18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
skurczybyk1990 2011-08-23, 0:16
Wujku bielu i tak mamy na ciebie wyjebane!!!
Zgłoś
Avatar
skurczybyk1990 2011-08-23, 0:38
wujku to w lodzi masz juz dwoch wrogow:)
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-08-23, 0:41
Zmusiłem się do oglądnięcia jednego odcinka mimo nieprzychylnych komentarzy i niestety, ale społeczność sadistica ma 100% racji, prowadzący to kompletny imbecyl, wydawałoby się, że mało komu się to spodoba, a jednak liczba głosów na "hit" świadczy o tym że mamy ojebane z mózgu społeczeństwo. Wyłączyłem kiedy zaczął opowiadać o sztucznych penisach, których sam zapewne często używa w domowym zaciszu...
Zgłoś
Avatar
MrMacierz 2011-08-23, 0:52 2
Czytając wasze komentarze, nie jestem zdziwiony reakcją forumowiczów niektórych. Chciałbym się podzielić swoimi wnioskami, które i tak prawdopodbnie będą zaraz zhejtowane przez grupkę tzw napinaczy. Pewnie padnie kilka ciepłych słów typu : 'skoro wiesz to po chuj się odzywasz końska kito itd" ...

Wracając zgadzam się w 100% z Saint Spear'em. Tak działają te programy i do ich realizacji nie wybrali by prezentera który wygląda jak szafa na cekaemy, tylko właśnie faceta pokroju Wujka Biela. Nie wiem po co ta napinka, że wygląda jak pedał itp. Kurwa niech wygląda jak chce, tak mu dobrze i chuj. Śmiem twierdzić, że i tak pewnie obrócił więcej lasek niż nie jeden z tego forum, wliczając mnie, gdyż mam niecałe 19 lat. ( teraz rzut błotem we mnie bo gnój itd ).

Komentarz na koniec odcinka, był do ogóły sadistica, ale mnie nie uraził ani trochę, gdyż mi to zwisa. Uraził zapewne, tych którzy najeżdzają na niego od początku oraz pojedyncze osobniki. CI którzy mają w 100% wyjebane na niego, to go nie oglądają i nie wrzucają nic nie wnoszących durnych postów.

Dalej, wirtualne piwa i cała ta reszta to właśnie charakterystyka sadistica. Nie podoba się wujkowi to trudno, wypowiedziałeś się raz wystarczy. Nie powtarzaj tego w kółko, bo to nie ma sensu. NIe przekszyczysz. W sumie to jest równie bez sensu co "lubię to" na facebook'u.

Dalsze pierdolenie na ten temat nie ma sensu. Wujek i jego ekipa dalej będzie sobie nagrywała. Jak nie dla sadistica to znajdzię się innego odbiorcę.

Wystarczy chyba.

EDIT : Dodam, że ja również tego nie oglądam bo ten program nie ma sensu dla mnie.
EDIT2 : Wybaczcie za powtarzające się "nie ma sensu", przegiąłem z lekka.
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2011-08-23, 1:36 5
wujekbielu napisał/a:



Ty jeszcze nie ogarnąłeś tematu ze to jest dla jaj ?? Cisnijcie ten program ze jest chujowy , macie do tego prawo i ja to szanuje Tylko jak sie juz jeden z drugim odważysz jechac mnie od skurwielo , chujów , pedałów i mowic ze mi wyjebiesz w morde to chociaż , podpisz sie imieniem i nazwiskiem ;)albo powiedz mi to na ulicy



Dla jaj? chlopak, co ja mam sobie o tobie pomyslec jak ty kutasami mi rzucasz po ekranie? Ja rozumiem, ze moze to przyjebane spoleczestwo smieszy to, ze kostek podejdzie do kobiety i powie o Boże ale ma pani ladne nogi, zakochalem sie. Ale kurrwa! nas to nie smieszy, nie kumasz tego? Przejdz sie ulica i spytaj sie kogo smieszy twoj program ok? Wiekszosc powie, ze go nie zna a druga czesc powie ze ma to w dupie. jakie 70% internautow? wez mnie nie rozpierdalaj, zebys ty mial chociaz pol procenta internautow poparcia to sie ciesz chlopak, bo to juz sukces. Sa programy ktore sa na poziomie. Nie moja wina, ze mamy przyjebane spoleczenstwo z plytkim humorem, ktore smiesza kutasy w sex-shopie. Sa ludzie z bardziej inteligentna forma humoru, ktorych nie smieszy przyjebanizm i robienie z siebie debila, to nie jest smieszne, to jest zalosne, kumasz juz? A pytanie moge Ci zadac w Koninie, zapraszam.
Zgłoś
Avatar
sally_spectra 2011-08-23, 1:54
pierdolenie
wypowiadają się sami kolesie(z jednym wyjątkiem), większość jeszcze pryszczata i wali konia w skarpetkę.
więc komentarz kobiety-podryw z kostkiem megaśmieszny
a samego wujka chętnie bym wyruchała

pewnie teraz się posypią i na mnie gromy, więc uprzedzam-gimnazjum już dawno temu skończyłam, mam oboje oczu, nogi obie niedrewniane i pełen garnitur zębów
łorewa
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2011-08-23, 1:59
@up
i do tego za duzo pierdoli, kobiecie nie wypada tyle pierdolic...

No i wujas, walnij pm jak bedziecie nagrywac w Poznaniu, wpadne podziekowac za pozdrowienia.
Zgłoś
Avatar
wujekbielu 2011-08-23, 2:47
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

A kogo obchodzi opinia starej ladacznicy? Brzydka jesteś, wnioskuję z avatara



buahahaha Twój avatar nie lepszy , do Banderasów to Ty nie należysz wnioskuję po avatarze

wam sie nic nie da wytlumaczyc , jedzcie po programie jak chcecie , nie zmuszam was do tego aby wam się to podobało ,tylko troche kultury i kurwa ogłady jakiejkolwiek bo pociskanie na starych , i jakies tam pogróżki że ktoś mi wyjebie , przypierdoli etc , jesteście mega odważni , szkoda że za ścianą swojego serwerka.

może i robie z siebie idiotę ale za to dostaje konkretny hajs a wy za wrzucanie mi na hardkorze co ? piwko ?

koniec kurwa tematu , podobać wam się nie musi , komentuj z ogładą
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2011-08-23, 3:13 5
Koleś, żal mi cię trochę. Nie musisz się bać, że ktoś ci wpierdoli, szanse są małe bo:
- nikomu by się nie chciało,
- jeżeli już, to nie ma frajdy, jak się nie nagra i nie udostępni, a to by był dowód w sprawie.
Więc spokojnie idź spać, pomyśl o swoich gumowych kutasach i nie martw się, nikt cię napierdalać nie będzie.

Zabawne jest to, że konkretny hajs można zarobić na dziesiątki innych sposobów, wystarczy wykształcenie albo inteligencja, ale cóż, popychadła też są potrzebne, krzyżyk na drogę
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-08-23, 5:53 2
Hehe, ale gówno.
Wujek jesteś naprawdę żałosnym osobnikiem, jeśli podnieca Cię ilość komentów na jutubie fapuj tam i nie myśl że tu będzie podobnie.

Równie żałosne są komentarze ludzi którzy by Cię napierdalali, wiesz dlaczego?
Bo takich "fisiów", którzy zaczesani w bok z pedalskich uśmiechem wpierdalają się w kwestie które znają z opowieści, napierdala się tylko wtedy gdy liżąc dupe schodzą na jaja.

Fakt że ktoś Ci płaci za bycie debilem smuci - nasze media zawsze lansowały tanich i prostych w zrozumieniu idiotów.

Czekać aż Administracja wyłączy komentarze, nie zdziwiłbym się bo leje się tu gówno, ale leje się tylko dlatego że otworzyłeś usta.
Zgłoś
Avatar
klonklon88 2011-08-23, 7:03 2
Siema
Przybywam z odsiecza by rozwiac pewne watpliwosci co do Wujka Biela.
Znam goscia w Chuj czasu, jest 100% hetero, pije polska wodeczke, pali dobre fajki i co najwazniejsze RUCHA! Rozumiem ze czesc osob z Sadistica nigdy nie wachalo nawet dobrej wodeczki nie mowiac juz o cieplej i wilgotnej cipeczce a juz calkiem pozostawiajac temat sexu oralnego. Wujek Bielu jest jebniety to fakt ale pozytywnie, pomogl mi wielokrotnie w roznych sytuacjach i zapewniam ze robi to za kase. Nie wierze i nigdy nie bede w stanie uwierzyc ze gdyby przyszedl procudent do najwiekszych walikoniów z Sadola i zaproponowal sume ktora dostaje bielu(a jest znaczna$$$$) to zaden by sie nie zgodzil... machalibyście kretyni swoimi kutasami przed kamera i jedlibyscie swoj kal aby tylko zarobic... wiec prosze przestancie robic z siebie zajebistych kolesi ktorzy wszystkich napierdalaja bo nie jest to smieszne... Odkad znam WujkaBiela to wszyscy mu zawsze grozili a nigdy nie dostal nawet z otwartej dlatego... LUZ trzepaki i pozdro dla ekipy ktora czai temat.

Dla Sadistica, ze slonecznej Warszawy mowił KLONKLON88
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-23, 7:11 10
dobrze, że nie mam znajomych przybywających z taką odsieczą
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-08-23, 8:22
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

nas to nie smieszy, nie kumasz tego?



Mów za siebie :]
Zgłoś
Avatar
wujekbielu 2011-08-23, 9:53
Bóg napisał/a:


Bo takich "fisiów", którzy zaczesani w bok z pedalskich uśmiechem wpierdalają się w kwestie które znają z opowieści, napierdala się tylko wtedy gdy liżąc dupe schodzą na jaja.



znasz to z autopsji ? bo tak to pięknie opisujesz:)
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-23, 9:59 6
wujku, skoro wiesz co tu się dzieje, to po chuj jeszcze bardziej rozkręcasz temat?
nagrajcie kolejny klip, zjedź użytkowników sadola z góry na dół i chuj. skoro masz na to tak strasznie wyjebane to po co zaglądasz w te komentarze? napisałeś swoją opinię raz i reszta komentarzy to dokładnie to samo, albo odpowiadanie na zaczepki. lepiej byś się ustosunkował do odsieczy znajomego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie