18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
SF PRIDE
Siriuz • 2024-07-01, 19:00
San Francisco w postępowej Kalifornii
Atrakcje miejskie z okazji kolorowego miesiąca
Ponoć doszło do wielu incydentów pedofilskich, ale policja odmawia podejmowania działań.







Pamiętajcie, to święto miłości, akceptacji i tolerancji
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-02, 14:35 1
Siriuz napisał/a:

Posty z taką informacją zostały dodane przez profile zweryfikowane



Nie no, jak zweryfikowane na X to na pewno legitne, nie było tematu
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-02, 14:37
Pierre_Dolec napisał/a:

Nie no, jak zweryfikowane na X to na pewno legitne, nie było tematu



Weryfikacja polega m.in na przesłaniu zdjęcia dowodu. Sam pisałeś coś o "dałnów z X bez dowodów", więc zdecyduj się. Czy może teraz jednak to za mało?
Zgłoś
Avatar
P................c 2024-07-02, 14:41 1
Siriuz napisał/a:

Weryfikacja polega m.in na przesłaniu zdjęcia dowodu. Sam pisałeś coś o "dałnów z X bez dowodów", więc zdecyduj się. Czy może teraz jednak to za mało?



Od początku srałem i nadal sram na X i materiały kolportowane na wszystkich portalach ze śmiesznymi obrazkami przez jakieś wtyczki

BTW jak napiszę że byłem w zamku to nie znaczy że jestem kluczem, tak w temacie tych dowodów xD
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-02, 14:44
Pierre_Dolec napisał/a:

Od początku srałem i nadal sram na X i materiały kolportowane na wszystkich portalach ze śmiesznymi obrazkami przez jakieś wtyczki
BTW jak napiszę że byłem w zamku to nie znaczy że jestem kluczem, tak w temacie tych dowodów xD



Aha, a powiedz mi skąd czerpiesz informacje? Komu wierzysz?
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-07-02, 14:47
pazuzu napisał/a:

Przecież to zamknięta impreza i nikt postronny nie wejdzie, w czym problem? W klubie ze striptizem też nie wolno świecić gołą dupą?



Ty kurwa idioto, a striptiz masz w klubie zamknietym? Czy machaja dupami na dworze, malym dzieciom przed oczami? I co Ty kurwa striptiz do tych spierdolin porownujesz, goń się
Zgłoś
Avatar
Szangti 2024-07-02, 15:30 1
pazuzu napisał/a:

Przecież to zamknięta impreza i nikt postronny nie wejdzie, w czym problem? W klubie ze striptizem też nie wolno świecić gołą dupą?



Na zamkniętej imprezie to cię w domu, ojciec z wujkiem i sąsiadem gwałcili gdy byłeś mały obrońco pedofilów z lgbt.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-07-02, 15:36 1
Na mnie mogłaby się tak wysikać.
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-07-02, 16:09 2
silwerbalk napisał/a:

Ja mam pytanie .... Po co i dla czego to robimy kurwa .. i czemu ich nie spalimy 🙄?



Widzę że już zacząłeś jak kiedyś od spalenia słownika...

[ Dodano: 2024-07-02, 16:10 ]
Część z komentujących pewnie zwaliła zanim wyraziła oburzenie
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 16:40 2
Siriuz napisał/a:

Weryfikacja polega m.in na przesłaniu zdjęcia dowodu. Sam pisałeś coś o "dałnów z X bez dowodów", więc zdecyduj się. Czy może teraz jednak to za mało?


Ano tak, jak zweryfikowane to gwarancja prawdy. Czyli jak zweryfikuję swój profil skanem dowodu i napiszę, że Siriuz z Sadistica rucha dzieci, to będzie to święta, bezdyskusyjna prawda takiego kalibru, że sam w to uwierzysz?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-02, 17:00
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ano tak, jak zweryfikowane to gwarancja prawdy. Czyli jak zweryfikuję swój profil skanem dowodu i napiszę, że Siriuz z Sadistica rucha dzieci, to będzie to święta, bezdyskusyjna prawda takiego kalibru, że sam w to uwierzysz?



Ponawiam pytanie - jakie są Wasze standardy prawdy? Skąd czerpiecie informacje i komu wierzycie?
Zgłoś
Avatar
imgurek500 2024-07-02, 19:38
Ale oni wszyscy są paskudni! Nie chodzi mi o to co robią, ale są paskudni fizycznie.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 22:16 3
Siriuz napisał/a:

Ponawiam pytanie - jakie są Wasze standardy prawdy? Skąd czerpiecie informacje i komu wierzycie?


Z zasady, nie wierzę nikomu. Przeglądam różne media (ruskie też) i sam sobie składam prawdę, biorąc poprawkę na propagandę w tę, czy inną stronę. Ale to wymaga czasu i wysiłku, więc tylko, jak mi się chce. A jak nie chce, to po prostu z góry zakładam, że wiadomość jest zmanipulowana i ją olewam, choćby nawet spodobał mi się przekaz.
I uwaga, wolę media głównego nurtu, bo przynajmniej wiem, kto za nimi stoi i jakiego przegięcia propagandowego mogę się spodziewać. Czyli np. jak odpierdoli coś Trump to sprawdzam CNN, potem Fox News i czasem jeszcze BBC. A jak chcę wiedzieć, co tam w PiSie to zaglądam na Republikę, a potem na Wyborczą i na jakiś Fakt, Interię albo Onet. Przekaz jest zawsze różny, co daje w miarę pełen obraz.
Za to nigdy nie ufam "niezależnemu" infuencerowi, bo skąd mam wiedzieć, kto go sponsoruje? Choćby nie wiem ile razy zapewniał, jaki jest niezależny, obywatelski i alternatywny, to tylko gówno warte słowa. A sponsoruje go ktoś na pewno, bo ci naprawdę niezależni nie mają szans się przebić. Za to się płaci gruby hajs, zarówno na Youtube, Twitterze, Facebooku, jak i wszędzie indziej i przeciętnego faceta z kamerką na to nie stać. Warto sobie z tego zdawać sprawę.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-02, 22:51
Siriuz napisał/a:

Ponawiam pytanie - jakie są Wasze standardy prawdy? Skąd czerpiecie informacje i komu wierzycie?



Daj zwierzakowi spokój bo się zamknie w sobie. Najwyraźniej dla niego jedynym heraldem prawdy jest TVN organizujący urodziny Hitlera w lesie by pokazać polskich nazistów. Tylko daty im się pojebały
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-02, 23:13
TwójCzarnyPan napisał/a:

Z zasady, nie wierzę nikomu. Przeglądam różne media (ruskie też) i sam sobie składam prawdę, biorąc poprawkę na propagandę w tę, czy inną stronę. Ale to wymaga czasu i wysiłku, więc tylko, jak mi się chce. A jak nie chce, to po prostu z góry zakładam, że wiadomość jest zmanipulowana i ją olewam, choćby nawet spodobał mi się przekaz.
I uwaga, wolę media głównego nurtu, bo przynajmniej wiem, kto za nimi stoi i jakiego przegięcia propagandowego mogę się spodziewać. Czyli np. jak odpierdoli coś Trump to sprawdzam CNN, potem Fox News i czasem jeszcze BBC. A jak chcę wiedzieć, co tam w PiSie to zaglądam na Republikę, a potem na Wyborczą i na jakiś Fakt, Interię albo Onet. Przekaz jest zawsze różny, co daje w miarę pełen obraz.
Za to nigdy nie ufam "niezależnemu" infuencerowi, bo skąd mam wiedzieć, kto go sponsoruje? Choćby nie wiem ile razy zapewniał, jaki jest niezależny, obywatelski i alternatywny, to tylko gówno warte słowa. A sponsoruje go ktoś na pewno, bo ci naprawdę niezależni nie mają szans się przebić. Za to się płaci gruby hajs, zarówno na Youtube, Twitterze, Facebooku, jak i wszędzie indziej i przeciętnego faceta z kamerką na to nie stać. Warto sobie z tego zdawać sprawę.



No i fajnie, tylko ciekaw jestem jaką Ty prawdę wysnuwasz z takiego TVN, który pierdoli same superlatywy o kolorowych zjebach wiedząc kto za TVNem stoi? Mnie bardziej od tego kto mówi, interesuje co się mówi. Dlatego cenię bardziej oddolne inicjatywy reporterskie, bo po pierwsze łatwiej z nich wyłuskać surową informację, a po drugie część z nich stara się być rzetelnymi, w przeciwieństwie do dużych mediów, które od dawna już nic z rzetelnością i uczciwością reporterską nie mają wspólnego. Zawód dziennikarza już nie istnieje. Zostali tylko pasjonaci.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-03, 0:41
Siriuz napisał/a:

No i fajnie, tylko ciekaw jestem jaką Ty prawdę wysnuwasz z takiego TVN, który pierdoli same superlatywy o kolorowych zjebach wiedząc kto za TVNem stoi? Mnie bardziej od tego kto mówi, interesuje co się mówi. Dlatego cenię bardziej oddolne inicjatywy reporterskie, bo po pierwsze łatwiej z nich wyłuskać surową informację, a po drugie część z nich stara się być rzetelnymi, w przeciwieństwie do dużych mediów, które od dawna już nic z rzetelnością i uczciwością reporterską nie mają wspólnego. Zawód dziennikarza już nie istnieje. Zostali tylko pasjonaci.


No przecież mowię, że żadnej prawdy nie ma ani w przekazie TVN, ani Rebubliki, ani Polsatu, czy kogokolwiek innego. Są tylko informacje, często niepełne i zawsze naładowane propagandą, z których prawdę trzeba złożyć samemu. Jak wiesz jakie odchyły ma TVN, to dobrze, bo możesz wziąć poprawkę. Dziennikarzy i reporterów się nie czepiaj, bo piszą i mówią to, za co płaci pracodawca, zawsze tak było, jest i będzie. Kaczyński dawno temu powiedział, że nie istnieją media obiektywne i to były święte słowa (choć przyznać trzeba, że skurwysyn uzasadniał tym konieczność przejęcia TVP, ale to inna bajka). Każdy dziennikarz jest od kogoś zależny, nie ma całkiem uczciwych i to była od zawsze cecha tego zawodu. Pasjonatom akurat nie ufam najbardziej, bo też nie robią tego za darmo, a kto im naprawdę płaci, nigdy się nie dowiem. Zrzutki na Patronite też nie gwarantują obiektywizmu, bo skąd mam wiedzieć, czy za tymi datkami po 100 zł nie stoi jakaś agentura albo lobby?
Z drugiej strony, przeglądanie różnych źródeł w poszukiwaniu informacji jest męczące, a skoro Facebook czy Twitter podsuwają wszystko pod nos i nie trzeba się męczyć, to pokusa jest wielka... To samo dotyczy dziennikarzy obywatelskich. Niby nie algorytm, człowiek z krwi i kości, ale kto za nim stoi? Nie dowiesz się nigdy. Więc wolę mozolnie ryć te mainstreamowe portale jeden po drugim, choć wkurwia mnie narracja niektórych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie