18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Scarlet 2009-05-09, 1:15
nadałby się z tą naszą od teletubisiów..

chyba zostałam brutalnie obdarta z dzieciństwa..
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2009-05-09, 5:28
oj czepiają się masona :/
Zgłoś
Avatar
ParaSiTe_89 2009-05-09, 7:54
pierdolony idiota.
słów mi brak.
Zgłoś
Avatar
D................u 2009-05-09, 10:18 5
"Niektórzy ludzie żyją tylko dlatego, że zabicie ich byłoby nielegalne"

Nie pamiętam kto to powiedział, ale znajduje tu idealne zastosowanie.
Zgłoś
Avatar
forsa91 2009-05-09, 13:37
Jaki moher jebany xD W kazdym filmie mozna znalesc takie pierdoly, ale przeciez wiadomo, ze nie oto chodzi xD

GL HF xd
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-05-09, 17:51 5
dzieci nie mają takich wypaczonych umysłów. Kurwa dla nich lewek to po prostu lewek a mała syrenka czesząca się widelcem to tylko jebana mała syrenka czesząca się widelcem. Był taki obrazek że dziecko widziało na nim delfina a starsi o ile dobrze pamiętam dwojga ludzi.
W tych bajkach mogą zrobić konary drzew w kształcie penisa a dziuple w kształcie cipek, a dziecko i tak zobaczy tylko drzewo.

Pierdolisz synu ze głowa boli
Zgłoś
Avatar
kviatkov 2009-05-09, 23:06
po mojemu to aborcja powinna być legalna w takich przypadkach. A nawet konieczna.... ;/
Zgłoś
Avatar
S................u 2009-05-10, 11:34
Troszeczkę się pocieszyłem... wychodzi na to, że takie bezmózgie oszołomy zaślepione jedynie słuszną wiarą to nie jest polski monopol...
Zgłoś
Avatar
xkatharzynax 2009-06-14, 0:17 1
Tutenchamonka napisał/a:

Był taki obrazek że dziecko widziało na nim delfina a starsi o ile dobrze pamiętam dwojga ludzi.



ten zapewne



dzieci widzą tu gromadkę delfinków
Zgłoś
Avatar
kali_sadi 2009-06-14, 0:26
A Żwirek i Muchomorek to też były pedały?
Zgłoś
Avatar
xkatharzynax 2009-06-14, 0:27 2
przecież żwirek kręcił z muchomorkiem!
Zgłoś
Avatar
thewojciech 2010-11-22, 21:38 1
I za to uwielbiamy Disneya, za jego ukryte przesłania , których nigdy bysmy nie odkryli gdyby nie jakis naćpany obrońca dzieci
Zgłoś
Avatar
lunio86 2011-10-18, 5:28
Co jak co ale w alladynie to naprawde kutas zamiast kolumny
Zgłoś
Avatar
Murzyn200 2013-03-27, 7:20
Disney był masonem- Ale w Ameryce to nic dziwnego, bez nich dalej byli by pod władzą brytoli, może w latach 90 zastawili by ich w spokoju, kompletnie rozjebanych, tak jak było z Afryką . Może on i inni z wytwórni wierzą, że umieszczanie w filmach dla dzieci słów "sex" , nazywanie głównej bohaterki "duch otchłani", umieszczanie kutasa zamiast kolumny czy prośby, by dzieci zdjęły ubrania coś im da. Ale ja nie wierzą.
"sex", prośba o zdjęcie ubrań- sam pan stwierdził , że słychać to tylko w zwolnionym tempie, więc jak dzieci mają to zobaczyć?
Kutas zamiast kolumny- Ledwo widoczny, w dodatku dzieci nie mają takich skojarzeń
"Duch otchłani"- A skąd dzieci niby mają znać ten indiański język?

A, wie ktoś na temat tego geja miki? Bo to jest zdecydowanie jednoznaczne, ale mało prawdopodobne.

PS. Wiem że odkop, ale pytanie mnie nurtuje, więc jak i tak odkopuję, to mogę wyrazić swoją opinię.
Zgłoś