18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
h................o 2015-06-24, 14:35
Domowe kanapki są tańsze i lepsze niż pizza
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2015-06-24, 15:28 1
W sumie sam potrafię zrobić dobrą pizzę. W biedronce można kupić mąkę za 2zł, drożdże za złotówkę, pomidory w puszcze za 2zł. Zostaje 15zł na dodatki, pod warunkiem, że w domu mamy olej, bo potrzeba około 4 łyżek na jedną pizzę.

Wychodzi na to, że za mniej niż 20zł można liczyć tylko na dobre walenie gruchy.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-06-24, 16:06 8
Baltazar_4-20 napisał/a:

@NieLubjeLudzji

Debilu ciasto na pizze niekoniecznie musi być z drożdżami.



Chyba kurwa u was na wsi w barze U Mietka.

Prawdziwa pizza zawsze jest robiona na drozdzach. Moze nie zdajesz sobe z tego sprawy, ale we Wloszech jest duzo organizacji dbajacych o poprawnosc wloskiej kuchni. Pizza taka jaka dzisiaj jemy pochodzi z Neapolu i musi zawierac drozdze.

To, ze jakies bary podaja placka bez drozdzy nie znaczy, ze jest to pizza. Rownie dobrze mozesz zrobic bigos na czerwonej kapuscie lub frytki z jablek.
Zgłoś
Avatar
Albertinho 2015-06-24, 17:17
Pizza jest jak sex

nawet jak chujowa to i tak dobra.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-06-24, 18:13
@NieLubjeLudzji,

Ja pierdole, co za debil, wielki kurwa znawca z gimbazy, poszukaj sobie przepisów, sam robię pizze i to dosyć często, znam się trochę na tym.
Zgłoś
Avatar
Macias17 2015-06-24, 18:24
freaky napisał/a:

Za 20 zł spokojnie możesz kupić dwie zajebiste Guseppe, ale co ty możesz wiedzieć- pewnie też nigdy nie ruchałeś



Mówisz o mrożonej zapiekance a nie o pizzy - pizzy pewnie nigdy nie jadłeś
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-06-24, 18:42 2
Baltazar_4-20 napisał/a:

@NieLubjeLudzji,

Ja pierdole, co za debil, wielki kurwa znawca z gimbazy, poszukaj sobie przepisów, sam robię pizze i to dosyć często, znam się trochę na tym.



To, ze sa przepisy jeszcze nie znaczy, ze sa poprawne Ja ci moge nawet zrobic ciasto z kalafiora, ale to bedzie "pizza" a nie pizza.
Zgłoś
Avatar
edek.test 2015-06-24, 19:59
Benzyna po 5zł, prąd drogi, woda droga, Rząd nas w chuja robi (moje całe życie), pieniądze defrauduje... A Wy?! O ciasto do pizzy się kłócicie, Włoskiej pizzy... A może ktoś by wyszedł na ulice i coś zrobił, Rząd obalił, system zmienił w końcu na zdrowy kapitalizm?

Nie, pizza kurwa...

Brawo! Kurwa brawo!!! Jak widać system oświaty i media działają bardzo dobrze. Człowieczku, ty nie myśl, powiemy co masz robić. Afery, nie przejmuj się, jest chujowo, ale to nasz, stabilny burdel. STABILNY. Czy aby na pewno? TY NIE MYŚL!!!

Słowo na dziś: KREATYWNOŚĆ

Pamiętajcie pomioty systemu edukacji i mediów. Kreatywność, to nie zrobić plan w korporacji, czy ładnie wytapetowany boks.
Kreatywność to indywidualizm, innowacyjność, świeżość, Twój sposób na ŻYCIE! To Twoje życie!

I pamiętajcie! Nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrywał...
Zgłoś
Avatar
Daster200 2015-06-24, 20:11
Co ty mówisz. Są zajebiste pizze i za 12 zł.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2015-06-24, 20:23 7
BongMan został zgaszony jak pet, a jeszcze coś tam szczeka, że typ się wymądrza. Ech.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2015-06-24, 20:35
Jak się samemu robi pizzę to wychodzi taniej i lepiej
Z sexem tak nie jest
Zgłoś
Avatar
zydzyd 2015-06-24, 22:51 2
@bongman ty noobie i czereśniaku, gupi jesteś i tyle
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2015-06-24, 22:55 4
Cytat:

NieLubjeLudzji napisał/a:
@BongMan Ciasto na pizze jest robione na drozdzach debilu. Drozdze to grzyby.

Zgrywasz się i próbujesz być mądry, czy naprawdę nie kumasz, że chodzi o dodatki do pizzy?



A Tobie znowu ktoś kurwa zwrócił uwagę i plujesz się jak zasmarkany gnój, bo wielkiemu panu bongusiowi pomyłki nie wolno wytknąć. Przykro mi, ale muszę to powiedzieć - Nie jesteś taki zajebisty, jak Ci się wydaje. I jak masz chociaż pół jądra, to przyjmiesz to na klatę i zastanowisz się ciutkę.
Zgłoś
Avatar
watsman 2015-06-24, 22:58
NieLubjeLudzji napisał/a:

@BongMan Ciasto na pizze jest robione na drozdzach debilu. Drozdze to grzyby.



Zimnie piwko dla Ciebie a dla Bongusia ciepły Carlsberg
Zgłoś