18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Madafaka69 2018-01-12, 22:13 1
T0B1 napisał/a:


Ty tak serio czy gorszy dzień chcesz odreagować? Jedziesz autem i widzisz, że coś dymi - nie wiesz co, a jak już się zorientujesz, że to samochód, to nadal nie wiesz co, jak, dlaczego. Może ktoś leży tam i potrzebuje pomocy? Może trzeba gaśnicą poratować? Nie - lepiej spierdalać i się nie patrzeć bo to grzech...


Ale ty kurwa głupi jesteś, jedzie 2137 aut w obu kierunkach, to się kurwa zatrzymam na środku PO PRZECIWNEJ STRONIE, zablokuję kurwa pusty kawałek drogi, bo może gaśnicy potrzebują. Ja pierdole, teraz się nie dziwię, czemu w tym chlewie obsranym gównem się jeździ w taki sposób, skoro takie skurwiałe syny jeszcze bronią tych debili.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2018-01-13, 9:27
up

Bo ci żyłka w dupie pęknie.
Zgłoś
Avatar
SadolowyNerwus 2018-01-13, 23:47
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu kutasowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.



ty chyba jesteś jakieś jebniony chłopie nie masz co pisać i pierdolisz głupoty... ja tam nie widze zeby auta specjalnie zwalniali szukasz piwa więc zapierdalaj po kustosza do biedry póki tanie
Zgłoś