18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Makabra7 2012-05-15, 23:17
koledzy po pierwsze nigdy nie widziałem udokumentowanego przypadku wstrzykiwania sobie marihuany, po drugie do kolegi Karl_Myszkin - konopie indyjskie dzielą się na dwa podstawowe gatunki a te występują w niezliczonych odmianach - te gatunki tosativai i indica - uwierz mi po dobrej odmianie sativy tak samo jak i po dobrej odmianie gatunku indica można "odlecieć" wysoko juz po jednej tzw. chmurze" - najbardziej nie lubię wprowadzania ludzi w błąd - stąd te wyjaśnienia
Zgłoś
Avatar
terkrol1 2012-05-15, 23:34 9
@up
jesteś mało elokwenty, jeśli nie wyczułeś ironii
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-05-16, 0:07
czuje potencjał w sprzedawaniu tego na czarnym rynku !
Zgłoś
Avatar
DMN 2012-05-16, 9:44
e tam pewnie drogieeee
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-05-16, 15:51
Wpis z pewnego forum:
2011-10-03, 01:27
"Ja na szczescie (nieszczescie) mieszkam w niemczech i lek ten pokrywa kasa chorych- place tylko
10 euro za opakowanie w ktorym jest 3 buteleczki po 10 ml.Cena Sativexu ponad 600 euro.Trzeba miec specjalna recepte od neurologa na ten lek,bo jest on na bazie marihuany."

Pierdolić tych śmieci skazujących ludzi na cierpienie bo "Marychłana jezd trójąca i zabija lódzi!!!".
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2012-05-16, 23:58
mua napisał/a:

Dobra a tak po polskiemu??
Co to i do czego ?

Sativex - nazwa handlowa preparatu farmaceutycznego produkowanego przez brytyjską firmę farmaceutyczną GW Pharmaceuticals. Uzyskał rozgłos jako pierwszy specyfik na bazie marihuany zarejestrowany w Europie, tymczasem lek dostępny jest na receptę tylko w Kanadzie, a w Wielkiej Brytanii istnieje możliwość terapii w szczególnych warunkach[1].

Sativex zawiera standaryzowany ekstrakt z konopi indyjskich, którego głównymi czynnymi składnikami są tetrahydrokannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Każda aplikacja spray 'u zawiera ustaloną dawkę tych substancji: 2,7 mg THC i 2,5 mg CBD.

Pierwsze doniesienia na temat skuteczności tego preparatu są pozytywne. Prosze
Zgłoś