18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-10-13, 8:14 13
Zastanawiałem się tylko, czy pierdolnie w samochód, czy w tego głąba.
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2018-10-13, 10:34
Ale pieknie szybko jeblo
Zgłoś
Avatar
Hose88 2018-10-13, 12:05 42
Kurwa, uwielbiam takich Januszy nadzorców prac remontowo budowlanych. Jebany nie ma pojęcia o niczym związanym z takimi pracami, BHP, zero wyobraźni, najmądrzejszy i zawsze na przodzie, co by doradzić i "pomóc" w sobie tylko znany sposób.

Jedną ręką i samemu, to można się po jajach podrapać, a nie "asekurować" skrzydło bramy.

Potrzebny tam był, jak drzazga w chuju, wykazać się przed innymi Januszami, jaki to nie on obyty w świecie budowlanki, ale koniec końców, dostał w lampę, aż mu po zębach zagrało.

Ściągnęli ciężki sprzęt by podważyć bramę, a wystarczyła jakaś grubsza breszka/łamak (zasada dźwigni), jeden podwadza od strony ulicy, dwóch po bokach żeby asekurować upadek na podwórko/przełamanie się w którąś stronę. 10 minut roboty dla 3 osób, ale dobrze, że durniów mamy pod dostatkiem, inaczej ta strona nie miała by racji bytu.
Zgłoś
Avatar
Wredny_ciul 2018-10-13, 15:32 1
Dobrze tak chujowi, tak się kończy zgrywanie przemądrzałego dziada.
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2018-10-13, 15:53
Aaa, kurwa wiedziałem, kurwa wiedziałem że tak się skończy....
Zgłoś
Avatar
K................t 2018-10-13, 18:21
Nie do przewidzenia
Zgłoś
Avatar
Handball 2018-10-13, 20:28
Headshoot! Ale pewnie przeżył :/
Zgłoś
Avatar
tomeekcz 2018-10-13, 21:02 2
całą tą mechanike japończyki wymyślili, bo siły w rękach nie mieli
Zgłoś
Avatar
chudy005 2018-10-14, 20:51
Up

"Kurwa, uwielbiam takich Januszy nadzorców prac remontowo budowlanych. Jebany nie ma pojęcia o niczym związanym z takimi pracami, BHP, zero wyobraźni, najmądrzejszy i zawsze na przodzie, co by doradzić i "pomóc" w sobie tylko znany sposób.

Jedną ręką i samemu, to można się po jajach podrapać, a nie "asekurować" skrzydło bramy.

Potrzebny tam był, jak drzazga w chuju, wykazać się przed innymi Januszami, jaki to nie on obyty w świecie budowlanki, ale koniec końców, dostał w lampę, aż mu po zębach zagrało.

Ściągnęli ciężki sprzęt by podważyć bramę, a wystarczyła jakaś grubsza breszka/łamak (zasada dźwigni), jeden podwadza od strony ulicy, dwóch po bokach żeby asekurować upadek na podwórko/przełamanie się w którąś stronę. 10 minut roboty dla 3 osób, ale dobrze, że durniów mamy pod dostatkiem, inaczej ta strona nie miała by racji bytu."

Za CV i własne doświadczenia. Dziękujemy
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2018-10-15, 13:01 1
Skoro mieli już ten ciężki sprzęt, to trzeba było wziąć i pociągnąć bramę na pasach do góry.
Zgłoś