18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Seks turystyka
BongMan • 2013-05-28, 23:23
Sex turystyka po polsku: Na dwutygodniowe wakacje wysyła się klientów samolotem opłaconym w jedną stronę do hotelu opłaconego na dwie doby. I niech się pierdolą...
Zgłoś
Avatar
Zikorskee 2013-05-29, 0:17 1
Smutne. Ale prawdziwe.
A dowcip chujowy
Zgłoś
Avatar
Jesusek_Chytrusek 2013-05-29, 0:35 5
Opowiem historie kolegi szwagra ktory pare lat temu polecial do Egiptu.
Otoz Zdzisiek pojechal na wakacje z rodzina.
Wszystko fajnie hotel piekny,pogoda zajebista tylko jeden problem na lotnisku "zgubili" mu walizke.
I co tu poczac?
Wiec Zdzisiek cale 2 tygodnie przechodzil w jednych majtkach i koszulce (dopiero pod koniec wyjazdu kupil druga )
I najlepsze w tym jest to,ze walizki nie zgubili na lotnisku tylko On najebany po wyjsciu z samolotu i udaniu sie do hotelu schowal ja pod lozkiem.
Znalazl ja dopiero jak mieli juz wyjezdzac
Szukali caly pokoj,dzwonili po lotniskach,konsulatach,ze walizki nie ma,ze mu laptopa zajebali a walizka lezala pod lozkiem...
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-29, 5:26 1
Polska seksturystyka to uzdrowiska Ciechocinek, Busko-Zdrój, Kamień Pomorski itd.
Zgłoś
Avatar
m8 2013-05-29, 8:53 3
@up

Pod warunkiem że jesteś kustoszem - czyt.: ruchasz muzea

EDIT:
No patrz kurwa, nawet nick się zgadza
Zgłoś
Avatar
peterpod1990 2013-05-29, 9:03
Bongman w formie...
Zgłoś
Avatar
golip 2013-05-29, 9:11
@up
Gimbusy z oklepanymi tekstami też
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-05-29, 10:23
@Jesusek_Chytrusek skoro jednak odnalazł walizkę, to po co kupował drugą koszulkę? Coś kręcisz.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-05-29, 16:25
jak to powiedziała mi jedna gruba świnia : Polki za granicą są "lubiane" bo są piękne:D
Zgłoś
Avatar
Jesusek_Chytrusek 2013-05-29, 20:28
Robot,
Zanim odnalazl walizke to kupil koszulke aby miec w czym chodzic
Zgłoś