18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
SzwordSznayder 2019-06-29, 10:44
Syn_Milionera napisał/a:

Nie twórzcie spisków i nie mówicie, że co 5 studentka się puszcza za oceny. Takie sytuacje to rzadkość i zazwyczaj idą w parze z fetyszem do dawania dupy nauczycielowi.



Może nie co piąta tylko co trzecia, baa nawet parę małżeństw z tego wynikło (jestem ekspertem)
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-06-29, 12:43
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Ta a potem będzie cię leczyć lekarka co leczyć nie umie bo dupy dawała a Twoje dzieci będzie uczyć nauczycielka co uczyć nie umie ale anal umiała. Patologia.



Przypominam że to Sadistic czyli codzienna dawka czarnego humoru a nie forum NFZ.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2019-06-29, 13:47 4
Poszukajcie sobie "Los videos del Doctor y la enfermera del hospital de Puerto Montt" ... okazuje sie ze to byla pielegniarka i lekarz a nie zadna uczennica. Oboje niby mieli partnerów i ich chyba zdradzali , wywalili z roboty (przetłumaczyć mozna google translatorem artykuł). O ile zrozumialem z tłumaczenia ktoś im chyba ukradł telefon i to upublicznił.
Zgłoś
Avatar
mjiceland 2019-06-29, 20:37
Wcale nie taki stary
Zgłoś
Avatar
ninji 2019-06-29, 22:25
Fejk. Na filmiku ma przedzialek po lewej a na foto po prawej
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-06-30, 23:29
No i wreszcie wyłazi szydło z worka, jaki naprawdę jest Rzepliński ;D
Zgłoś
Avatar
Hexia 2019-07-01, 16:47
przecież fajny chłopak
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2019-08-22, 1:10
Dlatego warto nagrywać takie filmiki. Nikt mu za 10 lat nie powie że ja molestował czy do czegoś zmuszał. Chciała dała
Zgłoś