18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Seks w ciąży...
thomi453 • 2013-10-17, 16:34
" Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu do pełna, który oddajesz na złomowanie. "

Jefferson D'Arcy ( Świat według Bundych )

Z dzisiejszego odcinka na Polsat Play.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-17, 16:48 1
Cytat:

Z dzisiejszego odcinka na Polsat Play.


on to powiedział już w 1991r.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-17, 16:49
@up data mojego urodzenia :/
Zgłoś
Avatar
vass 2013-10-17, 16:50 7
Seks z żoną w ciąży, to normalny seks, tyle że bez strachu, że zajdzie w ciąże
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-17, 16:55 36
@up szczególnie jak połyka... a potem rodzi Ci się syn i masz tą świadomość, że był karmiony Twoją spermą...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-17, 17:08 1
Piti1234555 napisał/a:

@up szczególnie jak połyka... a potem rodzi Ci się syn i masz tą świadomość, że był karmiony Twoją spermą...



Czyli uprawiał kanibalizm na braciach i siostrach...
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-17, 23:44 11
thomi453 napisał/a:

" Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu do pełna, który oddajesz na złomowanie. "



Wybierz sobie:
1. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie do pełna samochodu, który oddajesz na złomowanie.
2. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu, który oddajesz na złomowanie, do pełna.

Tak jak napisałeś, zdanie podrzędne (który oddajesz na złomowanie) nie ma jasno określonego podmiotu, co czyni całość błędną.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-10-18, 12:54
Piti1234555 napisał/a:

@up szczególnie jak połyka... a potem rodzi Ci się syn i masz tą świadomość, że był karmiony Twoją spermą...


Produkty wysoko białkowe są wskazane dla kobiet w czasie ciąży.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, już nie jednego chuja miałeś w buzi całując swoją dziewczynę (o ile masz)
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2013-10-18, 15:08 17
pawu95 napisał/a:



Wybierz sobie:
1. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie do pełna samochodu, który oddajesz na złomowanie.
2. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu, który oddajesz na złomowanie, do pełna.

Tak jak napisałeś, zdanie podrzędne (który oddajesz na złomowanie) nie ma jasno określonego podmiotu, co czyni całość błędną.



Językoznawca? Małe frytki poproszę.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-10-18, 15:11 1
pawu95 napisał/a:



Wybierz sobie:
1. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie do pełna samochodu, który oddajesz na złomowanie.
2. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu, który oddajesz na złomowanie, do pełna.

Tak jak napisałeś, zdanie podrzędne (który oddajesz na złomowanie) nie ma jasno określonego podmiotu, co czyni całość błędną.


Ja pierdole widać że wyższa szkoła zarządzania polem namiotowym albo inne chujstwa Cię czekają w przyszłości . Ale proszę Cię nikogo do chuja pana nie interesuje jak On zbudował te czy inne zdanie .
Takie rzeczy to Ty możesz sobie pisać na samosi (nie czepiam się samosi bo wiem że pewien moderator z tego forum jest tam adminem )
@Do tematu :
Wole jednak teksty Al'a Bundiego o grubasach
Zgłoś
Avatar
15243 2013-10-18, 15:15 1
seks z żoną w ciąży? a potem sie dziwicie, że takie krzywe ryje macie jak ojciec wam je chujem ukształtował
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-18, 15:18 13
A no tak, zapomniałem, że na sadolu są sami jebani troglodyci, którzy ostatnią książkę mieli w ręku w podstawówce.

Teraz w języku waszych prawnuków: uga buga uga buga uga buga.
Zgłoś
Avatar
Valkiria_ 2013-10-18, 15:27 1
Jacy wy kurwa jesteście jebnięci...
Ja pierdole.

Nie wiem, może myślicie, że w życiu płodowym nie byliście "karmieni" spermą przez ojca?
Albo w wersji bardziej sado-życiowej- przez ojca, dziadka, listonosza, hydraulika i mechanika o_O
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-10-18, 15:30
pawu95 napisał/a:

A no tak, zapomniałem, że na sadolu są sami jebani troglodyci, którzy ostatnią książkę mieli w ręku w podstawówce.

Teraz w języku waszych prawnuków: uga buga uga buga uga buga.


Oj jaki pawu jest zły , oj jaki niedobry . Oj jaki wkurzony ...
No, no , no ... Przepraszam , w nagrodę dziś kupię Ci cukierka
Zgłoś
Avatar
katasza55 2013-10-18, 16:02 4
Co za szyk zdania.... to z cygańskiego tłumaczenie? Polska jezyk trudna...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie