18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sadolfan 2021-05-19, 6:40
Podobna sytuscja byla z ojcem mego kolezki wetkowal sobie przyszedl sebix wszystkie zeby dla staruszka wybil
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-05-19, 21:03
Sebę to bym kurwa rozstrzelał za napierdalanie staruszków. Co za jebana padlina. Staruszek 20 lat wcześniej pewnie poskładałby ich jednym palcem.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-05-19, 22:44
Sebix teraz po nocach będzie obmyślał jak to się zemścić na wędkarzu. Ta zniewaga krwi wymaga... -.- a potem na meczyk z racą.
Zgłoś
Avatar
arclight 2021-05-21, 23:58 2
Ja tam nie che pierdolić farmazonów na tego sytuacje, tym bardziej że to pierwsza moja odpowiedź. Ale tak się zagotowałem, bo pomyślałem po prostu o moim tacie, który po latach zapierdalania siedzi na emeryturze na bulwarze Odry, i takie parówy zaczepiają go i dotykają jego rzeczy, po to żeby nagrać filmik, a ja nie mogę mu pomóc. Krew się gotuje..., Powiem więcej, patrzcie na datę rejestracji na sadolu. Jeden jedyny wrzut który sprawił, że postanowiłem napisać to ten
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2021-05-23, 18:32
janlew napisał/a:

Co wy pierdolicie. Najebany Sebix kradnie mu wędkę, więc Janusz dobrze zrobił. A Sebix to mała kurwa, staruszków się nie bije, bo strasznie łatwo zabić.



To Janusz potem niech nie płacze że leży rozjebany gdy sam do kogoś startuje.
Zgłoś