18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pumbass 2012-12-29, 15:17
@Skowu, też się zastanawiam, czy tam czasami AdBuster nie znalazł kamerki...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-12-29, 15:20
Ciekawe czy ten pedał Adbuster na wigilii składał życzenia dla brata zwracając się do niego przy stole wigilijnym " SCI FUN "

Zgłoś
Avatar
Jo 2012-12-29, 15:34 2
straatveger napisał/a:

Ciekawe czy ten pedał Adbuster na wigilii składał życzenia dla brata zwracając się do niego przy stole wigilijnym " SCI FUN "



Szczerze, a chuj Cię to obchodzi?
Zgłoś
Avatar
ADWAJZER 2012-12-29, 15:56 1
straatveger napisał/a:

Ciekawe czy ten pedał Adbuster na wigilii składał życzenia dla brata zwracając się do niego przy stole wigilijnym " SCI FUN "



Adbuster nie jest pedałem, z tego co wiem jest żonaty...no i nawet jesli się by tak do niego zwrócił to co kurwa z tego wynika?
Zgłoś
Avatar
dajerym 2012-12-29, 15:57
idź robić te swoje mindblow`y do swojej obory
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-12-29, 17:28
Wszystko ok ale kur...a łazi mi po polu!!!

innyczlowiek napisał/a:

niech się weźmie do roboty, hejtujcie mnie ale nie rozumiem ludzi którzy zamiast pracować (tak, wiem, nagrywanie filmików to ciężka robota...ble, ble, ble...) nagrywają jakieś dziadostwa. wszechwiedzący vlogerzy to jakaś plaga, kuwa wszystko wiedzą najlepiej. najlepsi są jednak ci nagrywający jak to oni grają (z żoną czy z kolegą) w minecrafta, wormsy czy inne gierki. no ludzie.
mam w pracy kumpla informatyka który sam jest zdania że on nic znaczącego nie wnosi dla ludzkości tylko klepie linijki kodu jak robot

Skad wiesz że nie pracuje??? Może robi to w wolnym czasie po pracy i wydaje na produkty własna kase. W dodatku jego odcinki sa ciekawe i przydatne dzieki niemu np wiem jaki płyn kupić do samochodu na zime!!! Tylko takim Ciul...m jak ty cos nie pasuje Idi..ta!!!!
Zgłoś
Avatar
ma4er 2012-12-29, 20:11
Zamiast kupić rakietę, która jest dostępna na rynku(100zł-180zł) już ze statecznikami itd. (i spadochron też jest) wielokrotnego użytku (można dokupić ''silnik'' na paliwo stałe) to on to kurwa do fajerwerku przyczepił pro.
Zgłoś