18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (17) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Sex in the..
Su...........wn • 2019-05-12, 20:56
Chińska firma Doll Sweet Dolls i EX Doll wprowadziła robota seksualnego, który zapewnia pomoc w utrzymaniu porządku w domu. Lalka, zgodnie z planem konstruktorów, zrekompensuje niedobór płci pięknej w Chinach.


Robot odróżnia ludzką mowę i umie grać na niektórych instrumentach muzycznych. Ponadto umie włączać i wyłączać urządzenia gospodarstwa domowego oraz światło. Lalka ma elementarną wiedzę na temat medycyny i umiejętności pielęgniarskich.

:homer:

Firma Doll Sweet Doll i EX Doll poinformowała, że na takie roboty jest duży popyt, ponieważ w Chinach przypada średnio 114 mężczyzn na 100 kobiet. Przedstawiciel firmy powiedział, że inżynierowie stworzyli prawdziwą asystentkę dla samotnych mężczyzn, pomagającą im w wielu dziedzinach.

Dodajmy, że za zdolną sekslalkę trzeba zapłacić około czterech tysięcy dolarów.

2019-05-13, 22:30
Dualshock3
To raczej Japonia

2019-05-14, 01:13
My już takie dawno mieliśmy

2019-05-14, 01:51
Tak do ogółu który twierdzi, że taki robot to przyszłość która zastąpi kobiety, albo jesteście jeszcze w wieku 15 lat i wydaje się wam, że kobiety są zbedne albo jesteście dorosłymi zjebami, którzy nie potrafią stworzyć szczęśliwego związku z kobietą :)

ho...........et
2019-05-15, 01:21
"Przedstawiciel firmy powiedział, że inżynierowie stworzyli prawdziwą asystentkę dla samotnych mężczyzn, pomagającą im w wielu dziedzinach."

Jak facet potrzebuje lalki do elementarnej opieki medycznej albo włączenia światła to jest k***a debilem albo nierobem. Ale spotykało się w życiu kolesi którzy nawet k***a zupy se ugotować nie umieli... A do r*chania to są k***y. Nawet te z syfem dla konkretnych despero. A nie k***a lalki z sex shopu... Za 4 k dolarów. Ja pie**ole Azjaci to jednak nacja nie na mój mózg.

2019-05-15, 01:29
Abraxus napisał/a:

Jeśli dla ciebie cały związek sprowadza się do rżnięcia to zamiast drogiego robota kup kilo schabu i włóż między żeberka kaloryfera. Napie**ol kremu i jedziesz.



Jeżeli na prawdę sądzisz, że mężczyźni nie potrzebują miłości, to jesteś wyjątkowo ubogim człowiekiem.

2019-05-15, 13:15
sandixx napisał/a:

Jeżeli na prawdę sądzisz, że mężczyźni nie potrzebują miłości, to jesteś wyjątkowo ubogim człowiekiem.



Tylko czemu to do mnie piszesz? :roll:

2019-05-15, 19:39
Abraxus napisał/a:

Tylko czemu to do mnie piszesz?



He, He! Nawet miałem Ci to podesłać, żeby być pewnym, że zauważysz :mrgreen:

2019-09-16, 09:28
Kliknij i będzie Twoja. Tego brakuje na hardzie.