18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Suka_Blyat 2013-10-21, 22:14 1
Pierdolicie, akurat SciFun i Polimaty to chyba jedni z nielicznych jutubowiczów, których można oglądać i się czegoś nauczyć
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-21, 22:17 2
Kurwa, ja pierdole. Ciekawe czy facet nie wpadł na pomysł, że te podręczniki itp. to też mogą być zakłamane, żebyśmy o niczym nie wiedzieli? Zgadzam się z @Artur_sz13. Kurwa, człowiekowi można wszystko wmówić, a później nie przyjmie do wiadomości tego, że może być inaczej. Okłamywali nas i okłamywać będą.

Nikt z nas tak naprawdę nie wie co jest w kosmosie i jak to wszystko wygląda. Zresztą po chuj ja się denerwuje skoro najprawdopodobniej jesteśmy jakimiś komóreczkami/bakteriami czy innym chujostwem w innym organizmie...
Zgłoś
Avatar
Sebun 2013-10-21, 22:30 8
@up Filmy z teoriami spiskowymi są adresowane właśnie do ludzi takich jak ty.

Ludzie poświęcają całe życie na naukę np. astronomii, a tu pojawia się autor spiskowego filmu twierdzący, że cała nasza obecna wiedza to bzdury i on czerpiący wiedzę z internetowych publikacji dla oszołomów ma właśnie rację.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-21, 23:02 2
Sebun napisał/a:

@up Filmy z teoriami spiskowymi są adresowane właśnie do ludzi takich jak ty.

Ludzie poświęcają całe życie na naukę np. astronomii, a tu pojawia się autor spiskowego filmu twierdzący, że cała nasza obecna wiedza to bzdury i on czerpiący wiedzę z internetowych publikacji dla oszołomów ma właśnie rację.



Nie oglądam żadnych spiskowych filmików, bo chuja mnie obchodzą. Interesuję się bardziej chorobami umysłowymi, niżeli kosmosem, ale patrząc na ten świat, gdzie jesteśmy okłamywani na każdym kroku, jaką masz gwarancje, że to co mówią o astronomii to wszystko to prawda?
Bez spiny, ale kościół katolicki też dużo pierdolił w przeszłości i gówno z tego wyszło...

Ale zjechać drugiego zawsze warto
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-10-22, 11:11
@Sick_Stick: I do dzisiaj KK pali za badania i publikacje prawdy, nie?
Zgłoś
Avatar
Fire_Penguin 2013-10-22, 11:27 1
Sick_Stick napisał/a:

Nie oglądam żadnych spiskowych filmików, bo ch*ja mnie obchodzą.


To po chuj się wypowiadasz?

Sick_Stick napisał/a:

jaką masz gwarancje, że to co mówią o astronomii to wszystko to prawda?



Wystarczy nie być głąbem i nie spać na fizyce, żeby to wszystko zrozumieć
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-22, 11:33 1
Fire_Penguin napisał/a:


To po chuj się wypowiadasz?



Bo mogę
Zgłoś
Avatar
EmpTy212 2013-10-22, 13:36 1
Ale on pierdoli, aż ma ochotę się powiedzieć mu żeby zamknął mordę ale wystarczy jednak zatrzymać i przewijać dalej sadola.
Zgłoś
Avatar
KorkyTaczer 2013-10-22, 23:59
@maniek1205
jak slonce zginie to z ziemi zostanie wypalona skala krazaca wokol bialego karla
Zgłoś