18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Riikko 2024-04-16, 19:07 5
niezly patent, widac tam sie z nimi nie pierdola
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-16, 19:13 6
Jak się nie zatrzyma to łeb mu urwie. Same pozytywy
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-16, 20:52 12
W Polsce też się tak robi na leśnych drogach. Bardzo skuteczne na debili wkurwiających swoimi enduro-pierdziawami i quadami.
Zgłoś
Avatar
ptrkmdg 2024-04-16, 20:57
tzw. żyłka
Zgłoś
Avatar
turor 2024-04-16, 21:50
Riikko napisał/a:

niezly patent, widac tam sie z nimi nie pierdola



Dobra godzina, trzeba iść kilka linek rozwiesić w okolicy.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-04-16, 22:54 3
Kurwa miód na moje oczy

TwójCzarnyPan napisał/a:

W Polsce też się tak robi na leśnych drogach. Bardzo skuteczne na debili wkurwiających swoimi enduro-pierdziawami i quadami.



są, są często druciane linki albo żyłki. Ostatnio oglądałem jakiś kanał jednego z tych motopizd i prawie sie na taką jedną naciął
Niestety większość terenu szczególnie publicznego jest zbyt otwarta i rozległa aby to odrutować wszystko ale na popularnych szlakach dla pieszych można by ze 2 linki rozwiesić pieszy ogarnie i nic mu sie nie stanie, motopizda nie
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-04-16, 23:54
Myślał, że do mety dojechał. Tymczasem jego "dojechali".
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-17, 0:03
Ja kopię wilcze doły. Na leśnych terenach jest łatwiej, w mieście trochę przeszkadza mi kostka...
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-04-17, 5:19 1
Wasze wstawki są już nudne, jakieś Manaus jakieś indie aż do przygania się, ktoś coś oprócz was wstawi to zaraz usuwacie blokujecie, sracie se na łeb ale dzięki za lata 08 do 2014 spierdalajcie chamy
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-04-17, 9:26
To dopiero innowacyjna kolczatka a dla zmyły ludzka blokada żeby zdezorientować nadjeżdżającego

Ja za gówniaka w wakacje u dziadków na wsi robiłem coś podobnego, tyle że układałem gwoździe albo szkło na ulicy tak żeby na nie najeżdżali

Po powrocie do miasta z bratem rzucaliśmy z balkonu w auta niepotrzebnymi płytami CD , zajebiście latają i kiedyś się obsraliśmy trochę bo zza rogu wyjeżdżały psy a płyta idealnie wjebala się w przednią szybę między wycieraczki XDD
Zgłoś