18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Sejmowe porachunki
�................a • 2012-05-22, 20:45
A ta dzida nawet nie wie jak wyłączyć mikrofon

Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-22, 23:22
No to prezes Jarosław ma wsparcie w walce. Czekam na PiSiorków jeżdżących codziennie na tym portalu Tuska oraz SLD'owców.

PS: Rydzyk już poparł taką merytorykę, a Ty pisiorku?
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2012-05-22, 23:26
Dobrze wtedy powiedział Palikot Kaczorowi, a mógł nawet ostrzej (należy się chujowi)
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-05-22, 23:36 11
taziu napisał/a:

Czekam na PiSiorków jeżdżących codziennie na tym portalu Tuska oraz SLD'owców.

PS: Rydzyk już poparł taką merytorykę, a Ty pisiorku?



Te pisiorki to chyba siedzą w twojej zmanipulowanej głowie, bo ja na tym portalu nie widziałem nikogo popierającego PiS.

Zastanawiam się jak to jest, że każdy kto krytykuje Tuska, albo post-komunistów musi być od razu pisiorem. A to jest po prostu wynik propagandy TV jaki to Tusk dobry, a krytykuje go tylko głupia opozycja, bo taka jej głupia natura. Produktem tej propagandy jesteś między innymi ty- człowiek o ograniczonych horyzontach myślowych dzielący świat na trzy- PiS, PO i SLD.

Dlatego kurwa nienawidzę demokracji.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-22, 23:38
Doktór napisał/a:

Te pisiorki to chyba siedzą w twojej zmanipulowanej głowie, bo ja na tym portalu nie widziałem nikogo popierającego PiS.



To rzadko tu bywasz.
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-05-22, 23:41 10
Ja rozumiem, ze mozna nie lubic Kaczora, gardzic jego socjalizmem etc. Ale 90% osob nienawidzacych karla, robi to, bo tak robia inni. Zacznijcie kurwa myslec samodzielnie, przeanalizujcie wszystkie jego ruchy polityczne i sami ocencie. Mi wyszlo, ze mimo bledow, jego rzad byl najlepszym od czasu okraglego stolu.

@taziu & Hesbollah.
Ja rozumiem, ze kazdy powinien miec wlasne zdanie, ale przez plebs waszego pokroju boje sie zalozyc firme w Polsce. Naprawde lepiej zrobicie poddajac sie eutanazji lub chociaz omijajac wybory z daleka.

Co do filmu to gosc odpowiedzial na zarzut palikota, jakoby Kaczor wyslal brata na smierc. Wiekszych pierdol nie slyszalem. Chcieliscie legalna maryche, a dostaliscie zastrzyk z taboru cyganskiego do istniejacego cyrku. Nastepnym razem jak bedziecie chcieli ogladac takie show, to wlaczcie Jerego Springera, zamiast glosowac na goscia ktory jeszcze 4 lata temu kazal nazywac swoje dzieci "paniczami".

Btw, co do "pisiorow". Tutaj nie ma pisiorow, tylko osoby dokonujace selekcji. Droga logiki dochodzimy do wniosku, ze pis to NIESTETY najlepsza opcja dla Polski, przy obecnym ustawieniu graczy.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-22, 23:49 1
Plebs naszego pokroju? Kim Ty kurwa jesteś, że oceniasz mnie, osobę której nie znasz ani pod względem wykształcenia, intelektu ani pod względem preferencji politycznych? Powiem Ci, jesteś elektoratem PiS.

Cytat:

Co do filmu to gosc odpowiedzial na zarzut palikota, jakoby Kaczor wyslal brata na smierc.



Jest to odbicie piłeczki na zarzut kaczorka, jakoby rząd specjalnie uknuł spisek mający na celu zabicie mu brata poprzez rozdzielenie wizyt. Wystarczy, że ktoś przejmie merytorykę Twojego kaczusia i już jest be.

PiS to niestety ultrakatolicka, zacofana i antyeuropejska partia, która nie ma możliwości bytu w dzisiejszych czasach. Kwa Kwa.
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-05-22, 23:49
nie no kurwa, nie mogę oglądać żadnych filmików politycznych z tymi pierdolonymi żYdami bo zaraz mi ciśnienie skacze. Ja pierdolę muszę się napić . . .
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-05-22, 23:51 4
ccrossfire ja jestem człowiekiem bezkompromisowym i chyba prędzej bym się wykrwawił niż zagłosował na jakąś partię socjalistyczną np. PiS.

Zwróć też uwagę na to, że rządy PiS'u odbywały się kiedy był boom gospodarczy, budowlany itp. Słuchałem wywodów prezia n/t walki z kryzysem i robiłby on dokładnie to co zachodni socjaliści. Zwiększałby podatki (chociażby przez wprowadzenie podatku bankowego, który i tak zapłacą klienci).

Także byłbym ostrożny z tymi ocenami i dwa razy zastanowił się, czy warto oddawać głos na jakiegokolwiek socjalistę.

EDIT:

Tazio jest tak jak myślałem- bezmyślnie powtarzasz propagandę TV. Antyeuropejska? Chłopie, każdy trzeźwo myślący człowiek jest przeciwko Unii. Tak dla wolnej strefy gospodarczej, tak dla otwartych granic, nie dla biurokratycznego motłochu i wspólnej waluty. Zresztą unia sama się rozpadnie- zobaczysz, po prostu zbankrutuje.

Problem jest w tym, że ty skupiasz się na kwestiach obyczajowych a ja na wszystko patrzę przez pryzmat gospodarczy i stricte finansowy, który powinien być absolutnym numerem jeden, a jest gdzieś spychany, bo ludzie i tak nic z niego nie rozumieją. Na kwestie obyczajowe typu Rydzyki, pieczarki i inne smardze nie zwracam uwagi, bo po prostu nie warto tym sobie zawracać głowy.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-23, 0:01
Kwestią antyeuropeizmu nie jest niechęć do wspólnej waluty a porównywanie europy do związku radzieckiego. Otwarte granice i wolne strefy to argument jarka, że istnieje między tymi jakże sprzecznymi w swoich ideach i założeniach ciałami podobieństwo.

PS: TV nie oglądam już 2 lata. I przez pryzmat nie patrzę bo nie mogę. Codziennie moja noga przekracza mury instytucji w której nazwie jest ekonomia.
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-05-23, 0:02 5
Oceniam cie po twojej wypowiedzi. To co teraz napisales tylko potwierdza moja opinie. Wyksztalcenia intelektualnego nie masz, za to mozesz miec co najwyzej kwalifikacje zawodowe. Zakladam, ze biedne. No chyba ze jestes kolejnym absolwentem kierunkow humanistycznych ala przeczytam 2 ksiazki w semestrze, zdam. To by tlumaczylo wysokie mniemanie o sobie, brak argumentow do dyskusji, buractwo i rzucanie sie niczym dres na klatce.

Cytat:

PiS to niestety katolicka, zacofana i antyeuropejska partia, która nie ma możliwości bytu w dzisiejszych czasach. Kwa Kwa.



No coz, rozmawialem z doktorami budownictwa z wbliw na pwr i oni maja nieco odmienne zdanie od ciebie. PiS ma mozliwosc bytu jak najbardziej, jezeli tylko odda sprawy finansowo-gospodarcze pod dyktat Zyty Gilowskiej. Zas co do europejskosci, no coz, UE sie konczy, tak jak kiedys upadlo cesarstwo rzymskie, tak jak upadla rzesza, czy zssr. Wielkie ambicje mocarstwowe kosztem wolnosci zawsze koncza sie fiaskiem. Zeby nie byc goloslownym poczytaj opinie ludzi pokroju prof. Rybinskiego, ktorego opinia cieszy sie powazaniem. Przewidywania goscia sprawdzaja sie w prawie 100%.

Btw, pis to jedyna partia majaca PROGRAM. Reszta to aktorzy rzucajacy hasla, obietnice bez pokrycia. Zasugerowalbym zebys przeczytal owy program, ale ty pewnie wolisz czytac pudelka.

Ad. 1
Oczywiscie sa zalety ue, takie jak strasburg czy otwarte granice. Ale wszystko wskazuje na to ze ue od dluzszego czasu dryfuje w strwone stworzenia nowego panstwa.

Ad. 2
Ja tez jestem wolnosciowcem, zawsze popieralem B. Jozwiaka i JKM, zas PiS bronie dlatego, ze z partii nalezacych do sejmu, ci wykazuja najwiekszy rozsadek. Pomimo socjalistycznego podejscia wykazuja wiekszy liberalizm gospodarczy od "liberalnego" PO. Oczywiscie to zasluga Z. Gilowskiej. Mam nadzieje ze goscie od KoLibra przestana pluc na socjalistow i wejda w sojusz z nimi. Mieliby realny wplyw na zmiane socjalizmu w strone wolnego rynku, zamiast krytykowac z boku.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-05-23, 0:05 3
O tyle "bezideowego chama" jeszcze w sensownym stwierdzeniu jestem w stanie przyjąć, ale "siadaj kurwo" no to proszę was, wybaczcie. Kurwa jego mać poprostu dno i 2 metry mułu. Domyślam się że to ktoś z ruchu palikota, palnął to. Najchętniej tak jak każdy wywiózłbym wszystkich na wozie z gnojem z tego sejmu,jednak, podział wyborców na PiS i PO można zrozumieć(w anglii konserwatyści i socjaliści, USA, liberałowie, demokracji, w każdej dobrze rozwiniętej demokracji podziały zarysowują się wdłuż 2 silnych ośrodków) no ale kurwa Ruch kurwa jego mać Palikota to jest jakaś pierdolona porażka. I każdemu kto na niego glosował i się do tego przyznaje mówie otwarcie że jest idiotą, bo dał się burakowi nabrać na tolerancje i legalizacje wszystkiego, i na modną walkę z kościołem, a ktoś kto głosuje według takich wartości, lepiej aby w niedziele wyborczą, poszedł na daleki spacer z dala od lokalu wyborczego, ewentualnie niech sobie patelnią w łeb pierdolnie.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-23, 0:09
@ccrossfire

Nie ma czegoś takiego jak Lockowskie wykształcenie intelektualne. Jest wykształcenie i jest intelekt. To, że wykształcenie może wpływać na intelekt a intelekt pomagać w nabywaniu wiedzy (wykształcenia) to już inna śpiewka. Odnośnie kwalifikacji zawodowych, niestety - bad shot. Odnośnie kierunków humanistycznych - bad shot. Odnośnie dwóch książek - bad shot. Powiedziałbym jakiego typu osoby czepiają się w pierwszej chwili wykształcenia i podkreślają, że istnieje grupa osób wykształconych (dr, prof.) która podziela ich tezy ale nie chcę wpisywać się na listę flejmu. Brak argumentów? Zapraszam na dyskusję przy piwku. Buractwo i rzucanie się niczym dres na klatce? Wyzywasz ludzi od plebsu i raczysz imputować mi podobne zachowania?

Ocena programu jest jak dupa - każdy ma swoją. Nie możesz jednak mówić, że inne partie rzucają puste hasła. Mijasz się z prawdą, do potwierdzenia czego wystarczy google.

PiS to imo partia hipokrytów i kasandrystów, szczekliwych opozycjonistów. Kwintesencją ideologizmu Prawa i Sprawiedliwości są osoby takie jak Pan Kaczyński czy Pan Macierewicz. Radzisz mi zaznajomić się z PiS, zmienić tok myślenia. Może sam - na np. tydzień - zmienisz nastawienie i spojrzysz na to z innej strony? Niestety, nie będę wskazywał Ci "jedynej poprawnej partii w dzisiejszych układach sił" w przeciwieństwie do tego, co próbujesz robić.
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-05-23, 0:18 2
Skoro zaczynasz od poziomu gimnazjum, potem spadasz do podstawowki, to nie dziw sie ze stwarzasz takie wrazenie.

Cytat:

Czekam na PiSiorków jeżdżących codziennie na tym portalu Tuska oraz SLD'owców.
PS: Rydzyk już poparł taką merytorykę, a Ty pisiorku?



PiS ma jedna wazna zalete, a mianowicie restrukturyzacje prawa. Gdyby nie to, uwazalbym ich za populistow.

Nie wiem czy zmienie nastawienie, od dluzszego czasu ogladam scene polityczna i wszystko potwierdza moje przypuszczenia. Skoro uwazasz ze pis to dno, to zaproponuj inna opcje, lub powiedz dlaczego inne partie sa choc troche lepsze. Nie wyskakuj mi z KNP czy UPR, bo to jest oczywiste ( niestety narazie nie maja wplywu na nasz kraj).
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-23, 0:27
Można by się czepiać, ale każde rządy polegają na ciągłej zmianie prawnej ze względu na zmieniające się otoczenie i warunki.

Nie zamierzam Ci wyskakiwać z KNP czy z UPR bo mimo niektórych ciekawych pomysłów razi mnie bezsensowność innych. Niestety, wiele czasu poświęcałem na szukanie "tej" partii. Nie znalazłem. Aborcja? Tak, na określonych warunkach. Eutanazja? Tak, na życzenie. Ale np. związki homoseksualne i prawo do wychowywania dzieci - nie. Opodatkowanie kościoła i traktowanie go jako firmy a ślubów itp. jako usług? Tak. Ale nie zabierajmy pieniędzy np. na renowację zabytków kościelnych. Unia? Tak. Wspólne formy prawne? Tak. Euro? Nie. Jest wiele "zad i walet" programów partii i choć mógłbym na siłę dopasować się do jakiegoś to w miarę wypisywania kolejnych poglądów dysonanse między programem a moimi poglądami zwiększałyby się.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-05-23, 0:32 1
Boże znowu polityka na sadolu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie