18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
SDM
lysout • 2016-08-01, 17:23
Skończyły się Światowe Dni Młodzieży.
Młody człowiek z Nairobi nie jest już „pielgrzymem z Nairobi”.

Jest znowu „jebanym czarnuchem”.
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2016-08-01, 17:34 21
Był nim i w czasie ŚDM
Zgłoś
Avatar
geminisaga 2016-08-01, 18:39 47
Młody czlowiek z "nierobii"
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-08-01, 18:51 1
Zawsze był i będzie.
Zgłoś
Avatar
JarosławTusk 2016-08-01, 23:17 1
Tacy pobożni są te wszystkie murzyny i inne mulaty, że dzisiaj na lotnisku w sklepie zajebali figurkę syrenki Warszawskiej. Ale zaraz, chwila... przecież to murzyny.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2016-08-01, 23:42 6
To ja wam opowiem że jak przyjechał bus z Francuzami do naszej mieściny to jak sobie wieczorem popijałem z kumplem i ich spotkaliśmy na dzielni to zaprosiliśmy ich do mnie żeby się napić. Wszystko fajnie i w ogóle stary dzięki ze nas zaprosiłeś miło z twojej strony i w ogóle dupe mi lizali, nawet jedna fajna francuzka była miałem nadzieję na jakieś miłe zakończenie wieczoru i co?

Nagle się zebrali, a ja kurwa rano dopiero ogarnąłem że zapierdolili mi czapki, szaliki i nerki z euro 2008, 2012, 2016, zapalniczke w kształcie motocyklu, model straży pożarnej, medale z czasów szkoły za biegi i skoki w dal i moją kurwa czapkę z CAPTAIN MORGAN. SKURWYSNY.
Zgłoś
Avatar
The_Mountain 2016-08-02, 0:18
No i co wy chcecie? Adaptują się. Narzekacie, że przyjeżdżają ludzie do innych krajów i się nie adaptują, to u nas już tak. Polaczki złodzieje, to i obcokrajowcy czerpią z waszej kultury
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-08-02, 7:34
@DEADmanPL
Masz nauczkę. Nigdy nie pij z nieznajomymi.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2016-08-02, 9:38 1
DEADmanPL napisał/a:

To ja wam opowiem że jak przyjechał bus z Francuzami do naszej mieściny to jak sobie wieczorem popijałem z kumplem i ich spotkaliśmy na dzielni to zaprosiliśmy ich do mnie żeby się napić. Wszystko fajnie i w ogóle stary dzięki ze nas zaprosiłeś miło z twojej strony i w ogóle dupe mi lizali, nawet jedna fajna francuzka była miałem nadzieję na jakieś miłe zakończenie wieczoru i co?

Nagle się zebrali, a ja kurwa rano dopiero ogarnąłem że zapierdolili mi czapki, szaliki i nerki z euro 2008, 2012, 2016, zapalniczke w kształcie motocyklu, model straży pożarnej, medale z czasów szkoły za biegi i skoki w dal i moją kurwa czapkę z CAPTAIN MORGAN. SKURWYSNY.



O proszę, to po pijaku umiesz mówić po francusku, też tak chcę. Co pijesz?
Zgłoś
Avatar
weezo 2016-08-02, 10:10 2
@up

Może on, w przeciwieństwie do ciebie, nie jest jebanym debilem i umie
mówić po angielsku?
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2016-08-02, 13:37
weezo napisał/a:

@up

Może on, w przeciwieństwie do ciebie, nie jest jebanym debilem i umie
mówić po angielsku?



No patrz, co za fart, że Francuzi, użytkownicy jednego z najpowszechniejszych języków na świecie również nauczyli się trochę bardziej popularnego angielskiego . Pozostaje koledze sadolowi pogratulować lingwistycznych umiejętności nawet po pijaku .

Zluzuj porty, ja tu humorystycznie nakreślam absurd sytuacji a ty w pizdu popsułeś mój zajebiście misterny plan.
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2016-08-02, 21:06
po pijaku idzie sie dogadać w dowolnym języku, nie dotyczy dzielnicowego.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2016-08-03, 0:23
Gdzie się murzyn nie Nairobi? W Keni.
Zgłoś
Avatar
melkor89 2016-08-03, 1:13
lysout napisał/a:

Skończyły się Światowe Dni Młodzieży.
Młody człowiek z Nairobi nie jest już „pielgrzymem z Nairobi”.

Jest znowu „jebanym czarnuchem”.



Zawsze był i będzie jebanym czarnuchem
Zgłoś
Avatar
Granulat 2016-09-05, 22:08
Każdy mógł poczuć się wyjątkowy
Zgłoś