18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-21, 16:27 10
ja pierdole !!! jakby miał takie dwa tchóżliwe zafajdane kundle w ogrodzie,

to !!! tego samego dnia bym dzwonił na cito do @psotna_cipka by przyjeżdżała z kotłem, dwa wszarze do przerobienia na smalec !!!
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-21, 16:52 3
Ło panie ,ale pojebana akcja. Fajnie. że motocipa zebrała poniekąd przy okazji.
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-09-21, 17:31 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

ja pierdole !!! jakby miał takie dwa tchóżliwe zafajdane kundle w ogrodzie,
to !!! tego samego dnia bym dzwonił na cito do @ by przyjeżdżała z kotłem, dwa wszarze do przerobienia na smalec !!!



jak takiś cwany to zatrzymaj pociąg xd
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-21, 17:58 4
Mogłem nie komentować tego filmiku na głos: "- wściekła krowa!", w momencie gdy baba mi napierdalała nad uchem że jej nie słucham i coś tam jeszcze, ale nie wiem, nie słuchałem.

ps
W piwnicy też się dobrze śpi, przyjemny chłodek.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-09-21, 19:37 5
I bardzo, kurwa, dobrze! Jebane chłopki zawsze tłuką te krowiny bidne jak Ziemia długa i szeroka. Krowa to spokojne, łagodne stworzenie, nie jest uparte, a dobrze traktowane jest bardzo przyjacielskie. Wiem bo moja rodzina ma krowy i zawsze miała. Wkurwia mnie każde traktowanie zwierzęcia jak przedmiotu, szczególnie znęcanie się, kurwa.
Ojciec mi opowiadał kiedyś jak jego sąsiad, pijak i skurwiel nota bene, prowadził 2 krowiny na pastwisko i poganiał je długim kijem waląc je po grzbiecie przy akompaniamencie "Ta masz ty kurwo"... Skurwysyństwa dodaje fakt, że śpiewał: "Kiedy ranne wstają zorze...". Także krowiny mają rację i jebać hołotę bezmózgą. Ha tfu!
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-22, 15:16
To wygląda jakby krowa w goownostanie była na szczycie łańcucha pokarmowego.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-22, 16:47
elim napisał/a:

To wygląda jakby krowa w goownostanie była na szczycie łańcucha pokarmowego.



W dodatku nienawidzi kiblarzy i produkuje dużo metanu. Śmiem twierdzić, że krowa może stanowić większą wartość od typowego srającego na ulicy ciapaka
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-09-22, 19:24
Ze złości i psom wpierdoliła
Zgłoś