18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
A................N 2011-08-03, 16:48 3
Nacisnąłem play tylko ze względu na cycata blondyne na screenie. 10 sekund potem zrobiłem stop.
Zgłoś
Avatar
w................9 2011-08-03, 16:54 2
Nie wiedziałem że to powiem, ale rozśmieszył mnie czarnuch(!) z tym swoim "Dogi stajl'em".
Zgłoś
Avatar
Slepson 2011-08-03, 17:09 3
Ma nawijkę jak burak po zawodówce.
Zgłoś
Avatar
wojtek205 2011-08-03, 17:23 1
dziewica pyta dziewice o ulubioną pozycje seksualną. Doprawdy :O
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-08-03, 17:43 4
Jak te dziwki klamia ! wiadomo , ze najbardziej lubia ANAL !!
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-03, 18:24 1
@up

Ale z ciebie perwersyjny cham.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-08-03, 19:37 5
O JA PIERDOLĘ, obejrzałem całe, kurwa co za pierdolone dno. Minus internetu, debile które nigdy w życiu by nie zrobili kariery w tv, dziś na siłę promują się w internecie. Co za pierdolony matoł promuje takie ścierwo w necie. Powinno się dla takiego gówna zrobić internet klasy B.
Zgłoś
Avatar
amoroso 2011-08-03, 20:24
wujek na fb się wymądrzył, odnośnie powyższych komentarzy, że mógłby do sądu podać tych co mu cisną :O
Zgłoś
Avatar
wujekbielu 2011-08-03, 21:33 3
oj widze że już zajrzałeś i polubiłeś a tutaj cisniesz też dobrze krytyka konstruktywna jak najbardziej ale teksty ze słownictwem na poziomie rynsztoku , Ty sk.... .j.... .itd to dno mi za robienie syfu płacą a wam za pisanie drunych komentarzy? co? mama zrobi kanapki ? jakbym takowym sk.... był to tak jak mówie pozwalbym jakiegos anonimowego pseudo napinacza i mamusia z tatusiem na dom dziecka wplacic musieliby co nieco i cyk po internecie:) pozdrawiam was napinacze:P
Zgłoś
Avatar
ciszko91 2011-08-03, 21:36
jak wam się nie podoba to po [Ch]uj oglądacie

Nie oglądasz nie W[kur]wiasz] się
Zgłoś
Avatar
fifus92 2011-08-03, 23:37
@up trzeba kurwa cenzurować przekleństwa? CO jest do chuja? Ewentualne ostrzeżenie przy moim poście będzie odpowiedzią.

To nie był podryw, tylko poradnik jak dodać kogoś na facebooka. W tym odcinku facebook na turystę.
Zgłoś
Avatar
Pomurnik 2011-08-03, 23:52 1
Kurwa podryw na turystę? Przecież po sekundzie można poznać, że to typowy cwaniaczek z Warszawy.. fail!?
Zgłoś
Avatar
amoroso 2011-08-04, 0:05
no wujek, polubiłem cię na fb, to wiem że się burzysz ze społeczności sadistica, ale tutaj ci nie pocisnąłem, luzuj poślady
Zgłoś
Avatar
D................i 2011-08-04, 0:32 1
wujekbielu napisał/a:

oj widze że już zajrzałeś i polubiłeś a tutaj cisniesz też dobrze krytyka konstruktywna jak najbardziej ale teksty ze słownictwem na poziomie rynsztoku , Ty sk.... .j.... .itd to dno mi za robienie syfu płacą a wam za pisanie drunych komentarzy? co? mama zrobi kanapki ? jakbym takowym sk.... był to tak jak mówie pozwalbym jakiegos anonimowego pseudo napinacza i mamusia z tatusiem na dom dziecka wplacic musieliby co nieco i cyk po internecie:) pozdrawiam was napinacze:P


ja bym kurwa uzyl wiecej emotikonek
tak na marginesie skoro pierdolisz napinaczy to po chuj sie udzielasz ?
Zgłoś
Avatar
jazda123 2011-08-04, 1:29 1
Az sie scyzoryk w kieszeni otwiera. Opisze go w 2 słowach "przepotezna spierdolina". Jebany lalus kozaka zgrywa, a pewnie wali konia do ekranu. Jedyne jego dziewczyny to na jpg sie koncza. Gin scierwo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie