18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Astor145 2024-09-13, 10:05
Ten film pokazuje, że asfalt jednak nadaje się do roboty a jego złodziejskiego podejścia i tak nie zmienisz
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-13, 10:20
ja wiem, że to jego skądinąd praca, ale on zachowuje się jakby był w prawdziwej pracy, na regalu, powoli, jakby to było normalne, a policja nawet na to nie spojrzy
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-13, 10:22
Kolor skóry zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-13, 10:58
CzerstWybut napisał/a:

U nas nie bedą musieli kombinować bo Polacy będą płacić na ich zasiłki



Zgłoś
Avatar
htp 2024-09-13, 12:00
metyoo napisał/a:

ja wiem, że to jego skądinąd praca, ale on zachowuje się jakby był w prawdziwej pracy, na regalu, powoli, jakby to było normalne, a policja nawet na to nie spojrzy



A przykładni obywatele tylko filmują i mają to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-09-13, 12:33 1
@Kogucik_Bałamucik

Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-13, 13:09 1
CzerstWybut napisał/a:

@



nie rób z sebie idioty!
referendum organizuje się PRZED wprowadzeniem ustawy w życie, nie po! wszystko, co było zawarte w tym pseudoreferendum, było już wprowadzone w życie. a dlaczego, mimo próśb, nie zawarto tam zapytania odnośnie np. aborcji? skoro już zorganizowano to pożal się boże referendum, można było zadać klka innych pytań, o które wnioskowano i z pewnością wszystko inaczej by się potoczyło. poza tym, nie zapominaj, że pisiory nawpuszczali masę beżowego, donald tylko dolewa, więc daruj sobie zrzucanie winy tylko na jedną opcję polityczną!

[ Dodano 2024-09-13, 13:14 ]
htp napisał/a:

A przykładni obywatele tylko filmują i mają to gdzieś.



a ty bohaterze pewnie byś podszedł, zwrócił uwagę i ew. przekładnie wyłapał kosę pod żebra, co? poza tym, niszczone było urządzenie łupiące obywateli, nie prywatne mienie.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-09-13, 13:30 1
metyoo napisał/a:

nie rób z sebie idioty!
referendum organizuje się PRZED wprowadzeniem ustawy w życie, nie po! wszystko, co było zawarte w tym pseudoreferendum, było już wprowadzone w życie. a dlaczego, mimo próśb, nie zawarto tam zapytania odnośnie np. aborcji? skoro już zorganizowano to pożal się boże referendum, można było zadać klka innych pytań, o które wnioskowano i z pewnością wszystko inaczej by się potoczyło. poza tym, nie zapominaj, że pisiory nawpuszczali masę beżowego, donald tylko dolewa, więc daruj sobie zrzucanie winy tylko na jedną opcję polityczną!
a ty bohaterze pewnie byś podszedł, zwrócił uwagę i ew. przekładnie wyłapał kosę pod żebra, co? poza tym, niszczone było urządzenie łupiące obywateli, nie prywatne mienie.



To urządzenie łupiące obywateli jest ufundowane przez obywateli dla obywateli. Jak bys nie miał parkomatów w mieście to po miesiącu bys prosił aby wróciły spowrotem i wolał bys zapłacić te 5 zł niż mieć za darmo obstawionych aut z reklamami, gruzów na sprzedaz i januszy kolekcjonerów po 5 gruzów na łeb. Itp. Wszyscy myślą że to jest wstawiane głównie dla kasy.

Co do referendum to sie śmieje z tego narodu bo pięknie pokazaliscie tym jak wam przybysze z afryki nie przeszkadzają. Poczekaj, jeszcze wam unia przypomni to referendum jak sie zesracie za niecałe dwa lata o to że nie chcecie czarnuchów na ulicach. Rudy ogrywa ten kraj jak chce. Liczyłem na to zeby ta gównoburza antypolska sie zakonczyla i zeby rudy wygral i pokazał gdzie jest miejsce tego panstwa w unii cale szczęście juz nie mieszkam w tym cyrku.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-13, 13:45
CzerstWybut napisał/a:

To urządzenie łupiące obywateli jest ufundowane przez obywateli dla obywateli. Jak bys nie miał parkomatów w mieście to po miesiącu bys prosił aby wróciły spowrotem i wolał bys zapłacić te 5 zł niż mieć za darmo obstawionych aut z reklamami, gruzów na sprzedaz i januszy kolekcjonerów po 5 gruzów na łeb. Itp. Wszyscy myślą że to jest wstawiane głównie dla kasy.
Co do referendum to sie śmieje z tego narodu bo pięknie pokazaliscie tym jak wam przybysze z afryki nie przeszkadzają. Poczekaj, jeszcze wam unia przypomni to referendum jak sie zesracie za niecałe dwa lata o to że nie chcecie czarnuchów na ulicach. Rudy ogrywa ten kraj jak chce. Liczyłem na to zeby ta gównoburza antypolska sie zakonczyla i zeby rudy wygral i pokazał gdzie jest miejsce tego panstwa w unii cale szczęście juz nie mieszkam w tym cyrku.



"wy"? a ty co? nie utożsamiasz się? w takim razie nie przejmuj się nami!
Zgłoś
Avatar
Nancy83 2024-09-13, 13:48
Małpka widziała że ludzie cos tam wrzucają a to cos ma wartość i można kupić banany. No bo tu nie rosnać banany
Zgłoś
Avatar
htp 2024-09-13, 15:15
metyoo napisał/a:

nie rób z sebie idioty!
referendum organizuje się PRZED wprowadzeniem ustawy w życie, nie po! wszystko, co było zawarte w tym pseudoreferendum, było już wprowadzone w życie. a dlaczego, mimo próśb, nie zawarto tam zapytania odnośnie np. aborcji? skoro już zorganizowano to pożal się boże referendum, można było zadać klka innych pytań, o które wnioskowano i z pewnością wszystko inaczej by się potoczyło. poza tym, nie zapominaj, że pisiory nawpuszczali masę beżowego, donald tylko dolewa, więc daruj sobie zrzucanie winy tylko na jedną opcję polityczną!
a ty bohaterze pewnie byś podszedł, zwrócił uwagę i ew. przekładnie wyłapał kosę pod żebra, co? poza tym, niszczone było urządzenie łupiące obywateli, nie prywatne mienie.



Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-13, 15:26
@htp

głębokie! ty to umiesz dojebać!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-13, 22:50
Murzynski poszukiwacz skarbow
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-09-14, 7:10
Bul_od_bytu napisał/a:

Przecież w Warszawie są parkomaty na bilon. Te takie szare kwadratowe słupki



Ostatni raz byłem w Warszawie jakieś pięć lat temu, bo nie mam po co tam zaglądać.
Latam z innego miasta.

Pozdro dla Trzaska.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-16, 10:37 1
@Zulu-Gula: Mój jedyny wkład w rządy Szambelana to regularne sranie aby miał co do Wisły zrzucać z Czajki.
Pozdrowień nie przekażę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie