18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Sąsiedzkie niesnaski
pytolsky • 2024-05-17, 15:24
Dumny potomek Wielkich Lechitów nie pozwolił jakimś randomowym ukrom rozmawiać w ich plugawym języku na świętej, polskiej ziemi. Władimir Putin jeszcze nie odniósł się do zarzutów o seks analny z Ukraińcami.



Ponoć waleczny rodak wyszedł z tego starcia na tarczy. Dodatkowo, zainteresował się nim Ośrodek Monitorowania Chuja w Dupie. Walka z ukrainizacją Polski jednak nie ustaje.
Zgłoś
Avatar
tim1989 2024-05-17, 19:09 5
Oni nie są tu żeby nam pomóc tylko zniszczyć nasz kraj od środka. A narracja w mediach jest taka że nawet nikt nie może nic złego na nich powiedzieć. A rusek obserwuje i się śmieje jak widzi co się w Polin odpierdala.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-17, 19:14 4
Ciekawe co go tak wzburzyło ....

tim1989 napisał/a:

Oni nie są tu żeby nam pomóc tylko zniszczyć nasz kraj od środka. A narracja w mediach jest taka że nawet nikt nie może nic złego na nich powiedzieć. A rusek obserwuje i się śmieje jak widzi co się w Polin odpierdala.



Te tak uważasz szczególnie że wszędzie ich kurwa gonią i socjale upierdalają im tylko nie u nas.
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2024-05-17, 19:19 7
majeńka napisał/a:

Tak ale gościu ma obywatelstwo polskie, pewnie się tu też urodził, tak więc ciężko go wysłać na owe jebanie.
Bo takich ludzi w moim kraju nie chcę. Zaś tych na których szczekał, przy braku jakichś przesłanek inaczej mówiących, zaliczam do uczciwych ludzi. Odpowiedzieli mu spokojnie tak więc jest duża szansa że faktycznie są uczciwi a nie na poziomie rozmówcy.
Jeśli gadanie w innym języku ma być powodem do wyrzucenia z kraju, musiałbyś i mnie wyrzucić bo się nierzadko zdarza że rozmawiam w pracy z kimś po angielsku.



Dobra weź ty już spierdalaj na swoje ukrainu.
Zgłoś
Avatar
zbyszek161 2024-05-17, 19:56 1
Jebac cwela pariote pierdolonego cwel to tam co drugi hahahah
Zgłoś
Avatar
Majles 2024-05-17, 20:56 2
Skąd te psy ruskie w komentarzach znają polski?
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-05-17, 21:02 3
Brawo! Chwała wielkiej Polsce, chwała Rosji!

Kriski napisał/a:

Już widzę jak wszystkie rusoluby i wielkopolaki napierdalają laurki dla typa.



Jest i obciagara upowska w sekcji komentarzely

Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-05-17, 21:03
Nie ma wyjścia bo po przegranej wojnie te narody musza się wymieszać i pokochać
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-05-17, 21:07 2
baronturbina napisał/a:

U mnie na osiedlu była podobna sytuacja. Banderowcy podmieniali piasek w piaskownicy na bułkę tartą i podszedł Polak zwrócić im uwagę. Niestety nie dal rady wejść i ukarać banderowcow bo zamknęli się na klucz na placu zabaw!



U mnie na osiedlu była podobna sytuacja -czerwony baron turbina gałe robił każdemu ukrowi którego napotkał. Tak było,nie kłamię.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-05-17, 21:15 4
Przypominam, Piaseczno rok 2024, Ukraińcy zabili w klubie prezesa drużyny piłkarskiej podczas libacji. Radykalizujmy się, precz ukraincowi.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-17, 21:58
Nie popieram ale rozumiem.....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-05-17, 22:08 4
Jeśli pracują, płacą podatki, nie kradną czy robia jakis krzywych akcji. Prosze sie od nich odpierdolić. Jesli szumi i sie nie chce dostosowac wyjebac albo zajebac. Jesli koles od tak zaczal bo ukraińcy powinien sam dostac w pape. Pomyślcie sami bo bylem swiadkiem takie akcji na wyspach. Ludzie uczciwie pracuja, przestrzegaja zasad i musialem wytlumaczyc jednej pizdzie ze ma od uczciwych ludzi sie odstosunkować. Niestety, ale po tekscie "prawilnym narodem" rece mi opadly... Kurwa moze sam kradnie, gowno robi dla własnego kraju ale przepedza pracujacych. Patola na wyspach ma takie podejscie do pracujacej Polski
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-17, 22:16 1
Tak, już to widzę: idzie sobie chłop chodnikiem, w jakiś czarodziejski sposób rozpoznał ukra i bez żadnego powodu zaczyna go obrażać
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-05-17, 22:58 3
polaczek dumny z tego, że Polska jest bardziej "prawilnym" krajem, chociaż ręki do tego nie przyłożył. Na pohybel z kurwą
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-17, 23:11
A chuj im obu w dupę.
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2024-05-17, 23:48
Jeszcze tu naziol siedzi? Pobór mają , niech szybko jadą walczyć za swoj kochany kraj. Sorry, zapomniałem że oni tylko dzieci, starców i kobiety potrafią wojować. Tchórze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie