18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Cytat:

Ale na serio. Książki, poradniki i wskazówki w tych tematach nie muszą być komukolwiek potrzebne. Wystarczy wziąć się w garść i zacząć próbować. Nie mogę patrzeć, jak ludzie biorą udział w różnych warsztatach, kupują książki itp itd.. podczas kiedy tak naprawdę jedyne czego potrzebują to ogarnięcie się.

Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-07, 20:23
O kurwa, to chyba sucharkiem troszkę trąci.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-05-07, 20:25
Fajny mikrofon, szkoda że się marnuje do takich zastosowań.,
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-05-07, 20:37
kolejny fałlog czy jak to się tam nazywa ?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-07, 21:15
Cytat:

jedyne czego potrzebują to ogarnięcie się.


nie wiem jak wy, ale ja potrzebuje kasy
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-05-07, 21:37 3
ja pistoletu z jednym nabojem i flaszke whisky i koniec życia w tym kraju

a tak na serio to kasy ;p

a gość jest ok ale jego widzowie to gimbaza i neusy oraz dzieci minecrafta Same pojebusy ;/ a szkoda gość sie marnuje
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-07, 23:43 8
pakicito napisał/a:


nie wiem jak wy, ale ja potrzebuje kasy



no to podejrzewam że musisz się ogarnąć, a gościowi co to nagrał polać, bo nie pierdoli jaki to on jest nieszczęśliwy i wyobcowany w tym kraju, jak większość frajerów którzy zamiast coś zrobić to się nad sobą użalają, chcesz fajne auto i chate z basenem to sie kurwa weż do roboty, nawet na śmieciach można się milionów dorobić. W Polsce jak narazie nie zanosi sie że państwo bedzie sprzyjało przedsiębiorcom wiec nie oczekuj kurwa od niego pomocy tylko cytując juz klasyka "nie ma opierdalania sie"
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-08, 5:49 2
Zawsze śmieszyło mnie, że poradniki "Jak dorobić się milionów na giełdzie/firmie/pokerze" piszą ludzie, którzy NIE dorobli się milionów na giełdzie/firmie/pokerze tylko muszą powoli szarpać każdy grosik min. pisząc poradniki A szczytem szczytów był (dość popularny w Polsce) ekonomista, który dwa razy zbankrutował mając własne firmy zanim zaczął pisać poradniki a mimo to jest uznawany za autorytet w dziedzinie ekonomii
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-05-08, 15:09
@bloodwar Niedawno spotkałem taką babkę na ulicy która promowała zdrowy tryb życia, system odchudzania jakiś super wypas. Niby nic dziwnego, poza tym, że ważyła ze 100 kg.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-08, 19:03 1
Cytat:

no to podejrzewam że musisz się ogarnąć, a gościowi co to nagrał polać, bo nie pierdoli jaki to on jest nieszczęśliwy i wyobcowany w tym kraju, jak większość frajerów którzy zamiast coś zrobić to się nad sobą użalają, chcesz fajne auto i chate z basenem to sie kurwa weż do roboty, nawet na śmieciach można się milionów dorobić. W Polsce jak narazie nie zanosi sie że państwo bedzie sprzyjało przedsiębiorcom wiec nie oczekuj kurwa od niego pomocy tylko cytując juz klasyka "nie ma opierdalania sie"


nie ma sprawy, zaczynam od sprzedawania lewej ropy i fajeczków, bo nie będzie mnie rząd za uczciwą pracę okradał w podatkach i czekał aż umrę przed 67 rokiem życia, potem może kupię drugi samochód i zatrudnię kierowcę ( bo zawsze zysk a klientów masa) lub też można kupić amerykańca ze sporym bakiem; takie są tu u nas perspektywy; chyba, że tobie rodzice dają kieszonkowe i nie musisz pracować
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2012-05-08, 21:20
Mój kolega kiedyś powiedział:

"Kobieta która zarabia ledwo 2 tysiące będzie mi mówić jak się prowadzi firmę i zarabia pieniądze"

A gościu dobrze mówi;)

dodatkowo dorzucam krótką lekturę:

kominek.blox.pl/2007/09/POLAKA-PORTRET-WLASNY.html
Zgłoś
Avatar
orsikolos 2012-05-08, 21:33 2
krótko treściwie i z pierdolnięciem
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-05-08, 22:13
@up, coś ci nie wyszło z tym filmem.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-05-08, 22:20
Im szybciej ludzie zaczną rozumieć że od smutnego żalenia się nad losem i pierdolenia że są nieszczęsliwi tym szybciej zacznie się coś zmieniać. Jak tak słucham swoich znajomych i ich wyimaginowanych marzeń dot. pracy i zarobków to aż mnie krew zalewa i każdemu z nich radzę spierdalać za granice, bo bez żadnego wykształcenia po LO, bez studiów i ambicji to wszędzie będzie tak samo. Nie wiem dlaczego przyjęło się teraz że każdy musi przed 25 rokiem życia zarabiać setki tysięcy rocznie i rozpierdalać się zajebistymi samochodami. Każdy chciałby chapać chochlą a pazerny płaci zawsze dwa razy. A jak kogoś przeraża zapierdalanie po 12h w pracy na samym początku to może niech od razu się zastrzeli- jednego mniej do emerytury : )
Zgłoś
Avatar
Suuuchar 2012-05-08, 22:53
Świetny filmik, a raczej poradnik. Argument "braku kasy" to jedno z najgłupszych usprawiedliwień. W dzisiejszych czasach jest tyle możliwości wystartowania z biznesem z praktycznie zerowym nakładem finansowym chociażby dotacje z UP czy UM, nawet student może otworzyć mały biznes z minimalnym ryzykiem korzystając z inkubatorów przedsiębiorczości. Ewentualnie najprostszy sposób czyli niewdzięcznie popracować jakiś okres czasu i odłożyć te pieniądze na start. Jedyne co trzeba to zastosować się do rad z filmiku. Fakt, że będzie trudniej niż osoby, które na początku dostały więcej od życia (czytaj - pieniądze), ale jeżeli się uda satysfakcja będzie super wielka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie