18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
b................e 2014-04-26, 12:50
W praktyce oznacza to, że będzie mniej materiału na harda.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2014-04-26, 13:29
www.motosadistic.pl nie rozumiem intencji wrzucającego ten materiał.
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-04-26, 13:37 2
jazda tirem jest głupia, męcząca i każdy może to robić bez żadnego wykształcenia - bardzo mało ambitna, kierowcom siadają kręgosłupy, śpią kiedy muszą, czy to dzień czy to noc, jadą i nic nie robią. Kto się szczyci być kierowcą tira ten głosuje na pis.

Tiry na tory - zawalidrogi i niszczyciele asfaltów. Ps tylko w polsce obywatel swojego kraju musi płacić za używanie własnych autrostrad, gdy jedziesz a4 mmożesz zapłacić osobówką ok 100 zł za jeden przejazd , przejezdziesz całe niemcy jako obcokrajowiec - żadnej bramki - ja pirdole co za kraj, i jakie wspaniałe Niemcy.
Zgłoś
Avatar
zxcasdqwe 2014-04-26, 13:55
@Zalirq
Nie sadze zeby jakis monitor rozpraszal, szczególnie ze i tak w tych samochodach sa GPSy, jakies telewizorki i nikt nie marudzi. Do tego monitor nie oslepia nawet jak jakis debil jedzie na długich za Toba. Teraz sobie wyobraz ze te dlugie swiatla widzisz zeby nie wiadomo jak ten typek za toba sie nie ustawil. Osobiscie wybralbym kamery i normalne lusterka stosowane w tirach. Moge sie jednak mylic bo tirem nie miałem zbyt wielu okazji jezdzic.
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-04-26, 13:58
Ja dupce...od dziesięcioleci w kosmos latamy a oni teraz taki system wymyślili. Jak to się mówi...rychło wczas.
Zgłoś
Avatar
ianmoone 2014-04-26, 15:22
Niedługo wymyślą "a po co tam kierowca", samochód sam będzie jezdził i zmieniał bezpiecznie pasy -> na pewno będzie mniej wypadków
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-04-26, 15:46
@ mlkv , chyba zdurniałeś do końca , sam idź się położyć na tory najlepiej . Pociąg nie dojeżdża wszędzie , tiry są potrzebne , ty jesteś nam niepotrzebny .
Zgłoś
Avatar
DawidJDM 2014-04-26, 17:55 7
@mlkv, jebać cię trolu. Siedziałeś kiedyś w szoferce, łamałeś się zestawem pod rozładunek skoro pierdolisz że to dla wszystkich ? A może boli cię dupa że niektórzy lubią to co robią, dostają za to pieniądze, a ty odpierdalasz dzień w dzień tą samą rutynę ? Sam masz odrapane zderzaki w swoim Tico bo wyjechać spod biedronki nie potrafisz a pierdolisz tu takie farmazony.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2014-04-26, 18:50
Już widzę jak kierowcy będą to odpinali. Tak samo niepotrzebny bajer jak ostrzeżenie o niezapiętych pasach tyle, że bardziej wkurwiający.
Zgłoś
Avatar
Mafiu66666 2014-04-26, 19:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.