18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-08, 14:13 5
Nie oceniajcie pochopnie... serwis przyjechał...
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-12-08, 14:42 6
Domyślam się, że kolor skóry jest przypadkowy.
Zgłoś
Avatar
mrdick 2018-12-08, 14:58 1
Gówno z tego będą mieli debile, bankomat zabezpieczony jest przed takim czymś i pieniądze zostają zalane farbą..
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2018-12-08, 17:00 1
mrdick napisał/a:

Gówno z tego będą mieli debile, bankomat zabezpieczony jest przed takim czymś i pieniądze zostają zalane farbą..



Pracowałem kiedyś jako liczarz. Każdy bankomat ma w sobie kamerę filmującą to co bezpośrednio dzieje się przed nim oraz pozycjoner. Wywiezienie go do stodoły nie uchroni złodzieja przed namierzeniem...

PS A z tą farbą to... a nieważne...
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-12-08, 19:57
Salieri16000 napisał/a:



Pracowałem kiedyś jako liczarz. Każdy bankomat ma w sobie kamerę filmującą to co bezpośrednio dzieje się przed nim oraz pozycjoner. Wywiezienie go do stodoły nie uchroni złodzieja przed namierzeniem...

PS A z tą farbą to... a nieważne...



akurat z tą farbą to nie jest mit tylko to zależy od firmy i modelu bankomatu.

po takich to nie powinien przyjeżdżać radiowóz tylko wóz do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-12-08, 22:12 1
Dziwny ten napad nawet telewizora nie ukradli heheh
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-12-09, 20:27
nie sadze, by owi zlodzieje mieli na tyle oleju w glowie by zdawac sobie sprawe z zamontowanego trackera ale czy to tez nie jest przypadkiem banalna rzecz do obejscia? nie wystarczy zaladowac bankomatu na wczesniej odpowiednio przygotowany woz zagluszajacy sygnal? przeciez obicie paki byle transportera by stworzyc klatke faradaya i podlaczenie pod odpowiednie urzadzenie to zaden problem ani wielki wydatek. a potem hulaj dusza, wystarczy znac modele nie farbujacych bankomatow, zrobic krotkie rozeznanie i rozbjerac je na spokojnie w lesie.
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-12-09, 21:29 1
W Polsce też tak kradną, chuja wiecie co się na mieście dzieję.
Zgłoś
Avatar
IOI 2018-12-10, 9:29
~Jaczuro
a po co tak cudowac? kupujesz zagluszacz, wtykasz do gniazda zapalniczki i po robocie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-10, 9:58
Jestem laikiem jeśli chodzi o bankomaty i kradziejkę ale pierwsze co mi przyszło do głowy - bankomat na pewno ma gps z własnym zasilaniem.
Założę się, że żadnemu z tych przypadkowo czarnych gentlemanów nie przyszło to do głowy.
Zgłoś