18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
yoyoyo 2013-07-31, 22:09 8
@Lord Gutek
W ogóle napomknięcie o konotacjach SOAD z heavy metalem sugeruje poważne skarlenie umysłowe Znalazł się "tru metal", który nie zna nic poza Metalliką, Sepulturą, Slayerem i Megadeath, phi. SOAD sam wobec siebie nie używa terminu heavy metal, oni nawet sami sobie wymyślili własny gatunek - soil.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-07-31, 23:43 1
Lord Gutek napisał/a:

Kurwa nieee, najbardziej chujowy zespół brudasów, którzy myślą, ze grają heavy metal...



Zgłoś
Avatar
vagrant326 2013-07-31, 23:46
krzysiek_kili napisał/a:



Obrazek


DuckDodgers napisał/a:



Obrazek


Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-08-01, 0:45
RapujacyToster napisał/a:



Obrazek

Brudas to cię starzy na obiad wołają klapku, najłatwiej hejtować samemu nic nie tworząc.



Mialem niedawno bana, wiec nie powiem ci co powinienes zrobic majac taka logike.
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2013-08-01, 1:25 1
Hahahhah ból dupy gimbo fanów soadu Nie przejmujcie się, kiedyś z tego wyrośniecie Kurwa gitarzystę mają takiego profesjonalnego, że po 20 latach gry nie potrafi poprawnie zagrać własnego utworu na koncercie, a 90 % riffow opiera się na jeżdżeniu jednym palcem po dwóch pierwszych strunach. No po chuju zespół. Jedynie Serj coś reprezentuje, ale tylko wokalem, bo większość tekstów też jest chujowa, solowe projekty ma całkiem niezłe, ale jego kariera w soadzie to kupa.
Zgłoś
Avatar
enoel 2013-08-01, 12:11
gej metal jak widac wciaz modny wsrod gimbazy...
Zgłoś
Avatar
Reinder 2013-08-01, 14:24
@Ruszka O co ta spina, że komuś podoba się utwory SOAD a ty nie potrafisz zrozumieć w swoim małym móżdżku że ktoś ma inny gust niż ty. Chrzani mnie to jak wyglądają co robią i jakiego gitarzystę mają po prostu lubię ich muzykę i już.
Zgłoś
Avatar
Lord Gutek 2013-08-01, 18:02
Oj zaraz sie mnie dopierdalacie Ja chciałem tylko powiedzieć, że Armeńcy to również brudasy, a SOAD podszywa się pod heavy metal, soul metal to Hunter, a nie to...
Swoją drogą sam coś tworzę, ale na razie są to tylko teksty i riffy, bo nie mam zespołu, więc moge krytykować, że SOAD jest chujowy
Zgłoś