18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Safko666 2023-03-03, 17:55 16
I tak w okresie wiosny, zaczyna się sezon lęgowy mogiłków. Wraz z ustąpieniem mrozów, zmierzają na zachód ku pierwszej linii frontu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-03-03, 18:03 1
Oczywiście zaraz się znajdzie jakiś narkołyk i napisze, że trawka wcale nie jest szkodliwa.
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-03-03, 18:20 15
Ten typ w czarnym to chuj. Typ w niebieskim zwiedza sobie pierścienie Jowisza, a ten go usilnie próbuje ściągnąć do radzieckiego kurwidołka...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-03-03, 18:24 5
Powinien być nowy dział na Sadisticu: ruSSkie bydło
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-03-03, 18:32 6
pielgrzymi idą.
Zgłoś
Avatar
Necro 2023-03-03, 18:50 3
Morfeusz mu zhackował płyte główną.
Zgłoś
Avatar
MarcelO997 2023-03-03, 20:56 2
Drewniane karabiny do rąk i zrzut nad Bachmut
Zgłoś
Avatar
vasik 2023-03-03, 21:07 3
Vatniki do rozpoznamia bojem
Zgłoś
Avatar
diacon 2023-03-03, 21:14 1
Przynajmniej nie zostawił kolegi na pastwę losu.
Zgłoś
Avatar
Saw 2023-03-03, 21:38
Klapek nie spadł, ale wita się już ze Stalinem. Do piekła ścierwo!
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-03-04, 0:54 5
No i tym właśnie różnią się Ukraińcy od Rosjan. Ukrainiec się napierdoli gorzałką, pośpiewa, puści pawia i pójdzie spać, a Rusek nawali się wyssaną benzyną z łady czy ropą z jakiegoś ciągnika, poprawi mefedronem, a że wytrzeźwieje po tym w moment, to przepłucze gardło jeszcze denaturatem, potem jeszcze zrobi jakąś awanturę, wda się w bójkę, stanie bez ubrań na środku ulicy w centrum Moskwy, zwyzywa lokalną władzę, obudzi się za Uralem w chałupie z desek i z kratami w oknach, otoczonej drutem kolczastym, a potem skorzysta z jedynego możliwego biletu do wolności, czyli biletu w jedną stronę na front, gdzie po tygodniu męczarni w okopie przy -3 stopniach celsjusza będzie się nad nim znęcał operator drona, zrzucając mu szyszki na łeb
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-03-04, 12:01 2
eliveruss napisał/a:

No i tym właśnie różnią się Ukraińcy od Rosjan. Ukrainiec się napierdoli gorzałką, pośpiewa, puści pawia i pójdzie spać, a Rusek nawali się wyssaną benzyną z łady czy ropą z jakiegoś ciągnika, poprawi mefedronem, a że wytrzeźwieje po tym w moment, to przepłucze gardło jeszcze denaturatem, potem jeszcze zrobi jakąś awanturę, wda się w bójkę, stanie bez ubrań na środku ulicy w centrum Moskwy, zwyzywa lokalną władzę, obudzi się za Uralem w chałupie z desek i z kratami w oknach, otoczonej drutem kolczastym, a potem skorzysta z jedynego możliwego biletu do wolności, czyli biletu w jedną stronę na front, gdzie po tygodniu męczarni w okopie przy -3 stopniach celsjusza będzie się nad nim znęcał operator drona, zrzucając mu szyszki na łeb



Ty piłeś kiedyś wódę z ukraińcami? TCzy ty piłeś wódę z ruskimi?W życiu piłem alko z różnymi nacjami naszej matki planety.
Z tymi powyżej pije się zajebiście.ALE. Właśnie ale,do pewnego momentu.Każdy może grać kogoś "innego" niż jest w rzeczywistości.Ale- jak urywać mu się zaczyna film i kontrolę nad ciałem przejmuje podświadomość.To wtedy poznajesz prawdziwe oblicze osobnika z którym pijesz.
rusek=ukrainiec. Ta sama postsowiecka mentalność+nienawiść do siebie odwzajemniona.Tylko po trzeźwemu gdzieś tam schowana.ruskie nienawidzą ukraińców,ukraińcy nienawidzą ruskich a obydwie te nacje poprzez propagandę i kult bohaterów,nienawidzą polaków. I tak kółeczko się zamyka.
Później.Po kilku takich imprezach,gdy docieraliśmy do momentu "wkroczenia natury" w umysły towarzyszy:).Zawsze po cichutku opuszczałem towarzystwo po "angielsku".Zawsze,ale to zawsze taka impreza gdzie pili ruskie i ukraińcy kończyła się draką.A imprez tych było ...? Powiem tak,lubiłem się kiedyś napierdolić.
Zgłoś
Avatar
Wróciłam 2023-03-04, 12:16
Video nagrane pod Kijowem prezentuje ukraińskich rezerwistów
Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-03-04, 12:57 3
HenrykS. napisał/a:

Oczywiście zaraz się znajdzie jakiś narkołyk i napisze, że trawka wcale nie jest szkodliwa.



Oczywiście zawsze znajdzie się taki szpenio co powie ze to po trawce
Zgłoś