18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne


Cytat:

Scena jak z amerykańskiego filmu miała miejsce podczas rozprawy generała Czesława Kiszczaka. Grupa osób na czele z Adamem Słomką obrzuciła tortem sędzię Sądu Okręgowego w Warszawie Annę Wielgolewską.
Miała ona zdecydować, czy zawiesić proces byłego szefa MSW Czesława Kiszczaka za przyczynienie się do śmierci dziewięciu górników z kopalni "Wujek" w 1981 roku. Powodem zawieszenia procesu miał być zły stan zdrowia Kiszczaka.

W środę miało dojść do przesłuchania dwojga psychiatrów, którzy uznali, że zdrowie 88-letniego Kiszczaka nie pozwala na sądzenie go po raz piąty w tej sprawie.

Gdy sędzia ogłosiła, że przesłuchanie biegłych odbędzie się - tak jak zawsze w tego typu sprawie - przy drzwiach zamkniętych, obecna w sali jako publiczność grupa z Adamem Słomką na czele zaprotestowała, głośno wyrażając niepochlebne dla sądu opinie. (poleciały hasła "Na Białoruś" i " Zgłaszam sprzeciw! Jak to zbrodniarzy stanu wojennego w Polsce po tylu latach, żaden sąd nie jest w stanie rozliczyć !!" ... nagranie głosu jest załączone do art. do którego podałem link na dole)

Wielgolewska ogłosiła wtedy przerwę w posiedzeniu. Gdy wychodziła z sali, jeden z mężczyzn zaatakował ją tortem z bitą śmietaną. Sędzia dostała tortem w głowę, bita śmietana ochlapała też jedną z dziennikarek.

Zarządzono przerwę w posiedzeniu.
Doszło do przestępstwa ataku na funkcjonariusza publicznego wykonującego swe obowiązki.





Zdjęcie:
Od lewej: byli internowani Janusz Fatyga, Zygmunt Miernik który rzucił tortem w sędzię oraz Adam Słomka... W pudełku, gwóźdź programu - Tort

teraz czekamy na wyrok skazujący na dożywotnie więzienie dla rzucającego tortem !!

ps. jak ktoś znajdzie filmik to niech "dorzuci" do tematu..

ave Sadole swoją drogą ładnie wykonany HeadShot

art: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/859627,Skandal-na-procesie-Kiszczaka-Sedzia-zaatakowana-tortem

większa galeria zdjęć: http://fakty.interia.pl/slideshow/galerie,iId,1140098,iAId,82966,iSort,#1140092

..
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-06-05, 23:22
jak czytam wypowiedzi niektórych to mnie szczera kurwica bierze.

czy wy jesteście pokurwieni? lewactwo jebane. kurwa, który to ma problem że "nie mają co robić tylko do sądów chodzić"?

weź jebnij się w łeb bo pożytku z ciebie nie będzie. typ kazał strzelać do protestujących. do tych co walczyli o twoją wolność baranie. żebyś teraz mógł "żreć i żyć" bez żadnych ambicji, walczyli o to żebyś mógł sobie egzystować na bezrobociu i popijać 7 piwek dziennie. nie podoba się? wyjedź stąd. wyjedź z tego kraju. zniknij. zamilcz.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-06-06, 0:36
Za kradzież bułki można iść siedzieć podobno...
Zgłoś
Avatar
Dies__Irae 2013-06-06, 3:36
Prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, żmija się prześlizgnie, ale bydło przynajmniej nie rozchodzi się gdzie nie powinno. Koleś od tortu jest właśnie przedstawicielem takiego bydła...
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-06-07, 20:17
Cytat:

wyjedź stąd. wyjedź z tego kraju. zniknij. zamilcz.


Widzisz, ja właśnie szanuje moje państwo i jego organy - to Ty tutaj jestes anarcholem, który uważa, że każdy sobie może sobie w sędzinę rzucać tortem.

A tak ogólnie to mała uwaga - w tym procesie Kiszczak nie został uniewinniony, proces trwa, choć na pewno rzucanie tortu przyczyni sie do szybszego i pełniejszego rozwiązania sprawy!

Cytat:

walczyli o twoją wolność baranie


Nie, w większości walczyli z tym, że kiełbasy nie było w sklepie. I srajtaśmy.
Zgłoś