18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Sąsiedzkie niesnaski
pytolsky • 2024-05-17, 15:24
Dumny potomek Wielkich Lechitów nie pozwolił jakimś randomowym ukrom rozmawiać w ich plugawym języku na świętej, polskiej ziemi. Władimir Putin jeszcze nie odniósł się do zarzutów o seks analny z Ukraińcami.



Ponoć waleczny rodak wyszedł z tego starcia na tarczy. Dodatkowo, zainteresował się nim Ośrodek Monitorowania Chuja w Dupie. Walka z ukrainizacją Polski jednak nie ustaje.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-05-18, 0:14
pytolsky napisał/a:

Ponoć waleczny rodak wyszedł z tego starcia na tarczy. Dodatkowo, zainteresował się nim Ośrodek Monitorowania Chuja w Dupie. Walka z ukrainizacją Polski jednak nie ustaje.



To jest Ośrodek Monitorowania Rowa od Środka, drulują chujami w dupie aż do pokładów bązowego dokopią się porządnych, podobno ścieka, leje się ściankami zawsze bokiem
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-05-18, 1:39
Docierają się jak prawdziwi sąsiedzi.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-18, 1:51
dżonyłojlker napisał/a:

Niezłym trzeba być zjebem, żeby łykną taką ustawkę. Chłop sam bez broni wchodzi na podwórko na którym grasują banderowskie zwierzęta... i nagle nagranie się urywa.


d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Gówniana ustawka a plebs intelektualny się jara


mit2 napisał/a:

Tak, już to widzę: idzie sobie chłop chodnikiem, w jakiś czarodziejski sposób rozpoznał ukra i bez żadnego powodu zaczyna go obrażać


Co, wstydzicie się swojego bohatera? Przecież jesteście dokładnie jak on. A może nie, bo on chociaż napina się w realu, a nie jak wy - tylko w internecie.
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-05-18, 4:09 1
Nie namawiam do aktów agresji .... ale Jebać ukraińskie kurwy , niech wypierdalają do siebie
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-05-18, 7:17 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Co, wstydzicie się swojego bohatera? Przecież jesteście dokładnie jak on. A może nie, bo on chociaż napina się w realu, a nie jak wy - tylko w internecie.



Wyłącz się ukrainSSki trollu.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-05-18, 7:46 3
Jebac Upadline te kurwy jebane syf na ulicach tylko I ten ich ruski jezyk
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-05-18, 9:22 1
Jechać z Ukraińcami jebanymi. Wygonić ich na front kurwy sie panoszą
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-05-18, 11:32
Już paru zniewieściałych urobionych przez propagandę biednych umysłowo pedałów i jakieś szczerbate menelice dające śmierdzącego obsranego rowa Upaincom za paczkę szlug, płaczą w komentarzach. Swoją drogą jeśli faktycznie są tu jakieś zmywarki-dziurawce to chyba tylko brudne lezby z przerostem teścia i owłosieniem na mordzie, nie wyobrażam sobie zadbanej, wykształconej dziewczyny oglądającej Sadistic.
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-18, 12:42
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Już paru zniewieściałych urobionych przez propagandę biednych umysłowo pedałów i jakieś szczerbate menelice dające śmierdzącego obsranego rowa Upaincom za paczkę szlug, płaczą w komentarzach. Swoją drogą jeśli faktycznie są tu jakieś zmywarki-dziurawce to chyba tylko brudne lezby z przerostem teścia i owłosieniem na mordzie, nie wyobrażam sobie zadbanej, wykształconej dziewczyny oglądającej Sadistic.



Że tak zapytam, Andrzej co Ty pierdolisz.
Dam Ci taką złotą radę, jak i resztą niesmacznie napiętych w różne strony.
Ludzie są KURWA różni, tak jak Polacy są różni tak i Ukraincy są różni, są mądrzejsi i są głupsi, są pracujący i roszczeniowi.
Nie musiscie sie litować, dawać na jakieś zbiórki, dajcie im żyć tak jak i nam dano w DE/GB i innych krajach. Wiadomo jak się panoszą to jednostki trzeba sprowadzić na ziemie, przestancie podsycać tą atmosferę, kurwa oni tam mają wojne, chcą się tu osiedlić, lepsze UA niż Mokebasy, zluzujcie troche gacie i nie wpuszczajcie wszystkich do jednego worka bo to dziecinne. Nic nie jest czarno białe i takie same.

A co do Grażyn na Sadolu to jak dla mnie mogą być brzydkie i obleśne, mam nadzieję, że flodzia ma kiłe i AIDS, ta nutka niepewności czy zarazi mnie jara
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-05-18, 14:28
KungFuPaniDa napisał/a:

Że tak zapytam, Andrzej co Ty pierdolisz.
Dam Ci taką złotą radę, jak i resztą niesmacznie napiętych w różne strony.
Ludzie są KURWA różni, tak jak Polacy są różni tak i Ukraincy są różni, są mądrzejsi i są głupsi, są pracujący i roszczeniowi.
Nie musiscie sie litować, dawać na jakieś zbiórki, dajcie im żyć tak jak i nam dano w DE/GB i innych krajach. Wiadomo jak się panoszą to jednostki trzeba sprowadzić na ziemie, przestancie podsycać tą atmosferę, kurwa oni tam mają wojne, chcą się tu osiedlić, lepsze UA niż Mokebasy, zluzujcie troche gacie i nie wpuszczajcie wszystkich do jednego worka bo to dziecinne. Nic nie jest czarno białe i takie same.
A co do Grażyn na Sadolu to jak dla mnie mogą być brzydkie i obleśne, mam nadzieję, że flodzia ma kiłe i AIDS, ta nutka niepewności czy zarazi mnie jara



Złote rady to mi możesz łachu dawać jak będziesz mieć połowę mojego wykształcenia, połowę tego co mam w obwodzie łapy, i przynajmniej furę co lata połowę tego co mój 5.0 V8, a najlepiej to pojedź wsioku w dupę bity do dużych miast w sobotę na balet, to będziesz dziękować Bogu że taki 2 metry 130 kg stoi na bramce jak go szczury ukropskie obskakują.Pewnie jesteś na rencie ale ja za socjal płace tego chujostwa, i dostaje rachunki w prądzie czy paliwe, a to paraduje z symbolami SS mimo, że ryje podludzi i prawdziwe SS od Adolfa by tym w piecu paliło.
Zgłoś
Avatar
Kamyk2727 2024-05-18, 15:57
Uwaga uwaga! Oryginalne nagranie jest po kacapsku, tutaj jest przetlumaczone przez Ai i dodatkowo chyba jest eye tracing wlaczony.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-05-18, 16:06
tolek01 napisał/a:

dobrze gość powiedział , piwo mu za to a wam banderowskie przydupasy chuj w oko



Patrząc na to że taki komentarz ma tyle browców, dochodzę do wniosku że Sadol już niestety został opanowany przez ruskie onuce i innych wszelkiej maści zjebów chapiących dzidę putlerowi. Szkoda, fajny serwis z sadola kiedyś był.
Zgłoś
Avatar
vass 2024-05-18, 16:17 1
Co jak co, ale kacapów nienawidzę bardziej.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-18, 16:44 1
takamahi napisał/a:

Patrząc na to że taki komentarz ma tyle browców, dochodzę do wniosku że Sadol już niestety został opanowany przez ruskie onuce i innych wszelkiej maści zjebów chapiących dzidę putlerowi. Szkoda, fajny serwis z sadola kiedyś był.

Opanowany w sensie że piszą masowe posty. Ale, jeśli słucha się tego wiedząc że to multikonta operowane przez ludzi pracujących na etacie dla firmy z Petersburga, człowiek wie że zwykli użytkownicy Sadola to mix bardziej nawet sensowny niż polska średnia. Np. wyborców Prawych i Sprawiedliwych jest >30% w społeczeństwie a na Sadolu prawie ich nie ma (np. multikonto Siriuza stara się robić przeciwne wrażenie, ale on głosuje na Adinają Rasiję bo PiSu na karcie do głosowania u niego brak). Mamy za to garść konfiarzy. Mogą być ludzie z lewicy ale nie chwalą się tym, zaś Razem to chyba tylko Folur popiera.

Na ilość browców więc nie patrz.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-18, 17:05
wstyd mi za takie kurwa parówy jak ten typ z filmiku zesrał się o nic , nie jestem za żeby im włazić w dupę ale jak nic mi nie robi i innym to po chuj mam się do niego srać za wszelką cenę ale jak ukr coś odpierdoli to nie pogardzę zareagować bo jestem u siebie i tyle w temacie.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie