18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Sen
RTC • 2012-09-15, 13:31
Często się zdarza, że podczas naszego snu słyszymy głos. Czasem po obudzeniu się głos wybrzmiewa dalej, a my możemy dostrzec osobę, która mówiła.
Taka osoba nazywa się wykładowca.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-09-15, 14:03 2
albo babcia krzycząca "do mycia"
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-09-15, 14:33 3
Tylko pod warunkiem wybrania się na chujowy kierunek, którym się nie interesuje.
Zgłoś
Avatar
michas02 2012-09-16, 10:54
@up
Albo gdy nie chodzisz spać po dobranocce.
Zgłoś
Avatar
soadfan 2012-09-16, 22:45 2
Ah ci szaleni studenci co nic nie robią tylko chleją a potem śpią na wykładach. Prawda jest taka, że jeżeli to Wam się zdarza to znaczy, że marnujecie czas i lepiej będzie jak pójdziecie do roboty zamiast zostawać na tym kierunku. Argument, że dyplom trzeba mieć mnie nie przekonuje, bo tym dyplomem można sobie dupę podetrzeć.

Właściwie to dobry pomysł na fakturę papieru toaletowego - dyplom z socjologii albo etnologii.
Zgłoś
Avatar
wilkukox 2012-09-16, 22:51
nie wiem gdzie się uczyliście, ale zawsze są jakieś zapchajdziury w programie.
Zgłoś
Avatar
Ingles 2012-09-16, 23:25
Tacy studenci, którym zdarzają/zdarzały w czasie studiów się podobne historie muszą koniecznie pamiętać o jednym: nie lubię dużo cebuli w moim BicMacu kiedy odwiedzam ich zakład pracy.
Zgłoś
Avatar
rafikl 2012-09-17, 0:02 2
@Ingles W BigMac'u nie ma cebuli.
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2012-09-17, 0:34
Wcale nie trzeba trafić na nieudany i nieciekawy kierunek, żeby przysnąć na wykladzie. Jak trafisz na profesora zwyczajnego, który ma 80 lat i szczerze pierdoli go czy ktos go słucha(ale lista obecnosci jest), wiec gada sam do siebie przyśniesz czy tego chcesz czy nie. Miałem takiego wykładowce od fizyki, mnóstwo prac naukowych na koncie, przedmiot i tematy ciekawe, a nikt gościa nie rozumiał, bo zył we własnym świecie i rzucal do nas takimi terminami, że wszyscy robili oczy, bo pierwszy raz słyszeli o takich rzeczach. Zreszta kto nie studiował ten nie wie jak to jest wytrzymac podwójny wykład (3h) cały czas notując.
Zgłoś
Avatar
michas02 2012-09-17, 1:28
A przyszło wam może do głowy, że czasami nie można się wyspać z innych powodów niż chlanie i imprezy?
Nigdy w życiu nie zdarzyło wam się kończyć jakiegoś zadania czy sprawka o trzeciej w nocy, żeby później o szóstej wstać, ogarnąć się i jechać na uczelnie na wykład o 7:30?
Nie mówię, że zawsze tak jest, czasami się zaszaleje. Ale jak to powiedzial mój wykładowca "Na studiach nie chodzi tylko o naukę"
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2012-09-17, 3:25
jak ktoś ma zółte papiery, to zawsze słyszy glosy
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-09-17, 11:02
Nie rozumiem was w ogóle - u nas wykłady, oprócz monograficznych, były nieobowiązkowe.
Zgłoś