18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Security
T3RMINATOR • 2021-05-23, 20:32
Ochroniarz z prawdziwego zdarzenia który się z nikim nie patyczkuje. Przypuszczam że w ochroniarzu płynie krew uciemiężonej społeczności negroidalnej

Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-05-23, 20:44 20
I tak najmana na rękę by rozjebał
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-05-23, 20:50 93
To że jest się niepełnosprawnym nie znaczy że wszystko mu wolno, zasłużył to w ryj dostał. Swoją drogą chujowo trzyma gardę
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-05-23, 21:25 13
To że masz ksywkę t-rex to nie znaczy, że każdy będzie się z tobą cackał...
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-05-23, 21:27 2
To już wiadomo dlaczego wyginęły dinozaury. Chujowo gardę trzymały.
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-05-23, 21:30 9
Nie takie już akcje były... Później się zemścił.

Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-05-23, 21:34 6
Dobra lekcja życia i zderzenie z brutalnymi prawami natury wedle których silniejszy wygrywa. Pewnie całe życie żył pod kloszem tolerancji myśląc wszystko mogę bo nikt przecież nie ośmieli się uderzyć niepełnosprawnego.
Sam niezależnie od niezręczności sytuacji zachowałbym się podobnie gdyby ktoś obraził nie mnie osobiście tylko kokoś kogo bardzo kocham.
Nawet jak by to była czarnoskóra żydówka w ciąży na wózku inwalidzkim i z immunitetem dyplomatycznym. Teoretycznie osoba pięciokrotnie nietykalna.
Zgłoś
Avatar
hujoczita 2021-05-23, 21:51 3
kuzyn Kubicy
Zgłoś
Avatar
KEMALINSKI 2021-05-23, 22:20
Kopa w dupe a nie po ryju dla niepelnosprawnego co za debil.z security...
Zgłoś
Avatar
TestovironJR 2021-05-23, 22:28 1
Odrazu widac ze z ochroniarz dobra morda. To tego cwela mam jedno do powiedzenia, chujowe geny to do piachu kurwa, a nie do zycia, co cweluch myslał ze dostanie jakieś specuialne traktowanie, nie nie skurwysyny tu ulica tu normalni auuu tfu na odpat genetyczny !!!!
Zgłoś
Avatar
merol 2021-05-23, 22:41 1
Mańkut- wyjątkowo niebezpieczny w bójce w stójce. Ochraniacz wywęszył od razu po tym, którym kikutem łapie za barierę. Szacun
Zgłoś
Avatar
Sawix 2021-05-23, 22:43
co za kurwa bydlak
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-05-23, 22:45 1
TestovironJR napisał/a:

Odrazu widac ze z ochroniarz dobra morda. To tego cwela mam jedno do powiedzenia, chujowe geny to do piachu kurwa, a nie do zycia, co cweluch myslał ze dostanie jakieś specuialne traktowanie, nie nie skurwysyny tu ulica tu normalni auuu tfu na odpat genetyczny !!!!



A jak byś się taki urodził?? To co byś pisał?? Pewnie byś nawet tu nie napisał,bałbyś się hejtów!. Zero tolerancji do takich wpisów. Rozumiem gdybyś napisał je***ć lgbd czy jakoś tak. To wszystko byłoby OK Zastanów się czasem co ty piszesz! Jak mam czas to pomagam takim ludziom i na 100% oni są mądrzejsi od Ciebie no i od mnie....
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-05-23, 23:26 1
Sapał do ochroniarza, to dostał w mordę, prosta sprawa i nie interesuje mnie, że ma łapy, jak połamane gałązki.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-05-23, 23:34 2
Komuś stąd podjebalem, ale też pasuje:



Komuś stąd podjebalem, ale też pasuje:



hujoczita napisał/a:

kuzyn Kubicy


Chcialbyś mieć charakter Roberta, żeby tak wygrać życie, ale zostaje ci smieszkowanie z niego w swojej piwnicy. Jesteś takim samym zjebem jak ten ochroniarz. Brawka
Ja wiem, że sadol i może spinam dupę, ale tylko w kwestii żartów z RK. To jest tak samo śmieszne jak streamy Konona. Mało wybitne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie