18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mistrinic 2013-01-19, 16:01 13
@BIOSmaster

Nie kurwa nie powie wrzuci 50 obrazków ale już utworu nie poda. Fajnie jebany znawco. Bo oczywiście wszyscy muszą znać wszystkie utwory, ich nazwy, kto to skomponował. Niektórzy po prostu się delektują muzyką i nie obchodzi ich, kto to skomponował, nazwa itd. Ale skoro ty już kurwa taki fajny jesteś że wszystko wiesz to mógł byś się podzielić a przynajmniej nie wypowiadać kiedy nie masz nic konstruktywnego to powiedzenia tylko pierdolenie i pokazanie jaki to ja jestem fejny bo wiem a inni nie. Pedał pierdolony.
Zgłoś
Avatar
kapino 2013-01-19, 16:10
Za Uno Fiata piwko leci jak dla brata:)
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-01-19, 16:12
uno 1.1 fire
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-01-19, 16:16
uniak 1.1 fire sreberko
mój drugi samochód (pierwszy to poldek)
Zgłoś
Avatar
BIOSmaster 2013-01-19, 16:18 3
Mistrinic napisał/a:

@BIOSmaster

Nie kurwa nie powie wrzuci 50 obrazków ale już utworu nie poda. Fajnie jebany znawco. Bo oczywiście wszyscy muszą znać wszystkie utwory, ich nazwy, kto to skomponował. Niektórzy po prostu się delektują muzyką i nie obchodzi ich, kto to skomponował, nazwa itd. Ale skoro ty już kurwa taki fajny jesteś że wszystko wiesz to mógł byś się podzielić a przynajmniej nie wypowiadać kiedy nie masz nic konstruktywnego to powiedzenia tylko pierdolenie i pokazanie jaki to ja jestem fejny bo wiem a inni nie. Pedał pierdolony.



A plecaczek spakowałeś? Worek na kapcie przygotowany?

gimbazjalista pierdolony
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-19, 16:31 6
Mistrinic napisał/a:

@BIOSmaster

Nie kurwa nie powie wrzuci 50 obrazków ale już utworu nie poda. Fajnie jebany znawco. Bo oczywiście wszyscy muszą znać wszystkie utwory, ich nazwy, kto to skomponował. Niektórzy po prostu się delektują muzyką i nie obchodzi ich, kto to skomponował, nazwa itd. Ale skoro ty już kurwa taki fajny jesteś że wszystko wiesz to mógł byś się podzielić a przynajmniej nie wypowiadać kiedy nie masz nic konstruktywnego to powiedzenia tylko pierdolenie i pokazanie jaki to ja jestem fejny bo wiem a inni nie. Pedał pierdolony.


Nie nie muszą.
Ale nie znać "Still D.R.E" to jak nie znać "Nothing else matters".
Klasyka gatunku cieciu.
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2013-01-19, 16:31
Piwo za Wrocław, Robotniczą, Legnicką i obwodnice śródmiejską
Zgłoś
Avatar
AfternoonJasper 2013-01-19, 16:46
@B-B
Nie każdy słucha rapu.
Zgłoś
Avatar
qbann666 2013-01-19, 16:47
z przekazem. gosc zrobil cos dobrego niezaleznie od tego czy chcial sobie tylko zrobic jaja czy nie
Zgłoś
Avatar
burex666 2013-01-19, 17:05
na śniegu to i moja fiesta miesza,a i wspomagania na momencie dostaje. Ale ogólnie bardzo przyjemny,nie wsiowy przeróbek, humorystyczny. Browar leci
Zgłoś
Avatar
Pelka 2013-01-19, 17:05
kolega ma uniacza 1.0 i lepiej śmiga od mojej sierry 1.6 Fajne silniczki tam są, małe i nawet żwawe a i w zime zawsze odpalają

Piwo za uniacza
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-01-19, 17:43
Piwo! bo to znajomy
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2013-01-19, 17:43
Uno Fire, niezły bajer.
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-01-19, 18:22
BIOSmaster, gimbazjalista to Cię codziennie wieczorem w dupsko posuwa

B-B - Tylko że nie wszyscy muszą słuchać tego "gatunku" cieciu a skoro w końcu coś mi się spodobało to chciałem poznać tego nazwę. Przepraszam za swoją ignorancję już nigdy więcej nie będę się pytał o nazwę utworu bo zaraz po obrażam wszystkich wielkich znawców. Przecież lepiej napisać jakim to ktoś jest debilem bo akurat tego nie słuchał zamiast po prostu podać nazwę i cieszyć się że komuś się pomogło i teraz ten ktoś również może cieszyć tym kawałkiem.

Wkurwiają mnie Ci wszyscy pseudo znawcy którzy skoro tak wszystko wiedzą nie pomogą a będą się pluć.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-01-19, 18:33 4
Mistrinic, idź się na samosi wypłacz, że świat jest zły :C
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie