie łapy, i przynajmniej furę co lata połowę tego co mój 5.0 V8, a najlepiej to pojedź wsioku w dupę bity do dużych miast w sobotę na balet, to będziesz dziękować Bogu że taki 2 metry 130 kg stoi na bramce jak go szczury ukropskie obskakują.Pewnie jesteś na rencie ale ja za socjal płace tego chujostwa, i dostaje rachunki w prądzie czy paliwe, a to paraduje z symbolami SS mimo, że ryje podludzi i prawdziwe SS od Adolfa by tym w piecu paliło.



Nie wiem jakie masz wykształcenie, patrząc na wpis wnioskuje, że ledwo skończyłeś podstawówkę na Podkarpaciu i to zaocznie, masz kompleksy słoika, a to, że masz jakiegoś szrotomustanga czyni Cię człowiekiem sukcesu ? Wątpliwe. Dzisiaj byle frajer bierze leasing więc się nie lansuj. Zapomniałeś napisać, o obwodzie przyrodzenia, pewnie dlatego, że od sterydów musisz go szukać lupą.

Chciałeś zabłysnąć a wyszło jak w łózku z kolegą, znów Cie wydymali

Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2024-05-18, 21:07 1
KungFuPaniDa napisał/a:

Nie wiem jakie masz wykształcenie, patrząc na wpis wnioskuje, że ledwo skończyłeś podstawówkę na Podkarpaciu i to zaocznie, masz kompleksy słoika, a to, że masz jakiegoś szrotomustanga czyni Cię człowiekiem sukcesu ? Wątpliwe. Dzisiaj byle frajer bierze leasing więc się nie lansuj. Zapomniałeś napisać, o obwodzie przyrodzenia, pewnie dlatego, że od sterydów musisz go szukać lupą.
Chciałeś zabłysnąć a wyszło jak w łózku z kolegą, znów Cie wydymali



W tej dyskusji to jemu kibicowałem, ale dostał bęcki niestety.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-19, 1:58
TwójCzarnyPan napisał/a:

Co, wstydzicie się swojego bohatera? Przecież jesteście dokładnie jak on. A może nie, bo on chociaż napina się w realu, a nie jak wy - tylko w internecie.


Napisał wiecznie napinający się, podrzędny internetowy trollik
Zgłoś
Avatar
Dżoana38 2024-05-19, 15:29
Ukraińskie śmieci zamiast walczyć to balują po całej Europie i wyłudzają zasiłki! Niech tylko Trump dojdzie do władzy to już będzie po was sprzedawczyki.
Zgłoś
Avatar
ppanzer 2024-05-19, 16:48
Może niech mu były sędzia Schmidt kanapę przyszykuje...
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-19, 21:39
Dżoana38 napisał/a:

Ukraińskie śmieci zamiast walczyć to balują po całej Europie i wyłudzają zasiłki! Niech tylko Trump dojdzie do władzy to już będzie po was sprzedawczyki.



Rozumiem, że uwolniłaś się na chwile z naturalnego środowiska jakim jest kuchnia i masz teraz niepowtarzalną okazję zabłysnąć. Niestety nie bierzesz pod uwagę systemu jaki panuje na Ukrainie, spiesze Ci zatem z wyjaśnieniem iż jest on bardziej skomplikowany niż przepis na naleśniki w Thermomixie. Ukraina jest Państwem do szpiku kości przesiąkniętym korupcją, gdybyś była tam chociaż raz to byś widziała, że dawanie w łape psom jest zwyczajem jak w GB picie herbatki o 17:00. W tym kraju postsowieckim rządzi grupa ludzi interesów zwanych oligarchami, mają wyjebane na tą wojne - dla nich liczy się kasa i zyski. Każdy tam chce coś ugrać, jak idziesz na front to chuja dostaniesz, za wszystko musisz płacić, nie masz kasy ? Pewnie zginiesz bo nawet apteczki nie dostaniesz. Nie dziwie się, że ludzie spierdalają z tego chorego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra, też bym spierdolił. Między byciem patriotą a byciem idiotą jest wąska granica.
Zgłoś
Avatar
Vismaior 2024-05-20, 0:21 1
KungFuPaniDa napisał/a:

Rozumiem, że uwolniłaś się na chwile z naturalnego środowiska jakim jest kuchnia i masz teraz niepowtarzalną okazję zabłysnąć. Niestety nie bierzesz pod uwagę systemu jaki panuje na Ukrainie, spiesze Ci zatem z wyjaśnieniem iż jest on bardziej skomplikowany niż przepis na naleśniki w Thermomixie. Ukraina jest Państwem do szpiku kości przesiąkniętym korupcją, gdybyś była tam chociaż raz to byś widziała, że dawanie w łape psom jest zwyczajem jak w GB picie herbatki o 17:00. W tym kraju postsowieckim rządzi grupa ludzi interesów zwanych oligarchami, mają wyjebane na tą wojne - dla nich liczy się kasa i zyski. Każdy tam chce coś ugrać, jak idziesz na front to chuja dostaniesz, za wszystko musisz płacić, nie masz kasy ? Pewnie zginiesz bo nawet apteczki nie dostaniesz. Nie dziwie się, że ludzie spierdalają z tego chorego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra, też bym spierdolił. Między byciem patriotą a byciem idiotą jest wąska granica.



A mimo to jest cała masa zjebow co są "patriotami" w znienawidzonej polszy którzy gloryfikują UPA. Ich tam hodują na niezdrowych resentymentach odnośnie Polski i Polaków, w których to jesteśmy katem i okupantem jednocześnie. Nie znam równie pojebanego narodu co ta stepowa dzicz, to jest mała sfrustrowana Rosja. Oba te kraje to jebany śmietnik, różni ich tylko skala możliwości, mentalnie to ten sam śmietnik.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-20, 1:40
A chuj z nimi, dużo ukrów ciężko zapierdala za chleb i nie czeka na a socjal. Ciekawe ilu z was by zostało gdyby do Polski ruskie weszły.

Nato srato wyrychaliby nas jak Angole i żabojady w 39r.
Zgłoś
Avatar
olas 2024-05-20, 2:09
„Ośrodek monitorowani chuja w dupie” śmiechłem fest
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-05-20, 9:42
KungFuPaniDa napisał/a:

Rozumiem, że uwolniłaś się na chwile z naturalnego środowiska jakim jest kuchnia i masz teraz niepowtarzalną okazję zabłysnąć. Niestety nie bierzesz pod uwagę systemu jaki panuje na Ukrainie, spiesze Ci zatem z wyjaśnieniem iż jest on bardziej skomplikowany niż przepis na naleśniki w Thermomixie. Ukraina jest Państwem do szpiku kości przesiąkniętym korupcją, gdybyś była tam chociaż raz to byś widziała, że dawanie w łape psom jest zwyczajem jak w GB picie herbatki o 17:00. W tym kraju postsowieckim rządzi grupa ludzi interesów zwanych oligarchami, mają wyjebane na tą wojne - dla nich liczy się kasa i zyski. Każdy tam chce coś ugrać, jak idziesz na front to chuja dostaniesz, za wszystko musisz płacić, nie masz kasy ? Pewnie zginiesz bo nawet apteczki nie dostaniesz. Nie dziwie się, że ludzie spierdalają z tego chorego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra, też bym spierdolił. Między byciem patriotą a byciem idiotą jest wąska granica.



No to żeś pojechał z tą herbatką w GB. Kto ma ją tam pić? Małpoludy czy muzliki? Bo inni już tam w odwrocie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-20, 13:12
BigLebovsky napisał/a:

No to żeś pojechał z tą herbatką w GB. Kto ma ją tam pić? Małpoludy czy muzliki? Bo inni już tam w odwrocie.



skoro oni doili z kolonii, wykorzystywali ludzi, dorabiali na ich krzywdzie i grabili to teraz kolonizowane są piczki ich córke - karma to suka
Zgłoś
Avatar
Vismaior 2024-05-20, 14:54
T3RMINATOR napisał/a:

A chuj z nimi, dużo ukrów ciężko zapierdala za chleb i nie czeka na a socjal. Ciekawe ilu z was by zostało gdyby do Polski ruskie weszły.
Nato srato wyrychaliby nas jak Angole i żabojady w 39r.



Bzdura, nie dokładają się nam do PKB biorąc pod uwagę skalę spierdolenia którą ich obdarowaliśmy socjalami i przywilejami nie porównywalną w skali światowej. Szwajcarzy wolą nawet dopłacić by to bydło wypierdlalo z ich kraju, niż ich utrzymywać mimo że proporcjonalnie do ich możliwości to jest ułamek tego co mogli by dać. Ale abstrahując już od finansów w których jesteśmy stratni w imię łatania dziury demograficznej, to trzeba się zastanowić kogo my kurwa bierzemy po stokroć wolę Azjatów i innych ciapatych niż te kurwy co robią swoje diaspory. To nie są Polaczki co się grzecznie asymilują. Te kurwy są grzeczne jak ich się napierdala, wystarczy że poczują chwilę słabości i jesteś dla nich nikim. To sowiecka mentalność, Rosjanin i Ukrainiec to ta sama swolocz. Z tą różnicą że banderowcy są bardziej sfrustrowani bo mają małe kutasy mimo wszystko zawsze się znajdzie jakiś polski ukrofil co opierdoli im kitę..
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-05-20, 14:55
KungFuPaniDa napisał/a:

Rozumiem, że uwolniłaś się na chwile z naturalnego środowiska jakim jest kuchnia i masz teraz niepowtarzalną okazję zabłysnąć. Niestety nie bierzesz pod uwagę systemu jaki panuje na Ukrainie, spiesze Ci zatem z wyjaśnieniem iż jest on bardziej skomplikowany niż przepis na naleśniki w Thermomixie. Ukraina jest Państwem do szpiku kości przesiąkniętym korupcją, gdybyś była tam chociaż raz to byś widziała, że dawanie w łape psom jest zwyczajem jak w GB picie herbatki o 17:00. W tym kraju postsowieckim rządzi grupa ludzi interesów zwanych oligarchami, mają wyjebane na tą wojne - dla nich liczy się kasa i zyski. Każdy tam chce coś ugrać, jak idziesz na front to chuja dostaniesz, za wszystko musisz płacić, nie masz kasy ? Pewnie zginiesz bo nawet apteczki nie dostaniesz. Nie dziwie się, że ludzie spierdalają z tego chorego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra, też bym spierdolił. Między byciem patriotą a byciem idiotą jest wąska granica.



No to żeś pojechał z tą herbatką w GB. Kto ma ją tam pić? Małpoludy czy muzliki? Bo inni już tam w odwrocie.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-20, 15:03
Ppoolicjjaaa napisał/a:

wstyd mi za takie kurwa parówy jak ten typ z filmiku zesrał się o nic , nie jestem za żeby im włazić w dupę ale jak nic mi nie robi i innym to po chuj mam się do niego srać za wszelką cenę ale jak ukr coś odpierdoli to nie pogardzę zareagować bo jestem u siebie i tyle w temacie.....



Jedyny rozsądny komentarz na tle tych wszystkich
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie