18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sex z Cudzoziemcem
Vof • 2013-06-02, 4:25
Przechwałki kobiet z Polski na ten temat :
1.)ja całowałam się z Hiszpanem,był dosyć słaby,wkładał mi język do środka głęboko strasznie,prawie ogółem mnie to nie kręciło.
i miałam ale tym razem sex pełny z jednym ale nie jeden raz jak byłam w Londynie z Pakistańczykiem. Był boski.To najlepszy sex jaki chyba może być.Był bardzo namiętny,delikatny i wyuzdany jednocześnie.Po prostu czuje się człowiek jak bogini z nim w łóżku.I był bardzo przystojny,czyściutki co się nie tak często zdarza u Azjatów. Pozdrawiam was i czekam na gorące odp.

2.)wiec tak: Duńczyk, Amerykanin, Libańczyk, Jordańczyk, turek, murzyn z Haiti, Pakistańczyk, gość z Iraku, itd. Kiedyś to dla mnie był sport. Konkurencja miedzy mną a kumpela. Najlepszy jest murzyn, ma czym się chwalić.

3.)ja się całowałam z kilkoma włochami (raz było lepiej, raz gorzej), z Hiszpanem i oral z Albańczykiem - z nim było najlepiej (zakochałam się w nim)

4.)to było mocne, ale krótkie uczucie... po paru godzinach przespałam się z Niemcem..cudownie było...pozostały tylko zdjęcia i wspomnienia

5.)Szwajcar - porażka
kilku Francuzów - jeden z nich to jak do tej pory numer 1
Amerykanin - z fantazją, sex w różnych miejscach
Włoch - nic specjalnego - ujdzie
Litwin - niezły
no i Polacy - na tle innych narodowości wypadają średnio, wymagania mają, ale sami są leniwi
jeszcze Andorczyk i Kanadyjczyk - całkiem nieźli
eh, to były czasy, po co ja do tego kraju wracałam?

6.) Polak Niemiec Bułgar Irak rusek francuz Holandia Brazylia Ameryka Indie arab chińczyk Japończyk Malezyjczyk Kanadyjczyk szwajcar Hiszpan Włoch. Każdy z nich inny w łózko

7.)NIE PUSZCZA SIĘ tylko korzysta z życia i uprawia seks, jak kobieta ma wielu partnerów to od razu się puszcza a jak koleś co noc zalicza inna pannę, to jest casanova i mu jeszcze za to gratulacje się należą.., co za społeczeństwo hipokrytów...

8.)Algierczyk- niesamowite doznania oralne (aż mnie ciarki przechodzą jak wspominam)
Tunezyjczyk- oj miał sprzęt i umiał nim operować
Albańczyk-najlepszy seks jaki do tej pory miałam z obcokrajowcem. Uzależniał się od niego w pewnym momencie...dobrze, że wyjechałam i już go nigdy nie zobaczę, bo nie mogłabym sobie normalnie życia ułożyć. ja tez się kiedyś śmiałam, że się Polki z arabami puszczają, ale oni to potrafią dogodzić kobiecie.

9.)senegalski-francuski metys... Umięśniony, smukły, ciemny... Aksamitna skora... Teraz jak patrze na kwadratowe twarze niektórych Polaków... porażka, Wszyscy wydaja mi się po "nim" polędwico-różowi

10.)-Francuz -cudownie!!! Ale może dlatego, że się w nim podkochiwałam i emocjonalny stosunek sprawił, że naprawdę przeżyłam burzę z piorunami. Wspaniały klimat, dotyk, pocałunki...Czuły i delikatny a jednocześcnie taki mocny i męski...naprawde rzadko się zdarza takie połączenie
-Austriak- średnio przyjemnie. Podobnie jak Macedończyk- technika "wsadź-wyjmij", egoista, myślał wyłącznie o sobie, za mocny, za twardy...ale przyrodzenie miał gigantyczne
-Murzyn (nie pamiętam kraju, chyba Nigeria)- średnio ciekawie. Penis faktycznie wielki, ale technika średnia, jakoś tak za mało klimatu, czułości, za mało gry wstępnej, za dużo czystej kopulacji...
-no i kilku Polaków- hmm, nieźle, ale bez fajerwerków...bez jakiejś szczególnej atmosfery...własnie zauważyłam, że naszym rodakom brakuje takiej cennej umiejętności okazania kobiecie, że jest boginią, wyrażenie tego bez słów, poprzez spojrzenie czy dotyk, nie ma w nich tego elektryzującego ognia, który spotkałam u cudzoziemców...No niestety, może to ja miałam pecha ale naprawdę nasi chłopcy nie za ciekawie wypadają przy les etrangeres...

I komentarz jednego pana na ten temat:Polki stały się bardzo unijne, wpuszczają wszystkich. Chyba najwyższy czas szukać kobiety z poza Polski
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2013-06-02, 12:43
Temat żywcem wyrwany z samosi
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-06-02, 14:06 2
Dużo polek ma mentalność kurwy, wielka mi nowość.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2013-06-02, 14:58 1
a pozniej placze jedna z druga ze jakis arab (maz) je pizga
Zgłoś
Avatar
kasteron 2013-06-02, 15:59 2
i one chcialy spotkac dobrego polaka jak daja dupy na pol swiata....
Zgłoś
Avatar
Whiteroom 2013-06-02, 23:59 1
RagicMabbit napisał/a:

wcale nie uważam ich za kórwy



A Ty jesteś w ogóle Polakiem?
Zgłoś
Avatar
rehciwq 2013-06-03, 1:57 16
znaleźć i ...
Zgłoś
Avatar
Lilu 2013-06-03, 11:15
nie doczytalem do końca, nie moge znieść takiego kurestwa! tym bardziej z jakims ciapatym pojebem ;x co sie na tym swiecie dzieje!
JA PIERDOLE
Zgłoś
Avatar
Kozikrk 2013-06-03, 11:18
Polskim dziewczynom w dupach się przewraca, Polacy się im znudzili. Ale spoko jak widzę jakąś Polkę z ciapatym to kiwam kurwie głową niech wie że jest szmatą !!
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-06-03, 11:19
Cytat:

7.)NIE PUSZCZA SIĘ tylko korzysta z życia i uprawia seks, jak kobieta ma wielu partnerów to od razu się puszcza a jak koleś co noc zalicza inna pannę, to jest casanova i mu jeszcze za to gratulacje się należą.., co za społeczeństwo hipokrytów...



Jest takie powiedzenie: "Jak suka nie da, to pies nie weźmie"
Zgłoś
Avatar
sloder75 2013-06-03, 11:22 1
7.)NIE PUSZCZA SIĘ tylko korzysta z życia i uprawia seks, jak kobieta ma wielu partnerów to od razu się puszcza a jak koleś co noc zalicza inna pannę, to jest casanova i mu jeszcze za to gratulacje się należą.., co za społeczeństwo hipokrytów...

Stare ale jare : Wyobraź sobie, że masz klucz, który otwiera wszystkie zamki... zajebisty, nie? Teraz wyobraź sobie, że masz zamek, który otwiera każdy klucz, w momencie chujnia z boczkiem. To samo jest z facetami i kobietami Więc tak, kurwy na całego
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-06-03, 11:24 12
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-06-03, 11:28 3
To może bądźmy dla naszych kobiet bardziej czuli, róbmy im fajne niespodzianki, zabierajmy gdzieś do restauracji, może ciekawe miejsce... Wiecie dlaczego Polki tak spierdalają za granicę? Bo statystyczny facet w Polsce:
-Udaje macho.
-Uważa że dbanie o siebie i ugotowanie od czasu do czasu, wspólny spacer to skrytopedalstwo.
-Szczytem możliwości spędzenia czasu z żoną/dziewczyną jest Liga Mistrzów.
-Jest tak zapracowany, że nie ma siły nawet na wieczorne

PS: Jeżeli to co napisałem nie rozwiązuje problemu, koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub psychoterapeutą, gdyż każda kobieta która tego nie docenia, zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Zgłoś
Avatar
bartek6166 2013-06-03, 11:31
Wybaczcie kochane rodaczki, ale pod tym względem również wypadacie słabo przy reszcie świata (przynajmniej według mnie)
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-06-03, 11:32 11
W sumie są to chyba zwierzenia albo prostytutek, albo zakompleksionych dziewczynek, prze-ruchały pół świata

A potem się dziwić
amazon.com/Bang-Poland-Polish-Girls-ebook/dp/B0089EBAI0

Choć z 2 strony jak obcokrajowiec potrzebuje do tego książki to nie mam pytań

Ale wracając do głównego tematu, ciekawi mnie, że na temat polaków znacznie lepsze zdanie mają kobiety zagraniczne, i w cale nie mówię tu o ukrainkach a włoszkach, hiszpankach, wszystkich tych nacjach co biorą udział w erasmusie.

Trzeba przy tym zauważyć, że hiszpanki obracają się na rynku z ludźmi na poziomie a nie typowy cebulak-polak, polke zaś jedynie "stać?" na araba, ba gdzie by taką rozklepaną mymłe chciał facet wartościowy i nie chodzi tu tylko o Polaka.

Choć jesli mam być szczery, faktycznie urodą polski są świetne, mój gust, sporo blondynek, jasnookich niewiast ale mentalnie są w tyle za europą. Fakt nie ich wina, wiele wynika z kultury - Polka to dalej szara myszka z wypizdewa, może i wygląda jak milion dolarów ale względem zachodnich koleżanek ma sporo kompleksów (nieuzasadnionych).

Co do mentalności, pogody ducha, charyzmy i ogólnego BYCIA, najlepiej wspominam przelotną, 1 nocną znajomość z hiszpanką. Ruchać nie ruchałem, cóż skończyło się na całowaniu, Hiszpanka nie miała chyba potrzeby rozkładania nóg bym ją docenił... I miała racje. Początkowo rozmowa się nie kleiła, różne kultury, pewne problemy językowe ale po chuj wi jakim czasie się zgraliśmy, można było poruszyć wiele ciekawych tematów - zaskakujące jest, że to kobieta i to kobieta (polka - hiszpanka) a jednak hiszpanka miała bardzo ale to bardzo rozsądne podejście do życia i przede wszystkim wlasne zdanie, ale umiała też słuchać i wejść w dyskusje.

Ale najważniejsze, kompletnie nie czułem się przez nią oceniany, po prostu spotkało się 2 ludzi i miło spędza czas, nie czułem znudzenia, za to dziewczyna byłą cały czas naturalnie uśmiechnięta, radosna, 170cm i tak na moje oko 60-65kg wagi, bardzo ładna latynoska uroda(nie mój typ) mocno zbudowane nogi - potrafiła z tej masywnej budowy uczynić ogromny atut czego polski nie potrafią.

Z polką to spotkanie albo randka wygląda tak: Siedzi cicho, jak w końcu zaczyna rozmawiać, uśmiechać się to przeważnie pierdoli o swojej rodzinie, ma mało zainteresowań (o patrz kurwa jakie buty, super), czasami sporo przeklinają - i to osoby z wyższym wykształceniem a nie "hołota wsiowa" (też to robie ale jednak w kobiecym towarzystwie staram się ograniczać) i przede wszystkim. Jestem osobą która ma na każdy temat swoje zdanie ale nie zakładam nigdy, że jest ono najlepsze, mimo to wejście w dyskusje często kończy się tak, że dziewczyna powie co myśli, ja powiem swoje, podam argumenty odpowiedź - "no chyba masz racje"...

Pokazuje to, że polki mają przede wszystkim problem z własnym charakterem, przez co i faceci je traktują mniej poważnie albo się szybko nudzą.

Ja inaczej zachowuje się do pogodnych, pewnych siebie (nie zadufanych, to nie to samo!) kobiet a inaczej do takiej szarej nic nie wnoszącej dziewczynki.

Więc taka rada na koniec, mnie pracy na bolcach a więcej nad sobą. To z kim się dziewczyna będzie zadawała i jak ją będą traktowali zależy tylko od niej.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2013-06-03, 11:48 4
Jakie Polki dają dupy brudasom? CHUJOWE. Chujowa Polka to taka która nie ma szans na normalnego chłopa, jej jedynym wyjściem jest koleś który z radości że widzi cipkę nie jest w stanie sprostać jej wymaganiom bądź taki który patrzy tylko żeby zamoczyć i na nią ma wyjebane(bo jest chujowa i nie warto sie starać). Taka polka jedzie za granice gdzie spotyka brudasa który wyrucha wszystko co białe a Polke zwłaszcza, nawet Gesler miała by branie. Taka dupa wyruchana przez zaprawionego w boju ciapaka/murzyna później wypisuje ze Polacy to sie chujowo ruchają a maja wymagania a taki allah czy akbar to ją dymał az miła gwiazdki przed oczami i o zgrozo !ZAKOCHANA! w nim jest. No kurwa jaka ładna Polka zakocha sie w brudasie? Cała Polska zdrowych fizycznie i psychicznie mężczyzn potrafiących zadbać o swoje kobiety, za granica też nas pełno a taki pasztet jedna z drugim co mają mordy jak by je ktoś znalazł w śmietniku poaborcyjnym napiszą że ciapak lepszy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie