18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sen nocy letniej
t................r • 2013-06-12, 11:38
Witam. Historia z wczorajszego wieczoru i nocy. Mianowicie mam zasadę, że kąpie się na koniec dnia i staram się jej pilnować, przynajmniej ta jedna kąpiel dziennie Tak miało być też wczoraj, jednak po długim rozmyślaniu leżąc, doszedłem do wniosku, że w sumie nigdzie nie wychodziłem z akademsa, więc się prawie nie zabrudziłem i że pójdę rano pod prysznic...

W nocy śni mi się piękny sosnowy las, obok polana, jakaś impreza i po chwili się orientuje, że się bawię z CYGANAMI muszę tańczyć z jakaś cyganką, przy cygańskich rytmach, w ciągłym spięciu, że zaraz mi zajebią moje rzeczy, aż do budzika...może to przypadek, ale ja pierdole, więcej nie ryzykuje i już zawsze będę się kąpał wieczorem...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-06-12, 12:37
Biedaczysko... Znowu przepisanych leków zapomniałeś przyjąć?
Zgłoś
Avatar
marc-men 2013-06-12, 13:06 13
Urzekająca historia. Na pocieszenie podaję przepis na chleb z masłem. Składniki: kromka chleba i masło. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
t................r 2013-06-12, 13:10 2
a dziękuje, ale takie delikatesy to nie dla mnie
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-06-12, 18:30 3
marc-men napisał/a:

Urzekająca historia. Na pocieszenie podaję przepis na chleb z masłem. Składniki: kromka chleba i masło. Dziękuję.



Mam kromkę chleba i masło, co dalej?
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2013-06-12, 18:37 4
dziwnie sie porobiło, bo kiedyś byciem studentem można było się chwalić. A dzisiaj, to szczerze wstyd jak chuj. Studia dzienne, akademik, pewnie jakiś chujowy kierunek, myślą, że te studia im coś dadzą. A po studiach chuj, powrót do mamy i rozsyłanie CV na którym widać że mają już w chuj lat i zero doświadczenia zawodowego A jak dostanie pierwszą pracę, to nie może się połapać co tu sie dzieje - bo najlepszy okres na swój rozwój poświęcił na zajebanie sobie głowy pierdołami z kserówek...

z jednej strony żal mi studentów, a z drugiej dziwie sie jacy są kurwa ślepi i myśle sobie "o kolejny idiota".
Zgłoś
Avatar
thqpo 2013-06-12, 19:10 21
worms249 napisał/a:



Mam kromkę chleba i masło, co dalej?



Smarujesz chleb masłem za pomocą palca. Bierzesz jadną posmarowaną kromkę w lewą rękę, i jedną posmarowaną kromkę w prawą rękę. Rytmicznie wcierasz masło z kromek w klatkę piersiową krzycząc "Ale ja jestem pojebany, ale jestem pojebany...!".
Zgłoś
Avatar
Bad_Rain 2013-06-12, 19:30
jak można myć się tylko raz dziennie?
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-06-12, 19:46
A rano wstaje z włosami powykręcanymi we wszystkie strony (jeżeli nie jest zgolony na zero) , przepocony (no chyba że tam marznie bo nie stać biednego studenta na pościel) i idzie rwać "laski"
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-06-12, 20:15 2
@Bad_Rain też nie wiem jak on to robi, częste mycie skraca życie, pierdole nie ryzykuje, myje się co tydzień.
Zgłoś
Avatar
przemo93c 2013-06-12, 21:46
Oj coś mi się wydaje że to trafi do kanonu bajeczek opowiadanych przez rodziców uczących dzieci właściwego zachowania
Zgłoś
Avatar
t................r 2013-06-12, 23:26
lizaczek1986 napisał/a:

dziwnie sie porobiło, bo kiedyś byciem studentem można było się chwalić. A dzisiaj, to szczerze wstyd jak chuj. Studia dzienne, akademik, pewnie jakiś chujowy kierunek, myślą, że te studia im coś dadzą. A po studiach chuj, powrót do mamy i rozsyłanie CV na którym widać że mają już w chuj lat i zero doświadczenia zawodowego A jak dostanie pierwszą pracę, to nie może się połapać co tu sie dzieje - bo najlepszy okres na swój rozwój poświęcił na zajebanie sobie głowy pierdołami z kserówek...

z jednej strony żal mi studentów, a z drugiej dziwie sie jacy są kurwa ślepi i myśle sobie "o kolejny idiota".



studiuję Elektrotechnikę na Politechnice Lubelskiej, nie wiem czy to chujowy kierunek, ale mam nadzieję, że czegoś się naucze
Zgłoś
Avatar
Bananowy_Rumcajz 2013-06-12, 23:45 1
@up na pewno chujowa uczelnia. Jak ty rano do ludzi wychodzisz skoro myjesz się na noc?
Zgłoś
Avatar
bohyn 2013-06-12, 23:57 1
tarkar napisał/a:

Witam. Historia z wczorajszego wieczoru i nocy. Mianowicie mam zasadę, że kąpie się na koniec dnia i staram się jej pilnować, przynajmniej ta jedna kąpiel dziennie Tak miało być też wczoraj, jednak po długim rozmyślaniu leżąc, doszedłem do wniosku, że w sumie nigdzie nie wychodziłem z akademsa, więc się prawie nie zabrudziłem i że pójdę rano pod prysznic...

W nocy śni mi się piękny sosnowy las, obok polana, jakaś impreza i po chwili się orientuje, że się bawię z CYGANAMI muszę tańczyć z jakaś cyganką, przy cygańskich rytmach, w ciągłym spięciu, że zaraz mi zajebią moje rzeczy, aż do budzika...może to przypadek, ale ja pierdole, więcej nie ryzykuje i już zawsze będę się kąpał wieczorem...



hmm......

Zgłoś