18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Sejmowe porachunki
�................a • 2012-05-22, 20:45
A ta dzida nawet nie wie jak wyłączyć mikrofon

Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-23, 0:37
Niestety, sadol się zmienił. Również nad tym ubolewam, ale cóż zrobić. Kwejkówka, polityka, śmieszne filmiki, składanki z youtube'a. W to graj administracji, bo taki profil internauty "kwejkoyoutubeowego" ma odzwierciedlenie w wielokrotnie większej liczbie osób. A większa liczba osób = większa kasa.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-05-23, 0:44
Poczytali trochę na internetach, pooglądali Jego Królewskiego Mościa i teraz skrobią felietony na pół strony :|

W ogóle co to robi na sadolu?
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-05-23, 0:52
EEEjjj, a ja mam pytanie. Skoro każdy z tutaj zebranych jest tak zajekurwabiście wyedukowany w sprawach politycznych i wszystkich partiach, to kto kurwa głosował na PO? Do kogo idioci pretensje macie teraz skoro żeście sobie takich kolesi sami wybrali. Niby śmieją się z rapu, ale kiedyś jeden mądry koleś nawijał "jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca". Wypisz, wymaluj Donek i świta. No można się opierdalać 4 lata jednej kadencji ale później niestety jednak trzeba coś porobić skoro drugi raz wybrali i okazuje się że gówno wyszło i wszyscy nieduolni i wszystko w około winne a oni bidulki na głęboką wode rzuceni.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-05-23, 1:10 1
Eliot Imperio napisał/a:

EEEjjj, a ja mam pytanie. Skoro każdy z tutaj zebranych jest tak zajekurwabiście wyedukowany w sprawach politycznych i wszystkich partiach, to kto kurwa głosował na PO? Do kogo idioci pretensje macie teraz skoro żeście sobie takich kolesi sami wybrali. Niby śmieją się z rapu, ale kiedyś jeden mądry koleś nawijał "jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca". Wypisz, wymaluj Donek i świta. No można się opierdalać 4 lata jednej kadencji ale później niestety jednak trzeba coś porobić skoro drugi raz wybrali i okazuje się że gówno wyszło i wszyscy nieduolni i wszystko w około winne a oni bidulki na głęboką wode rzuceni.



Ja, kurwa jego mać, napiszę wulgarnie dla podkreślenia, pierwszy raz gdy ogarniałem politykę (ok 17 lat) byłem za PO bo było cool, potem zauważyłem że PO to jedna pierdolona ściema, i od tej pory mimo że Pisiory przegrywają to i tak na nich głosuje(śmiali się ze mnie w liceum że na nich głosuje)Ja przynajmniej mam swoje zdanie.Bazowane, nie na tym co 2 stacje tv podały, tylko to co media i nie tylko w całości podały, tylko tak można dowiedzieć się w miare obiektywnie, co partie mają w zamierzeniu. No i oczywście głosuje ze swoimi bardziej konserwatywnymi przekonaniami. Jeszcze jakby PiS chiałby zalegalizować THC to byłaby bajka:D
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-05-23, 2:29
Kto zrobi dobry uczynek i powie mi co to za poseł? Miałem spytać parę godzin temu ale się zaczytałem tych komentarzy wszystkich;/

PS. Za poprawną odpowiedź dam piwo pod warunkiem, że autor nie ma związku z lewicą
Zgłoś
Avatar
Piotrkowski 2012-05-23, 3:21
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-23, 8:21 1
Zgrzytek napisał/a:

A ktos z ogladajacych zauważyl ze obraz jest odwrotnie ?



No właśnie! Facet mówi coś do pana prezesa i wskazuje w lewo a powinien w prawo bo PiSiory siedzą po prawej stronie w sejmie.
Zgłoś