18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
rudzinuszka 2013-08-13, 21:33
Gruby fotę na fejsika sobie strzela.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-13, 21:58 2
A w przyszłości dzieciak grzebie w necie i nagle: Mama?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-13, 22:18 2
Jestem w stanie zrozumieć, że miała wściekliznę macicy, ale z pedałem w rurkach i spaślakiem? No kurwa....
Zgłoś
Avatar
thcthc 2013-08-13, 22:45 5
ehh i jak tu zaufac jakiejkolwiek kobiecie jak pelno jest takich sytuacji, kurwa co sie dzieje z mlodymi dziewczynami?? wiekszosc to szamty co w wieku 15 lat juz maja po kiklu facetow i przescigaja sie ktora wiecej zaliczy chlopakow, szamty same wkolo az sie kurwa odechciawa...
Zgłoś
Avatar
Tymb arkus 2013-08-13, 23:08 5
Do wszystkich co pierdolą o szmaceniu się i wyścigach w zaliczaniu facetów: rozumiem, że jak facet zalicza, to jest zajebisty ruchacz, a kobieta to dziwka?
Zajebista hipokryzja.
inb4: klucz co otwiera... i tak dalej - nie pierdol.
Sam by pewnie jeden z drugim ruchał, ale niestety, pozostaje tylko prawa i lewa.
Zgłoś
Avatar
Exias 2013-08-13, 23:09 1
@2up problemy ze znalezieniem właściwej?
Zgłoś
Avatar
Thornilav 2013-08-13, 23:09 5
Tak czytam i zachwycam się postawą naszej młodzieży, a konkretniej mężczyznami, którzy cechują się dżentelmeństwem i romantyzmem. Wyznają miłość platoniczną oraz wierność do końca życia. Dlaczegóż, dlaczegóż kobiety, rozpustne i niewierne córki diabła dają się omotać demonom rozkoszy i nieprawego zachowania?! Dlaczego nie potrafią docenić tego oto młodzika, anioła w ludzkiej skórze, który stoi za rogiem i jest w stanie przyjąć ową damę pod swe skrzydło. Opiekować się, dawać miłość i bezpieczeństwo, w zamian oczekująć jedynie miłych słów które są pożywką dla jego zacnej duszy. Tak, kobiety... przystańcie na chwilę, odpędźcie złego demona rozpusty, i spójrzcie na takiego thcthc albo bladegowarjata. Oni dadzą wam drugą szansę, jeśli wyrzekniecie się swej chuci.

Chciała się miziać, jej sprawa, a że ktoś zrobił jej zdjęcie to dosyć smutne. Jej pizda, niech pokazuje ją komu chce. I tak byście jej nie zaliczyli, więc nad czym płakać?
Zgłoś
Avatar
konował 2013-08-13, 23:25
Co się kurwa dziwicie ??? Nie znajdziecie dziewicy w burdelu. A na takie impry z reguły chodzą panny które łatwo się prowadzą.
Zgłoś
Avatar
James_Bong 2013-08-13, 23:36 2
Ja pierdole, po chuj tak wszyscy narzekacie? Aż tak słabymi lamusami jesteście, że trafiacie na same takie słabe kurwy?
Jest wiele zajebistych dziewczyn, trzeba umieć segregować to gówno jak ta ze zdjęcia.
Nie wkładajcie wszystkich panienek do jednego worka, bo obrażacie moją i wszystkie inne porządne kobiety.
Zgłoś
Avatar
t................l 2013-08-13, 23:59 1
"porządne kobiety" to oksymoron
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-08-14, 0:51
Cytat:

Chciała się miziać, jej sprawa, a że ktoś zrobił jej zdjęcie to dosyć smutne. Jej pizda, niech pokazuje ją komu chce. I tak byście jej nie zaliczyli, więc nad czym płakać?


Ja rozumiem, że wkurw koment jest wkurw, ale proszę Cię - ta laska daje sobie wsadzać obleśnemu spaślakowi. Nie zaliczylibyśmy?
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-08-14, 4:02
Kurwa to kurwa i nic tego nie zmieni. Najbardziej sie mozna zdenerwowac jak podchodzisz do trzezwej majac dobre intencje, ta cie splawia, a za dwie godziny widzisz jak napierdolona maca sie z jakims grubym, oblesnym, dzianym fagasem.
Zgłoś
Avatar
czub1789 2013-08-14, 9:37
Takie dziewczynki też są potrzebne czasami jak ostre parcie na spuszczenie z kija to taka lala to ideał
Zgłoś
Avatar
alfonso 2013-08-18, 15:17
taaak, a jakby facetowi dwie laski waliły konia to wtedy co facet k***iarz?? nie ,wtedy będzie super...
Zgłoś