18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Manolito666 2024-03-16, 13:03 9
Za odstrzelenie fekalioskórego zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
Tomson102 2024-03-16, 13:29 3
Witam
próbowałem juz wszystkiego nie działają mi przyciski na stronie otwarcie nawej strony przez nr stron na dole otwarcie innego działu i wszystkie inne opce na gorze strony o dziwo piwo moge dodawać. Czy moze ktoś powiedzieć jak to odblokować, bo jest to nieziemsko wkurwiające. na tel. wszystko działa
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-16, 13:46 2
Fajnie, że się czarnuchy biorą za siebie
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-03-16, 14:32 6
Ja się pytam co taka mała aktywność na Sadisticu, większość jest na wyborach u Władka?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-16, 14:39 2
mieszał napisał/a:

Ja się pytam co taka mała aktywność na Sadisticu, większość jest na wyborach u Władka?

Tylko jedna osoba jest (lub kilka, ale mają wiele portali do obsłużenia tak więc średnia wychodzi ta sama). I samą wyprawę do lokalu i nazad mógłby ogarnąć w pół godziny — ale ze względu na wybory mają prikaz żeby wszyscy pracownicy zajęli się portalami krajowymi.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-03-16, 16:31
I chuj mu w dupę na pożegnanie
Jebał go pies
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-16, 17:18 1
Za takie strzelanie przekoszoną bronią winno się łapy upierdalać tuż przy dupie.
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2024-03-16, 18:46
Tomson102 napisał/a:

Witam
próbowałem juz wszystkiego nie działają mi przyciski na stronie otwarcie nawej strony przez nr stron na dole otwarcie innego działu i wszystkie inne opce na gorze strony o dziwo piwo moge dodawać. Czy moze ktoś powiedzieć jak to odblokować, bo jest to nieziemsko wk***iające. na tel. wszystko działa



jak mozilla to sproboj deaktywowac wszystkie komponenty, jak ublock itp itd, jak nie dziala to musisz ja zresetowac. sproboj tez po prostu zresetowac komputer, czasem ludzie trzymaja kompa otwartego 24/7 i tez sie rozne rzeczy odpierdalaja xdd
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-16, 19:13 2
majeńka napisał/a:

Tylko jedna osoba jest (lub kilka, ale mają wiele portali do obsłużenia tak więc średnia wychodzi ta sama). I samą wyprawę do lokalu i nazad mógłby ogarnąć w pół godziny — ale ze względu na wybory mają prikaz żeby wszyscy pracownicy zajęli się portalami krajowymi.



Może moderator oznaczyłby ich literką z? Byłoby łatwiej wszystkim.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2024-03-16, 19:32
Tomson102 napisał/a:

Witam
próbowałem juz wszystkiego nie działają mi przyciski na stronie otwarcie nawej strony przez nr stron na dole otwarcie innego działu i wszystkie inne opce na gorze strony o dziwo piwo moge dodawać. Czy moze ktoś powiedzieć jak to odblokować, bo jest to nieziemsko wk***iające. na tel. wszystko działa



No google chrome tak mialem, jak adblock mialem. Zainstaluj uBlock Orgin i nie bedzie problemu.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-16, 19:47
Zgłoś
Avatar
czescjed 2024-03-17, 8:25
Tylną szybę radiowozu też od razu zastrzelił, bo była czarna
Zgłoś