18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
necro0 2013-01-13, 1:09
Vroblov napisał/a:



przecież ludzie nie będą zmieniać specjalnie języku, żeby was zadowolić i komentować z cudownymi `ogonkami` jebane debile, nie potraficie przeczytać tekstu bez polskich znaków to wypierdolcie komputer (czy laptopa) przez okno, nastała taka era, że o byle gówno się przypierdalacie, nie broni gościu magistra tylko napisał pierdolony komentarz


Racja, zauważ tylko że mi chodzi o brak możliwości włączenia tych znaków, a nie o to że ktoś ich nie używa. Da się to przeczytać i zrozumieć, ale żeby twierdzić że nie ma można tego włączyć i jeszcze argumentować to faktem zagranicznego pochodzenia komputera, to już trzeba być debilem.
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-01-13, 1:16
chuje muje, dzikie węże, ja tam mówię, że fejk.

i z klawiaturą też fejk i w ogóle pierdolicie od rzeczy.

buziaki

Zgłoś
Avatar
krysio18 2013-01-13, 3:08
necro0 napisał/a:


Racja, zauważ tylko że mi chodzi o brak możliwości włączenia tych znaków, a nie o to że ktoś ich nie używa. Da się to przeczytać i zrozumieć, ale żeby twierdzić że nie ma można tego włączyć i jeszcze argumentować to faktem zagranicznego pochodzenia komputera, to już trzeba być debilem.



Pierdolisz 3 po 3, Tak kurwa specialnie dla ciebie bede zmienial znaki na polski bo ci nie pasuje... Jak ci nie pasuje to po chuj komentujesz?
Az zal mi sie robi ze taki stary chlop, a jak dziecko bedzie sie klucil,
bo che miec racje. Idz najlepiej spac i zastanow sie troche nad soba...
Zgłoś
Avatar
erpi 2013-01-13, 4:34 1
krysio18 napisał/a:



Ja pier... tak trudno zrozumiec ze nie mam polskich "KURWA" Liter...
To musi chyba byc jasne, ze mam os w innym jezyku.

Pozdro dla niekumatego



@up kłócił powiadasz

A`poropos Comuter/Control Panel/Languages/Keyboard > Change Language > Polski programisty

Edit: Apply > Ok

Nie ma za co
Zgłoś
Avatar
szpaczynakurwiacz 2013-01-13, 16:12
Sędzia tańczy dla mnie
Zgłoś