18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Ingles 2013-02-12, 21:11 8
Nie no kurwa, odkrywca.
Film z 2008 roku, którego autor przynajmniej (w przeciwieństwie do autora filmu w głównej części tego tematu) rozumie o czym mówi.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-02-12, 21:19 3
@up

Hmmm, ja wielkiej różnicy w sposobie rozumowania nie zauważyłem Jedyne co było dodane to opór powietrza, ale przecież SciFun uprościł ten model

@topic
Filmik jest od 17 minut na yt, i jakoś tak korciło mnie żeby spojrzeć w poczekalnię, no i cóż, nie zawiodłem się Tylko AdBustera jeszcze nie widziałem, żeby wpadł na sadola, a przecież też jest już jego nowy filmik Także łowcy piw? Na co czekacie? Wrzućcie najnowszego AdBustera. Bo przecież nikt inny nie ma yt
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-02-12, 21:24
Jak dla mnie to zjeżdżając tak suchą rurą dupę by sobie poparzył.
Zgłoś
Avatar
nw4d 2013-02-12, 21:25
@2up wrzuciłem filmik dla was wszystkich, nie zależy mi na waszych piwach. Ja zawsze oglądałem Adbustera i SciFuna tutaj na sadisticu zobaczyłem że dodał nowy film więc postanowiłem się z wami podzielić od was zależy ile film ma piw jeśli chcecie tak bardzo żebym nie dostał tych browarków to najlepiej poprostu nie dawać..
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-02-12, 21:55 3
znowu ta ciota...dajcie sobie spokój, wielcy fani nauki.
Zgłoś
Avatar
janekl125 2013-02-12, 21:58 56
@innyczlowiek
Koleś jest ciotą, bo rozwija swoją pasję i dobrze mu to wychodzi?
Ciesz się, że dzieli się wiedzą z takim debilem jak ty.
"wielcy fani nauki" a co to kurwa, jakiś hejt na wykształcenie się zaczyna?
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-02-12, 22:03 1
@Ingles Haters gonna hate. Gościu z twojego filmiku powiedział dokładnie to samo tylko do chujowego mikrofonu, wkurwiającym angielskim.
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-02-12, 22:08
Jego blog był lepszy, ale niestety gimby nie potrafią czytać więc zaczął robić filmiki żeby zwiększyć popularność. A szkoda
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-02-12, 22:14
janekl125 napisał/a:

@innyczlowiek
Koleś jest ciotą, bo rozwija swoją pasję i dobrze mu to wychodzi?
Ciesz się, że dzieli się wiedzą z takim debilem jak ty.
"wielcy fani nauki" a co to kurwa, jakiś hejt na wykształcenie się zaczyna?



Nie, hejt na bezmózgów, którzy książki do łapy nie wezmą tylko latają po takich filmikach.
Wybacz, nie jestem mentalnym gimbusem jak Ty i do niczego mi się w życiu i w zawodzie raczej jego wywody nie przydadzą, więc stul pysk i oglądaj dalej.

nw4d napisał/a:

@2up wrzuciłem filmik dla was wszystkich, nie zależy mi na waszych piwach. Ja zawsze oglądałem Adbustera i SciFuna tutaj na sadisticu zobaczyłem że dodał nowy film więc postanowiłem się z wami podzielić od was zależy ile film ma piw jeśli chcecie tak bardzo żebym nie dostał tych browarków to najlepiej poprostu nie dawać..



Pamiętaj, że tłumaczy się tylko winny :]
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-02-12, 22:20
co za chujowe pytanie! kto to wymyślił
czy nie mógłby czegoś mniej logicznego opisać?
Zgłoś
Avatar
Anvilek 2013-02-12, 22:27 12
innyczlowiek napisał/a:



Nie, hejt na bezmózgów, którzy książki do łapy nie wezmą tylko latają po takich filmikach.
Wybacz, nie jestem mentalnym gimbusem jak Ty i do niczego mi się w życiu i w zawodzie raczej jego wywody nie przydadzą, więc stul pysk i oglądaj dalej.


Czy tylko nielicznych matka natura obdarzyła logicznym myśleniem? Z twojego mega inteligentnego punktu widzenia jak ktoś czytał jakaś książkę na podstawie której zrobili film, to już nie mam prawa go obejrzeć?

innyczlowiek napisał/a:

Pamiętaj, że tłumaczy się tylko winny :]


No tak... bo niewinny siedzi cicho i daje sobie wrzucać dla takiego życiowego pajaca jak ty. W ogóle co Ty kurwa teraz robisz. Nie tłumaczysz się?

Zgłoś
Avatar
Ingles 2013-02-12, 22:47
jeloo napisał/a:


Hmmm, ja wielkiej różnicy w sposobie rozumowania nie zauważyłem Jedyne co było dodane to opór powietrza, ale przecież SciFun uprościł ten model


Uprościł, bo (a) nie do końca rozumie o czym mówi, lub (b) jego grupą docelową jest niedokształcona młodzież, która zbyt wiele informacji nie przyswoi, trudno mi ocenić.
Niemniej jednak użycie sformułowania "spłaszczona orbita" jako wymiennika dla poprawnego określenia tego rodzaju ruchu jako ruchu harmonicznego każe mi skłaniać się jednak ku opcji (a).
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-02-12, 22:51
Pierre d'Ollony napisał/a:

Jego blog był lepszy, ale niestety gimby nie potrafią czytać więc zaczął robić filmiki żeby zwiększyć popularność. A szkoda



Niestety nie miałem okazji czytać jego bloga. Trafiłem do niego po kanale AdBustera. Jak będę miał więcej czasu, to może zagłębię się w lekturę.

Co do braku umiejętności czytania, to raczej nie chodzi o czytanie samo w sobie, tylko brak wyobraźni. Czytając trzeba sobie pewne rzeczy wyobrazić, a tak wszystko podane jest na talerzu. Chociaż przecież nie można powiedzieć, że słabo mu to wychodzi, bo wychodzi wręcz bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
webmasterzg 2013-02-12, 22:57 2
@Ingles
Taki z ciebie naukowiec, a nie zauważyłeś że na filmiku z twojego komentarza sytuacja również została uproszczona.

A Harmonic motion tłumaczy się jako ruch wahadłowy a nie ,,harmoniczny''. Głupio popisywać się wiedzą której się nie ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie