18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
D................i 2011-10-29, 0:05 2
kurwa co za nieczule skurwysyny on chial tylko poruchac
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-10-29, 0:37
I to mi się podoba! Ujawnianie twarzy przestępcy. A u nas? Nie dość że nie pokazują twarzy i nie ujawniają danych to we więzieniu ma jak u pana Boga za piecem...
Zgłoś
Avatar
Przemo2sb 2011-10-29, 1:36 1
no i dobrze mu tak, a u nas kurwa co? tusk wybudowal im szpital za ponad 4 miliony zlotych który tonie w długach... pojebany kraj
Zgłoś
Avatar
haciwde33 2011-10-29, 9:30 1
czemu go niezajebali??

______________

Zmontować ulokować zdetonować
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2011-10-29, 11:20
lepsze niz amerykanska wersja tego programu
Zgłoś
Avatar
koks997 2011-10-29, 12:25
maciek98 napisał/a:

I to mi się podoba! Ujawnianie twarzy przestępcy. A u nas? Nie dość że nie pokazują twarzy i nie ujawniają danych to we więzieniu ma jak u pana Boga za piecem...



we wiezieniu bedzie miał harda
i to jeszcze ruskim
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-10-29, 18:30 1
niech mi moderator wybaczy, ale musze. co za skurwysyn.
@androgenius
wiesz, ze pochodzimy ze zwiazkow kazirodczych? NA samym poczatku bytu ludzkosci, w ciemnych jaskiniach mama rabal corke , a matka syna. Poczatek kultury zapoacztakowal sie wraz z odejsciem od tego dzialnia, tak wiec dziedzictwo zwierzece, wbrew wszystkiemu co sie potocznie mysli czynia nas bracmi i siostrami, niemal doslownie.
Czemu to pisze? warunkowania kulturowe i ich arbitralnosc owszem istnieje, moralnosc jest zmienna, ale tylko do pewnego stopnia. proba relatywizacji aksjologicznej najczesciej konczy sie czyms niedobrym, a im bardziej wyrafinowana kulture posiadamy tym wyzszy reprezentujemy poziom czlowieczenstwa. (Mozna nawet przyjac teorie, ze dawne jest gorsze od obecnego. JEsli tamte twarde zasady zswiata odpaly , to ze wzgledu na cos i nie powinnismy ich rozpatrywac zewnie, bo to jest po prsotu resentyment, ktiry jest chuja wart.)
Spinam sie gdy widze jak czyni sie krzywde dziecku.
Wiem, ze to sadistic, ze nie powinno sie tutaj byc zbyt lzawym, ale ja czarny humor rozumiem na swoj sposob i niestety wychodzi ze mnie humanista pelnym ryjem jak cos takiego widze i chyba umialbym poirzadnie uszkodzic czlowieka, ktory wykorzystuje seksulanie dziecko.

______________

Chciałbym rozeznać się w sobie, póki nie będzie za późno.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-10-30, 1:10
Phallucifer napisał/a:

niech mi moderator wybaczy, ale musze. co za skurwysyn.
@androgenius
wiesz, ze pochodzimy ze zwiazkow kazirodczych? NA samym poczatku bytu ludzkosci, w ciemnych jaskiniach mama rabal corke , a matka syna. Poczatek kultury zapoacztakowal sie wraz z odejsciem od tego dzialnia, tak wiec dziedzictwo zwierzece, wbrew wszystkiemu co sie potocznie mysli czynia nas bracmi i siostrami, niemal doslownie.
Czemu to pisze? warunkowania kulturowe i ich arbitralnosc owszem istnieje, moralnosc jest zmienna, ale tylko do pewnego stopnia. proba relatywizacji aksjologicznej najczesciej konczy sie czyms niedobrym, a im bardziej wyrafinowana kulture posiadamy tym wyzszy reprezentujemy poziom czlowieczenstwa. (Mozna nawet przyjac teorie, ze dawne jest gorsze od obecnego. JEsli tamte twarde zasady zswiata odpaly , to ze wzgledu na cos i nie powinnismy ich rozpatrywac zewnie, bo to jest po prsotu resentyment, ktiry jest chuja wart.)
Spinam sie gdy widze jak czyni sie krzywde dziecku.
Wiem, ze to sadistic, ze nie powinno sie tutaj byc zbyt lzawym, ale ja czarny humor rozumiem na swoj sposob i niestety wychodzi ze mnie humanista pelnym ryjem jak cos takiego widze i chyba umialbym poirzadnie uszkodzic czlowieka, ktory wykorzystuje seksulanie dziecko.



______________

Szukam chętnych do założenia zespołu. Londyn. Więcej na PW.
Zgłoś
Avatar
Pablo 2011-10-30, 2:26
A gryps i tak przyjdzie. Klawisz powie, że pomylił bloki i chuja zajebią :] A człowiek się martwi wyrokiem 3 letnim...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2011-10-30, 11:29 1
Cytat:

w ciemnych jaskiniach mama rabal corke


Sugerujesz, że w ciemnych jaskiniach żyły shemale? Niebywałe.

Cytat:

Spinam sie gdy widze jak czyni sie krzywde dziecku.


Mam tylko nadzieje, ze nie spina Cię w portkach

Cytat:

niestety wychodzi ze mnie humanista pelnym ryjem jak cos takiego widze i chyba umialbym poirzadnie uszkodzic czlowieka



Człowieku, Ty poirządnie to nawet po polsku pisać nie umiesz a co dopiero kogoś uszkadzać.

I się jeszcze humanista będzie zwał, jak się Twój humanizm ma do tego, że chciałbyś kogoś uszkadzać - owszem jesteś kimś na; h, hipokrytą

Wyluzuj.
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2011-11-04, 0:34
A taki cwaniaczek w celi co rucha innych sam jest jebanym gejem

koks997 napisał/a:



Cytat:

we wiezieniu




Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2011-11-21, 2:46
Jakie kurwa poruchać jaki pedofil ja na filmiku widzę chłopaka co chciał pocałować dziewczynkę nie wiem co było przed ani po ktoś ma jakieś informacje na ten temat co to za filmik i jak sprawa się toczyła

______________

Trudno Znaleźć Dobrych Rodziców Ale Jeszcze Trudniej Znaleźć Dobre Dziecko
Zgłoś