18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Sekta
Pawlak_bd • 2010-01-20, 22:36
ohydny przykład manipulowania moherami, nie do pomyślenia cenzura w dzisiejszych czasach...

Zgłoś
Avatar
w................5 2010-01-21, 10:49
Troche nie miło, że jedno pierdolone radio psuje wizerunek całego Chrześcijaństwa w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2010-01-21, 11:30 3
wojtas105 napisał/a:

Troche nie miło, że jedno pierdolone radio psuje wizerunek całego Chrześcijaństwa w Polsce.



Kościół Katolicki w Polsce w kluczowym momencie nie wystąpił przeciwko działaniom Rydzyka, choć początkowo często je krytykował. Wręcz przeciwnie, nieoczekiwanie pochwalił wpływ Radia Maryja na krzewienie wiary w Polsce. Tej wiary zaszczutej jadem, oszustwem, w której Bóg czy Jezus są niżej w hierarchii niż ojciec Tadeusz. Tym samym KK strzelił sobie w stopę bo religia w Polsce zaczęła być kojarzona z fanatyzmem. Rozumiem przy tym że KK to też zwykłą organizacja gdzie panują różne układy i, nie oszukujmy się, ważne są pieniądze. Ale niektórzy księża są poza tym całym syfem i często bywają pomocni ludziom, więc nie ma co wszystkich wkładać do jednego wora. Tylko to co się dzieje w Toruniu jest wstydem dla wszystkich prawdziwie wierzących, przynajmniej tych normalnych, których znam.
Zgłoś
Avatar
andariel 2010-01-21, 11:30 2
wojtas105 napisał/a:

Troche nie miło, że jedno pierdolone radio psuje wizerunek całego Chrześcijaństwa w Polsce.



A tam, radio. KK robi to od setek lat. Polecam lekture o np. kilku ciekawych papiezach, takich jak Jan XII, Pius XII, Pawel II czy Grzegorz bodajze VIII. Do tego jeszcze wypowiedzi wszelkich teologow, np. sw. Tomasza z Akwinu.
Zgłoś
Avatar
w................5 2010-01-21, 12:08
Osobiście jestem osobą wierzącą, wiele osób stwierdzi, że ze mnie kretyn czy coś. Ale wierzę w Boga i pokładam w nim swoje życie, jakieś Radio Maryja nie obchodzi mnie, i tak po studiach uciekam z tego kraju, więc niech sobie Rydzyk nawet dzieci narobi, to gówno mnie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
luki24 2010-01-21, 13:10
na pohybel wiadru maryja!
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-01-21, 13:12
Mnie już ta manipulacja nie wnerwia. Nabierają się na to starsi ludzie, którzy i tak niedługo umrą, więc co tam będę się przejmować. To pokolenie spranych mózgów niedługo i tak umrze, to wszystko od nowa zrobią. O ile zdążą, bo jak nie będzie wiernych słuchaczy, to nie będzie datków na te ich radio. Z niczego innego się nie utrzymają, nie? A no tak, zapomniałem, że mają własną telefonię komórkową... kurna... :/

Bardziej mnie wnerwia to, że ten koleś chyba sobie włożył telefon do ust, bo tak w niego dmucha że szlag człowieka trafia.

Chociaż nie ukrywam że byłbym szczęśliwy jakby RM ostatecznie upadło.
Zgłoś
Avatar
andariel 2010-01-21, 13:14 1
wojtas105 napisał/a:

Osobiście jestem osobą wierzącą, wiele osób stwierdzi, że ze mnie kretyn czy coś. Ale wierzę w Boga i pokładam w nim swoje życie, jakieś Radio Maryja nie obchodzi mnie, i tak po studiach uciekam z tego kraju, więc niech sobie Rydzyk nawet dzieci narobi, to gówno mnie to obchodzi.



A tam, kretyn. Moze po prostu Biblii nie czytales?
Zgłoś
Avatar
w................5 2010-01-21, 13:39
andariel napisał/a:



A tam, kretyn. Moze po prostu Biblii nie czytales?



Tu Cię zadziwię;p Co prawda nie całą, ale czytałem.
Zgłoś
Avatar
D................o 2010-01-21, 14:53
W tym przypadku mają "Świętą rację"
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-01-21, 18:21
Zastanawiam się co oni mają do gejów. Nie jestem ich zwolennikiem, ale (kurwa) to też ludzie, niech się ruchają w dupę, tylko niech nie okazują swoich uczuć publicznie.
wojtas105 napisał/a:



Tu Cię zadziwię;p Co prawda nie całą, ale czytałem.


Mama powycinała Ci piekantne kawałki?
Zgłoś
Avatar
w................5 2010-01-21, 20:51
tamburyniarz napisał/a:

Zastanawiam się co oni mają do gejów. Nie jestem ich zwolennikiem, ale (kurwa) to też ludzie, niech się ruchają w dupę, tylko niech nie okazują swoich uczuć publicznie.

Mama powycinała Ci piekantne kawałki?



tamburyniarz - jesteś tak zajebisty, aż trudno mi uwierzyć, że jesteś prawdziwy <zakochany>
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-01-22, 2:50
wojtas105 napisał/a:



tamburyniarz - jesteś tak zajebisty, aż trudno mi uwierzyć, że jesteś prawdziwy <zakochany>


Dziękuję, często to słyszę, niestety nie zaprzyjaźnię się z Tobą.

P.S. Nie było Cię stać na nic twórczego, więc musiałeś sobie dopisać numerek do nicku?

P.S.(2) Już raz dostałem ostrzeżenie za wszczynanie bezcelowych kłótni, więc jakby co, ty zacząłeś.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-01-22, 3:45
tamburyniarz napisał/a:

Już raz dostałem ostrzeżenie za wszczynanie bezcelowych kłótni, więc jakby co, ty zacząłeś.


On zaczął, on zaczął psze pani! To po cholerę ciągniesz, jak kura ze spluwaczki?

Centurion napisał/a:

Ale niektórzy księża są poza tym całym syfem i często bywają pomocni ludziom, więc nie ma co wszystkich wkładać do jednego wora.


Zgadza się, niestety to jest rzadkość. Ogólnie księża zupełnie nie rozumieją, że to oni są w służbie ludziom, a nie na odwrót.
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-01-26, 0:16
wojtas105 napisał/a:

(...)i tak po studiach uciekam z tego kraju, więc niech sobie Rydzyk nawet dzieci narobi, to gówno mnie to obchodzi.


Stary, lepiej się zepnij na tych studiach. Już sześćdziesiątka na karku - za 3 lata dobijesz do polskiej średniej życia... a i wiedza w tym wieku nie wchodzi już tak łatwo.
Zgłoś