18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40


Cytat:

Ale na serio. Książki, poradniki i wskazówki w tych tematach nie muszą być komukolwiek potrzebne. Wystarczy wziąć się w garść i zacząć próbować. Nie mogę patrzeć, jak ludzie biorą udział w różnych warsztatach, kupują książki itp itd.. podczas kiedy tak naprawdę jedyne czego potrzebują to ogarnięcie się.

Zgłoś
Avatar
666s 2012-05-08, 23:07 1
Z tym że upadly biznesmen robi za znawce,i gruba kobieta promuje zdrowy tryb zycia to chyba proste - Ludzie którzy sie na czyms przejechali stają sie bogatsi o jakieś doswiadczenia,a więc moga komuś oszczedzic tego samego. Ktoś moze zobaczyc efekty i poprostu zapobiegać niz leczyć. Jak ktoś kto jest z wyksztalcenia "głupi" mowi ci ucz sie to sobie myslisz "co ty mozesz wiedziec" ale jak np ten ktos jest woźnym w szkole i ci powie ucz sie bo skonczysz jak ja to brzmi to juz inaczej.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-05-09, 1:10
Niech ten koleś mi lepiej odda kasę za tego gniota pt. "Wybuchające beczki" :/
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-09, 16:06
pakicito napisał/a:


nie ma sprawy, zaczynam od sprzedawania lewej ropy i fajeczków, bo nie będzie mnie rząd za uczciwą pracę okradał w podatkach i czekał aż umrę przed 67 rokiem życia, potem może kupię drugi samochód i zatrudnię kierowcę ( bo zawsze zysk a klientów masa) lub też można kupić amerykańca ze sporym bakiem; takie są tu u nas perspektywy; chyba, że tobie rodzice dają kieszonkowe i nie musisz pracować



To że państwo nas okrada to jest fakt, ale czasem trzeba sie do tego niestety kurwa dostosowac. Na tej ropie i fajeczkach moze i sie dorobisz i pozyjesz fajnie ale co z tego jak w kazdej chwili moga cie do pierdla wlozyc, chociaz kurwa jest w chuj ludzi którzy siedza albo splacaja kolosalne dlugi bo komus sei nie spodobali albo przeszkadzali, no tak to juz kurwa jest. Ale ja i ta twierdze że warto spróbować coś zrobić (legalnie), jednemu sie uda drugiemu nie no tak to juz jest. A kieszonkowego mi rodzice nie dają, wiem co to brak kasy i ciężka praca chociaż nie żyje długo na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-09, 20:38
kolejny gimbus z fejsbuka. Japierdole. Całe życie przed kompem i zaraz wielki bloger.
Zgłoś