18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Sędzia Szmydt. Pierwsza krew
de_Sade • 2024-05-10, 21:49
Co się stało? Nie wiem. W połączeniu ze słowami wszystko wygląda na to, że niewierny Tomasz dopiero co dostał pierwszą lekcję posłuszeństwa. Szybko...

Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-05-10, 21:59
Czy to nie jest podstawiony głos Tuska? O ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-05-10, 22:35 6
O kurde.......Jednak dostał mieszkanie po szewce
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2024-05-10, 22:44 2
gucio_gu napisał/a:

O kurde.......Jednak dostał mieszkanie po szewce



Powiem, że jestem tym mocno zaskoczony, ale tak to zaczyna wyglądać. Z kolei u Sołowiowa był lekko pijany...
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-05-10, 23:05
de_Sade napisał/a:

Powiem, że jestem tym mocno zaskoczony, ale tak to zaczyna wyglądać. Z kolei u Sołowiowa był lekko pijany...



A może to ściema?Chcą go nam oddać za owczarka,po szczepieniacz gnoje????
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2024-05-10, 23:08 12
Pozostało mu już tylko uważać na okna by nie wypaść oraz nie pić moskiewskiej herbatki i wykopać sobie dziurę w ziemi, aby przyzwyczajać się do niej srać według ich narodowej tradycji.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-05-10, 23:11
Napiszę tak :Owczarek zostaje u nas,A na białorusi co jest niech jest

JebacPiSForever napisał/a:

Pozostało mu już tylko uważać na okna by nie wypaść oraz nie pić moskiewskiej herbatki i wykopać sobie dziurę w ziemi, aby przyzwyczajać się do niej srać według ich narodowej tradycji.



Nam go wcisną zobaczysz....Za owczarka co przyszedł
Zgłoś
Avatar
Jasio 2024-05-10, 23:38 12
Coś nerwowo mruga...
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-05-11, 2:06 2
Jebany śmieć :|
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-05-11, 8:22 14
Na Białoruś, czy do ruskich w dzisiejszych czasach nie ucieka się, żeby szukać ratunku. Najprawdopodobniej kiedyś zaprzedał się służbom i musiał tam wyjechać. Z diabłem nie robi się interesów. Cała polska polityka jest przesiąknięta wpływami służb żydowskich, amerykańskich, niemieckich i rosyjskich. W wyborach wybieramy sobie nie przyszłość, tylko to pod jakimi wpływami będziemy przez najbliższe lata i jak bardzo nam to zaszkodzi. Pisiorki to też nie była polska władza. Z perspektywy inflacji, kowida, skonfliktowania nas z całym światem, usilnego wplątywania nas w wojnę były to rządy jedne z najbardziej szkodliwych w historii.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-11, 14:14
gucio_gu napisał/a:

Napiszę tak :Owczarek zostaje u nas,A na białorusi co jest niech jest
Nam go wcisną zobaczysz....Za owczarka co przyszedł



Owczarek jest zbyt cenny niech zostanie a oni mogą nawet kurwa to tam zbejcować mam to w dupie..... To był dobry deal według mnie
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-05-11, 16:34 1
JebacPiSForever napisał/a:

Pozostało mu już tylko uważać na okna by nie wypaść oraz nie pić moskiewskiej herbatki i wykopać sobie dziurę w ziemi, aby przyzwyczajać się do niej srać według ich narodowej tradycji.



A potem w niej leżeć, jak już z okna wypadnie, albo zakrztusi się herbatką.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-11, 20:31 8
A ja bym jednak zrobił wszystko, żeby sciągnąć tę kurwę. Amerykanie mają specjalne miejsca pobytu i metody na takich. Po tygodniu wiedzielibyśmy już wszystko z detalami, kto i w jakim stopniu jest umaczany włącznie z panem Zero na czele.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-05-11, 22:19 1
Jak prowadzący kacap wklei tu filmik z przesłuchania tego kacapa - dam mu 100$.
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-05-12, 14:02 1
podjebane oko, rozbiegane oczka i propagandowe wychwalanie łukaszenki. Na chuj takie gówno nagrywać? Szmit, czy ty juz czujesz kurwo nóż na gardle ? xDDDDD
Zgłoś