18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ostatnio popularne się zrobiły wszelakie zdjęcia z bunkrów, schronów czy miejsc opuszczonych przez człowieka. Dorzucę więc własny materiał Zdjęcia zrobione 4-5 lat temu na Mazurach, pierwsza część przedstawia jeden ze schronów Hitlera, znajdujący się w tym samym kompleksie co np. Wilczy Szaniec, natomiast druga część przedstawia opuszczoną śluzę, budowaną przez Niemców, a po wojnie porzuconą w okolicach Gołdapi.

Z góry przepraszam też za nieciekawe kadry zdjęć, ale nie były one robione pod kątem dokumentacji lecz w celach pamiątkowych . Jednak mam nadzieję, że się spodobają.

Zdjęcie schronu


Zdjęcie śluzy z daleka


Reszta w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2012-08-05, 12:01 4
I zawsze jakiś głupi chuj musi pomazać sprayem każdy możliwy zabytek w swojej okolicy
Zgłoś
Avatar
clinton 2012-08-05, 12:03
nastepnym razem jak tam bedziesz to łaż po krzakach dookola! tam sa przejscia czy chuj wie co, małe ciasne, ale krótkie i mozna przejsc na teren zwiedzania bez placenia w kasie bylem tam jak mialem 17 lat i przyżydziłem mojej kaski na jakies bilety ;]
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-08-05, 12:28
devian napisał/a:

To może i ja dorzucę coś od siebie niekoniecznie mogą to być akurat zdjęcia schronu wujka Adolfa ale bynajmniej jakichś schronów z tego kompleksu... Zdjęć śluzy niestety nie mam.



Wilczy Szaniec - główna kwatera hitlerka w PL.
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2012-08-05, 12:28 4
Zdjęcie schronu gen. Popławskiego z Gozdowic gdzie w kwietniu 1945 roku 1 Armia WP wraz z 61 Armią Radziecką forsowały odrę oraz widok z tego schronu na miejsce przeprawy.











Zgłoś
Avatar
nanab 2012-08-05, 13:11
Fejk, hitler nie zyje
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-08-05, 13:31
myślałem że o śluz Hitlera tu chodzi
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2012-08-05, 15:18
Jak można być takim debilem i bazgrać po takich pięknych miejscach!?
Zgłoś
Avatar
Sayper1 2012-08-05, 15:25 5
Byłem w Leśniewie dosłownie tydzień temu, gdybym wiedział ze kogos to zainteresuje zrobiłbym więcej zdjeć, te mozna bez problemu znaleźć w internecie..







Ponadto polecam odwiedzenie bardzo dobrze zachowanej kwatery głównej niemieckich wojsk lądowych w Mamerkach. 30 bunkrów na rozległym terenie.





Zgłoś
Avatar
kojot339 2012-08-05, 15:37
Też tam byłem i również sądzę, że miejsca są godne uwagi.
Zaznaczę tylko, że dla niewtajemniczonych samo zwiedzanie starych betonowych ruin może okazać się po prostu nudne, także proponowałbym w takim przypadku wynajęcie przewodnika ;]
Zgłoś
Avatar
Bałnsujdziwko 2012-08-05, 18:53 2
Tak mi sie skojarzyło

Zgłoś
Avatar
mateo2558 2012-08-05, 22:53
heh nawet sobie nie wyobrazacie jak ja mam dosc tych bunkrow, mieszkam w ich okolicy, wilczy szaniec 25km odemnie, te sluzy z jeziora Rydzowka co jest na drugim zdj to lazilem tam w srodku(mieszkaja tam znajomi i maja do tego klucze, rybki tez nie raz sie tam lapalo, chyba za dwa dni sie z bratem wybieram na noc na rybki;]) pozatym lesniewo, ok 10km odemnie, itp itd, jak cos piszcie na gg 616880, jak cos sprobuje pomoc w dojazdach itp ;]
Zgłoś
Avatar
LokalnyDiler 2012-08-06, 0:19
Nie zaczyna się wypowiedzi od "no więc".
Zgłoś
Avatar
kocurid 2012-08-06, 1:34
Kocham Mazuury ! Moje okolice super ! piwo stary.
Zgłoś
Avatar
NinjaAlbertoSan 2012-08-07, 3:16
Byłem tam kilkakrotnie. Ostatnim razem musiałem płacić (nie wiem z jakiej racji)
Zgłoś