18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dmxx 2013-08-12, 13:51 5
i ten iZRAEL w pasku
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-08-12, 13:53 2
Cipa S Electric dobra nazwa na serie sztucznych pochw z wibracjami dla samotnych panów.
Zgłoś
Avatar
bdogieros 2013-08-12, 14:52
Szkoda, że zamknęli program Majewskiego. Lepsza zwała była by z bufetowej niż z Żakietowej Ale tvn nie pozwoliłby na to. Bo przecież tvn nie kłamie.
Żal z ubeckiego pochodzenia tej stacji.
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-08-12, 15:01 8
Z tej gronkiewitsch to zadna cipa tylko kawal chuja!
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-12, 15:06 1
Jaki background? Przecież zawsze dają podpis kto występuje w materiale...
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-08-12, 15:08 19
Nie rozumiem na chuj władze robią z siebie pajaców idąc na plac budowy i zakładając kamizelki. Przecież i tak cała budowa przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem wie że będzie wizytacja, sprząta się puszki, butelki, takie tam. Z daleka wiadomo że idą laiki, nieroby z urzędów, to jeszcze na dodatek stroją się na tą okazję, jakby mieli faktycznie coś fizycznie zrobić. Jeszcze kask może zrozumiem bo faktycznie może pomóc (a tego akurat na fotce nie ma).
Buty za Bóg wie ile, sygnety, makijaże, fryzura, i do tego ta robocza kamizelka = żenada.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-12, 18:38 5
Ja jestem pod wrażeniem newsu z innej perspektywy. Tarcza przebiła się pod Wisłą na stacji Powiśle. Stacja Powiśle jest po stronie 1 linii metra, więc nie przebili się jeszcze pod Wisłą. Obczajcie tylko, oni to budują już chyba 3 lata i jeszcze nie powstała nawet 1 stacja. Umiecie sobie wyobrazić, że przez 3 lata jakieś firmy się tam kręcą, geologowie, profesorowie, inżynierowie etc. etc. Mnóstwo doradców, urzędników kurw jebanych w chuj i jeszcze tam nic nie ma? To miasto jest obecnie sparaliżowane przez tę budowę, a nic jeszcze nie ma. Przecież to jest niebywała groteska. Nie wyobrażam sobie, by w Tokio, gdzie mieszka moja siostra coś się budowało więcej niż 2-3 lata i mówię tutaj o kosmicznych budowach. Obecnie przez 3 miesiące robią remont 1 mostu, jednego kurwa mostu [którym niestety jeżdżą wszystkie pociągi]. Czasem w ciągu dnia tam jestem i nikt nic nie robi. Nie ma żadnych maszyn, żadnych robotników. Co to kurwa za budowa? Bezpłatna? Czy oni płacą dniówki? Co się dzieje z tą Polską? Tak mnie to wszystko wkurwia, że czasem po prostu nie mogę i idę walnąć kielicha

P.S pomyłka, przebijali się od strony wschodniej do zachodniej, wszystko ok

Chociaż jakby się nad tym zastanowić, po 3 latach od świętokrzyskiej nie dotarli jeszcze nigdzie, nie ma kafelków, trakcji, przejść, przecież to kurwa jeszcze 2439 lat. Jak u nas zbudują metro w Warszawie i rozpoczną budowę w Krakowie, to na świecie będzie teleportacja
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-08-12, 18:49
Ściana prawde cipo wie.
Zgłoś